Pasibaigęs. 05-28 18:50
LKL
Lietkabelis
75
Žalgiris
95
Pasibaigęs. 05-29 03:30
NBA
Spurs
118
Thunder
91
Pasibaigęs. 05-29 18:50
LKL
Juventus
86
Neptūnas
83
Pasibaigęs. 05-31 03:00
NBA
Thunder
103
Spurs
111
Pasibaigęs. 05-31 16:50
LKL
Žalgiris
103
Lietkabelis
93
Pasibaigęs. 06-01 18:50
LKL
Neptūnas
102
Juventus
84
Pasibaigęs. Vakar 18:50
LKL
Juventus
103
Neptūnas
90
Pasibaigęs. Šiandien 03:30
NBA
Spurs
95
Knicks
105
06-06, 03:30
NBA
Spurs
0
Knicks
0
06-09, 03:30
NBA
Knicks
0
Spurs
0
06-11, 03:30
NBA
Knicks
0
Spurs
0

Apie rinktinės skandalą kalbėti nenorėjęs LKF prezidentas: nesu tikras, ar dalyvausiu rinkimuose

interviu (137)
liepos 24 d., 14:18
V.Gedvilas neatskleidė, ar sieks antrosios kadencijos (BNS nuotr.)
V.Gedvilas neatskleidė, ar sieks antrosios kadencijos (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kaune įvyko 3x3 rinktinės išlydėtuvės į Paryžiaus olimpiadą. Dainiaus Novicko treniruojama ketveriukė yra viena iš vos aštuonių komandų, kovosiančių dėl olimpinių medalių.

Rinktinę į turnyrą išlydėjęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vydas Gedvilas neslėpė, kad būtent į šiuos vaikinus yra dedamos didžiausios vasaros viltys.

„Krepšinio sezonas tęsiasi, vasara sunki. Turėjome jau daug čempionatų, du jaunimo turnyrai, penki prieš penkis krepšinio atranka, kuri mane ir visą krepšinio bendruomenę nuliūdino, bet toks yra sportas. Dar turime daug jaunimo čempionatų. Pagrindinis akcentas dabar yra Paryžius, olimpinės žaidynės, aukščiausias sporto forumas.

3x3 turnyre žaidžia aštuonios komandos, mūsų vyrai pagal reitingą yra trečioje vietoje pasaulyje ir yra visos galimybės jiems iškovoti medalius. Aišku, sportas yra sportas, bet vien patekimas į olimpines žaidynes yra didelis pasiekimas“, – tikino V.Gedvilas.

Įtampą nuo krepšininkų pečių jis nuėmė teigdamas, kad jiems iškeltas tikslas jau yra įgyvendintas.

„Pirmas tikslas buvo patekti į žaidynes, nes tai reiškia bent aštuntąją vietą. Konkretaus tikslo užimti pirmą, antrą ar trečią vietą, mes nekėlėme. Tikslas buvo patekti į žaidynes. Noriu pabrėžti, kad jei būtume iškėlę tikslą pasiekti medalius, jie turėtų kažkokią įtampą. Visada to tikimės iš savo komandų, bet dažnai tai slegia sportininką psichologiškai“, – tikino LKF prezidentas.

3x3 rinktinė 3x3 rinktinė

Spaudos konferencijoje jis neišvengė klausimų ir apie pagrindinę šalies rinktinę purtantį skandalą, tačiau šia tema išsiplėsti nepanoro.

„Dėkoju už klausimą, bet mes jau viską pasakėme ir padarėme pareiškimą kaip krepšinio federacija. Šiandien konferencija skirta ne tam, gal dar turėsime laiko apie tai pakalbėti. Yra daug nežinomųjų, tik gandai. Nieko konkretaus nėra, todėl nenoriu komentuoti ir kalbėti tuo klausimu. Šiandien turime išleistuves į olimpines žaidynes, apie gandus kalbėti šiandien nenorėčiau ir nekalbėsiu“, – teigė V.Gedvilas.

Paklausus, ar yra pradėtas incidento tyrimas, jis teigė sulaukiantis informacijos, nors rinktinei išsiskirsčius tai įgyvendinti ir nėra paprasta.

„Visi atostogauja, Maksvytis ir kiti treneriai išvažiavę, administratorius išvažiavęs, reikia surinkti informaciją. Neturiu, su kuo kalbėti. Tikrai nekomentuosiu, viskas parašyta pareiškime. Jei viską tiksliai sužinosime, gal ir surengsime spaudos konferenciją. Visų klausiu, kas ten buvo, ką ten darė, niekas nieko nepasako. Tik kad „kažkas įvyko“, – tikino LKF vadovas.

Rudenį kadenciją baigsiantis V.Gedvilas dar negalėjo atsakyti ir ar teigs savo kandidatūrą artėjančiuose LKF prezidento rinkimuose.

„Šiandien nežinau, negaliu pasakyti. Iki rugpjūčio 17-osios yra pateikiami pareiškimai ir aš nesu tikras, ar dalyvausiu. Kol kas su Mindaugu Balčiūnu apie tai nekalbėjome“, – teigė V.Gedvilas.

Olimpinis 3x3 krepšinio turnyras startuos liepos 30-ąją. Lietuviai jau pirmajame mače sutiks titulą ginančius latvius.

Gairės: lkf, lietuva, gedvilas
137 komentarai
Naujausi komentarai (137)
Geriausiai ivertinti (137)
PRO komentarai (6)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA