gedvilas

G.Vilius teisėjavo finaliniame mače (www.kavolelis.lt)

Lemiamas LKL finalo mačas – mikrofonus segėjusių teisėjų akimis (5)

06.10 17:57

Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) finalo serijoje Kauno Žalgiris įveikė Vilniaus Rytą ir 11-ąjį kartą iš eilės tapo šalies čempionais.

V.Gedvilas pristatė viziją ir programą

LKF prezidento rinkimams pasiruošęs V.Gedvilas pristatė savo komandą: joje – V.Chomičius, G.Petronytė, M.Balčiūnas (16)

05.21 17:38

Vydas Gedvilas paskelbė dalyvausiantis Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento rinkimuose. Jis spėjo pristatyti ir savo viziją, idėjas bei strategiją, kurį vykdytų užėmęs pareigas.

V.Gedvilas pretenduos į postą

Trenerių asociacija į LKF prezidento postą kelia V.Gedvilo kandidatūrą (17)

05.14 17:04

Penktadienį vykusiame išplėstiniame LKTrA narių vykdomojo komiteto posėdyje buvo svarstomas klausimas dėl LKTrA kandidato į šiais metais vyksiančius Lietuvos krepšinio federacijos prezidento rinkimus. Kandidatūras galėjo teikti visi 444 Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos nariai.

V.Gedvilas, panašu, prisikalbėjo (BNS nuotr.)

LKF Vykdomasis komitetas svarstys krepšinio visuomenę kladinusio V.Gedvilo elgesį (1)

10.05 12:26

Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos (LKTA) prezidentas Vydas Gedvilas 2020 m. rugsėjo 2 dieną išplatino informaciją apie tariamai vykusią krepšinio trenerių asociacijos metinę konferenciją bei jos metu vykusį balsavimą Dėl Lietuvos krepšinio federacijos siūlomos naujos Lietuvos krepšinio trenerių (aukšto meistriškumo ir fizinio aktyvumo sporto specialistų) licencijavimo tvarkos Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) nariams, LKF Vykdomojo komiteto nariams bei krepšinio bendruomenei.

A.Sireika sutiktų vėl treniruoti rinktinę (BNS nuotr.)

Trenerių asociacijos kandidatas perimti rinktinės vairą – A.Sireika (44)

11.05 22:27

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) turi savo kandidatą , kuris galėtų perimti šalies vyrų rinktinės vairą, o lapkričio 12-ąją Vykdomojo komiteto posėdyje savo pretendentą pateiks ir trenerių asociacija.

V.Gedvilas rinkimuose palaikė R.Kurtinaičio kandidatūrą (Fotodiena.lt)

R.Kurtinaitį palaikęs V.Gedvilas: bijau, kad Adomaitis „nesudegtų“ (3)

10.25 14:35

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomojo komiteto narys Vydas Gedvilas teigė, kad vyrų rinktinės trenerio rinkimai vyko demokratiškai. „Buvo demokratiški rinkimai. Kiekvienas išsakė savo nuomonę – asociacijos, lygos. Federacijos prezidentas neša didelę atsakomybę dėl vyrų rinktinės.

LKF Vykdomasis komitetas spręs, kas taps vyrų rinktinės vyr. treneriu

13 LKF Vykdomojo komiteto apaštalų: kas tie asmenys, kurie balsuos dėl naujojo rinktinės vyr. trenerio ir kokios jų sąsajos su federacija? (27)

10.19 07:00

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomojo komiteto posėdyje kitą savaitę bus balsuojama dėl naujojo vyrų rinktinės vyriausiojo trenerio skyrimo.

Įdomus faktas

Prancūzo Tariqo Abdul-Wahado vardas „Tariq“ reiškia „rytinė žvaigždė“, pavardė „Abdul-Wahad“ – „vienintelio Dievo tarnas“.