Turnyrinės lentelės

Pasirinkite lygą:
Pasirinkite sezoną:

Eurolyga turnyrinė lentelė

Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Stambulo „Anadolu Efes“
16
3
+199
2
Madrido „Real“
15
5
+139
3
Tel Avivo „Maccabi“
13
6
+149
4
Maskvos CSKA
13
5
+133
5
Barselonos „Barcelona“
14
6
+117
6
Atėnų „Panathinaikos“
10
7
+46
7
Valensijos „Valencia“
9
10
-6
8
Milano „AX Armani“
10
10
-41
9
Belgrado „Crvena Zvezda“
9
8
-10
10
Maskvos srities „Chimki“
9
10
-18
11
Stambulo „Fenerbahče“
7
11
-19
12
Pirėjo „Olympiacos“
7
10
-32
13
Vilerbano ASVEL
7
12
-150
14
Berlyno ALBA
5
10
-75
15
Vitorijos „Baskonia“
7
13
-114
16
Kauno „Žalgiris“
6
12
-3
17
Sankt Peterburgo „Zenit“
4
14
-132
18
Miuncheno „Bayern“
5
14
-183

LKL turnyrinė lentelė

Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Kauno „Žalgiris“
17
2
+389
2
Vilniaus „Rytas“
13
6
+177
3
Panevežio „Lietkabelis“
12
7
+110
4
Utenos „Juventus“
11
8
-16
5
Klaipėdos „Neptūnas“
10
9
+21
6
Prienų „CBet“
9
10
-135
7
„Šiauliai“
6
13
-108
8
Kėdainių „Nevėžis“
6
13
-117
9
Alytaus „Dzūkija“
6
13
-157
10
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
5
14
-164

Europos taurė turnyrinė lentelė

A grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
5
Rišono „Maccabi“
1
8
-122
6
Ulmo „Ratiopharm“
1
8
-71
B grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
5
Krasnodaro „Lokomotiv“
4
6
+17
6
Limožo CSP
2
8
-79
C grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
5
Nantero 92
4
6
-17
6
Liublianos „Cedevita Olimpija“
4
6
-13
D grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
5
Podgoricos „Budučnost“
3
6
+9
6
Gdynės „Arka“
3
7
-71
E grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Belgrado „Partizan“
2
1
+41
2
Bolonijos „Virtus“
2
1
-1
3
Stambulo „Daruššafaka“
2
1
-5
4
Trento „Dolomiti Energia“
0
3
-35
F grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Venecijos „Umana Reyer“
2
1
-1
2
Patrų „Promitheas“
1
2
+3
3
Oldenburgo „EWE Baskets“
1
1
0
4
Brešos „Leonessa Basket“
1
1
-2
G grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Vilniaus „Rytas“
1
1
+11
2
Kazanės „Unics“
1
1
-1
3
Stambulo „Galatasaray“
1
1
-4
4
Monako „Monaco“
1
1
-6
H grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Malagos „Unicaja“
2
1
+8
2
Bursos „Tofaš“
2
0
+8
3
Badalonos „Joventut“
1
1
-3
4
Andoros „MoraBanc“
0
3
-13

NBA turnyrinė lentelė

Rytų konferencija
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Milvokio „Bucks“
39
6
+568
2
Majamio „Heat“
30
13
+158
3
Toronto „Raptors“
29
14
+252
4
Bostono „Celtics“
28
14
+280
5
Filadelfijos „76ers“
29
16
+164
6
Indianos „Pacers“
28
16
+110
7
Orlando „Magic“
21
23
-7
8
Bruklino „Nets“
18
24
-98
9
Detroito „Pistons“
16
28
-82
10
Čikagos „Bulls“
16
29
-97
11
Vašingtono „Wizards“
14
28
-228
12
Šarlotės „Hornets“
15
30
-323
13
Niujorko „Knicks“
12
32
-350
14
Klivlando „Cavaliers“
12
32
-401
15
Atlantos „Hawks“
10
34
-425
Vakarų konferencija
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Los Andželo „Lakers“
34
9
+328
2
Los Andželo „Clippers“
30
13
+283
3
Jutos „Jazz“
30
13
+201
4
Denverio „Nuggets“
30
13
+161
5
Dalaso „Mavericks“
27
15
+307
6
Hiustono „Rockets“
26
16
+174
7
Oklahomos „Thunder“
25
19
+75
8
Memfio „Grizzlies“
20
23
-103
9
San Antonijaus „Spurs“
19
23
-40
10
Portlando „Trail Blazers“
19
26
-99
11
Fynikso „Suns“
18
25
-22
12
Naujojo Orleano „Pelicans“
17
27
-140
13
Sakramento „Kings“
15
28
-142
14
Minesotos „Timberwolves“
15
28
-147
15
„Golden State Warriors“
10
35
-357

Čempionų lyga turnyrinė lentelė

A grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Ankaros „Turk Telekom“
8
3
+66
2
Manresos „Baxi“
7
5
+42
3
Sasario „Dinamo“
8
3
+75
4
Holono UNET
6
6
+5
5
Ostendės „Filou“
6
5
-26
6
Panevežio „Lietkabelis“
5
7
-12
7
Strasbūro SIG
4
7
-54
8
Torunės „Polski Cukier“
2
10
-96
B grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Jeruzalės „Hapoel“
8
3
+61
2
Bandirmos „Teksut“
6
6
+18
3
Atėnų AEK
7
4
+49
4
Vechtos „Rasta“
6
6
-4
5
Burgoso „San Pablo“
6
5
+43
6
Vroclaveko „Anwil“
5
7
-51
7
Antverpeno „Giants“
4
8
-51
8
Pau Ortezo „Elan Bernais“
4
7
-65
C grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Nimburko ERA
10
2
+89
2
Tenerifės „Iberostar“
9
2
+107
3
Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgodord“
7
5
-1
4
Atėnų „Peristeri“
7
5
+10
5
Bambergo „Brose Bamberg“
6
6
+20
6
Baro „Mornar“
4
8
-59
7
Gaziantepo „Gaziantep“
3
8
-36
8
Rygos VEF
1
11
-130
D grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Saragosos „Casademont“
8
4
+30
2
Dižono JDA
8
4
+60
3
Bonos „Telekom Baskets“
7
4
+30
4
Stambulo „Bešiktaš“
6
6
+23
5
Brindizio „Enel“
5
7
-40
6
Sombathėjaus „Falco“
5
7
0
7
Salonikų PAOK
4
8
-52
8
Klaipėdos „Neptūnas“
4
7
-51