rungtynių tvarkaraštis

2018 spalio 17 d.
03:00 Bostono „Celtics“ Filadelfijos „76ers“ NBA
05:30 Oklando „Golden State Warriors“ Oklahomos „Thunder“ NBA
19:00 Vilniaus „Rytas“ Frankfurto „Skyliners“ Europos taurė
19:00 Klaipėdos „Neptūnas“ Stambulo „Bešiktaš“ FIBA Čempionų lyga
20:00 Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ Bursos „Tofaš“ Europos taurė
20:00 Baro „Mornar“ Malagos “Unicaja“ Europos taurė
20:00 Kazanės „Unics“ Turino „Fiat“ Europos taurė
20:00 Stambulo „Anadolu Efes“ Kauno „Žalgiris“ Eurolyga
20:45 Stambulo „Fenerbahče“ Maskvos srities „Chimki“ Eurolyga
21:00 Gdynės „Arka“ Zagrebo „Cedevita“ Europos taurė
21:30 Limoges CSP Berlyno ALBA Europos taurė
21:30 Trento „Dolomiti Energia“ Sankt Peterburgo „Zenit“ Europos taurė
21:30 Valensijos „Valencia“ Belgrado "Partizan" Europos taurė
21:30 Vitorijos „Baskonia“ Pirėjo „Olympiacos“ Eurolyga
21:45 Milano „AX Armani“ Madrido „Real“ Eurolyga
2018 spalio 18 d.
02:00 Šarlotės „Hornets“ Milvokio „Bucks“ NBA
02:00 Detroito "Pistons" Bruklino „Nets“ NBA
02:00 Indianos „Pacers“ Memfio "Grizzlies" NBA
02:00 Orlando "Magic" Majamio "Heat" NBA
02:30 Niujorko "Knicks" Atlantos "Hawks" NBA
02:30 Toronto "Raptors" Klivlando „Cavaliers“ NBA
03:00 Hjustono „Rockets“ Naujojo Orleano „Pelicans“ NBA
03:30 San Antonijaus "Spurs" Minesotos "Timberwolves" NBA
05:00 Sakramento "Kings" Jutos „Jazz“ NBA
05:30 Fynikso "Suns" Dalaso "Mavericks" NBA
05:30 Los Andželo "Clippers" Denverio "Nuggets" NBA
20:00 Podgoricos „Budučnost“ Tel Avivo „Maccabi TA“ Eurolyga
20:00 Maskvos CSKA Stambulo „Daruššafaka“ Eurolyga
21:00 Atėnų „Panathinaikos“ Las Palmo „Gran Canaria“ Eurolyga
22:00 Barselonos „Barcelona Lassa“ Miuncheno „Bayern“ Eurolyga
2018 spalio 19 d.
03:00 Filadelfijos „76ers“ Čikagos "Bulls" NBA
03:00 Vašingtono "Wizards" Majamio "Heat" NBA
05:30 Portlando "Trail Blazers" Los Andželo "Lakers" NBA
20:00 Maskvos srities „Chimki“ Stambulo „Anadolu Efes“ Eurolyga
20:00 Kauno „Žalgiris“ Stambulo „Fenerbahče“ Eurolyga
21:00 Pirėjo „Olympiacos“ Milano „AX Armani“ Eurolyga
22:00 Madrido „Real“ Las Palmo „Gran Canaria“ Eurolyga
2018 spalio 20 d.
02:00 Orlando "Magic" Šarlotės „Hornets“ NBA
02:30 Bruklino „Nets“ Niujorko "Knicks" NBA
03:00 Toronto "Raptors" Bostono „Celtics“ NBA