Turnyrinės lentelės

Pasirinkite lygą:

LKL turnyrinė lentelė

Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Kauno „Žalgiris“
17
1
+214
2
Vilniaus „Rytas“
15
2
+236
3
Panevežio „Lietkabelis“
12
5
+149
4
„Šiauliai-7bet“
10
6
+19
5
Utenos „Uniclub Casino-Juventus“
8
7
+12
6
Jonavos „CBet“
8
9
-30
7
Alytaus „Dzūkija“
7
10
-57
8
Klaipėdos „Neptūnas“
6
9
-63
9
Kėdainių „Nevėžis“
4
11
-104
10
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
2
14
-133
11
Prienų „Labas GAS“
1
16
-243

Europos taurė turnyrinė lentelė

C grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Bolonijos „Virtus“
10
0
+116
2
Krasnodaro „Lokomotiv“
8
2
+99
3
Monako „Monaco“
6
4
+62
4
Andoros „MoraBanc“
3
7
-30
5
Panevežio „Lietkabelis“
2
8
-110
6
Antverpeno „Giants“
1
9
-137
D grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Las Palmo „Gran Canaria“
8
2
+66
2
Liublianos „Cedevita Olimpija“
7
3
+101
3
Trento „Dolomiti Energia“
6
4
+25
4
Nantero 92
4
6
-15
5
Bursos „Frutti Extra“
3
7
-54
6
Patrų „Promitheas“
2
8
-123
E grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Monako „Monaco“
5
1
+68
2
Badalonos „Joventut“
4
2
0
3
Nantero 92
2
4
-29
4
Malagos „Unicaja“
1
5
-39
F grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Paryžiaus „Metropolitans“
4
2
-6
2
Krasnodaro „Lokomotiv“
3
3
+25
3
Trento „Dolomiti Energia“
3
3
-5
4
Belgrado „Partizan“
2
4
-14
G grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Bolonijos „Virtus“
6
0
+79
2
Podgoricos „Budučnost“
3
3
+9
3
Liublianos „Cedevita Olimpija“
3
3
-8
4
Breso Burgo JL
0
6
-80
H grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Kazanės „Unics“
5
1
+76
2
Las Palmo „Gran Canaria“
3
3
-1
3
Andoros „MoraBanc“
3
3
0
4
Baro „Mornar“
1
5
-75

Čempionų lyga turnyrinė lentelė

A grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Liudvigsburgo „MHP Riesen“
4
2
+44
2
Tenerifės „Iberostar“
4
2
+26
3
Kamianskės „Prometey“
3
3
+25
4
Sasario „Dinamo“
1
5
-95
B grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Manresos „Baxi“
5
1
+42
2
Jeruzalės „Hapoel“
3
3
+14
3
Izmiro „Pinar Karšiyaka“
3
3
-22
4
Didžiosios Lenkijos Ostruvo „Stal“
1
5
-34
C grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Malagos „Unicaja“
4
2
+64
2
Dižono JDA
3
3
+9
3
Lavrijo „Lavrio“
3
3
-29
4
Ž. Naugardo „Nižnij Novgodord“
2
4
-44
D grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Sombathėjaus „Falco“
5
1
+19
2
Trevizo „Nutribullet“
4
2
+37
3
Rygos VEF
2
4
-11
4
Atėnų AEK
1
5
-45
E grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Stambulo „Galatasaray“
5
1
+39
2
Aleksandrovaco „Igokea“
3
3
+6
3
Salonikų PAOK
2
4
-17
4
Nimburko ERA
2
4
-28
F grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Bursos „Tofaš“
4
2
+20
2
Strasbūro SIG
3
3
+2
3
Ostendės „Filou“
3
3
+16
4
Talino „Kalev/Cramo“
2
4
-38
G grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Klužo Napokos „U-Banca Transilvania“
5
1
+18
2
Holono UNET
4
2
+36
3
Stambulo „Daruššafaka“
2
4
-11
4
Brindizio „Enel“
1
5
-43
H grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Vilniaus „Rytas“
4
2
+33
2
Burgoso „San Pablo“
4
2
+15
3
Stambulo „Bešiktaš“
3
3
-7
4
Oldenburgo „EWE Baskets“
1
5
-41

NBA turnyrinė lentelė

Rytų konferencija
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Majamio „Heat“
30
17
+210
2
Bruklino „Nets“
29
17
+109
3
Čikagos „Bulls“
29
17
+78
4
Milvokio „Bucks“
30
19
+189
5
Klivlando „Cavaliers“
29
19
+226
6
Filadelfijos „76ers“
27
19
+85
7
Šarlotės „Hornets“
26
21
-5
8
Bostono „Celtics“
24
24
+101
9
Toronto „Raptors“
22
22
+29
10
Vašingtono „Wizards“
23
24
-100
11
Niujorko „Knicks“
23
25
-19
12
Atlantos „Hawks“
21
25
-21
13
Indianos „Pacers“
17
31
-47
14
Detroito „Pistons“
11
35
-444
15
Orlando „Magic“
9
39
-409
Vakarų konferencija
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Fynikso „Suns“
37
9
+364
2
„Golden State Warriors“
34
13
+357
3
Memfio „Grizzlies“
32
17
+158
4
Jutos „Jazz“
30
18
+330
5
Dalaso „Mavericks“
27
20
+129
6
Denverio „Nuggets“
24
21
+47
7
Minesotos „Timberwolves“
23
23
+46
8
Los Andželo „Lakers“
23
24
-63
9
Los Andželo „Clippers“
23
25
-58
10
Portlando „Trail Blazers“
20
26
-165
11
Naujojo Orleano „Pelicans“
18
28
-185
12
Sakramento „Kings“
18
30
-192
13
San Antonijaus „Spurs“
17
30
-31
14
Oklahomos „Thunder“
14
33
-345
15
Hiustono „Rockets“
14
33
-374