Turnyrinės lentelės

Pasirinkite lygą:
Pasirinkite sezoną:

Eurolyga turnyrinė lentelė

Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Stambulo „Anadolu Efes“
17
3
+204
2
Maskvos CSKA
14
5
+144
3
Madrido „Real“
15
6
+134
4
Barselonos „Barcelona“
15
6
+121
5
Tel Avivo „Maccabi“
13
7
+137
6
Atėnų „Panathinaikos“
11
7
+58
7
Valensijos „Valencia“
9
11
-17
8
Milano „AX Armani“
10
11
-50
9
Stambulo „Fenerbahče“
8
11
-10
10
Belgrado „Crvena Zvezda“
9
9
-14
11
Maskvos srities „Chimki“
9
11
-22
12
Pirėjo „Olympiacos“
7
11
-36
13
Vitorijos „Baskonia“
8
13
-110
14
Vilerbano ASVEL
7
13
-162
15
Kauno „Žalgiris“
7
12
+21
16
Berlyno ALBA
5
11
-99
17
Sankt Peterburgo „Zenit“
5
14
-128
18
Miuncheno „Bayern“
6
14
-171

LKL turnyrinė lentelė

Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Kauno „Žalgiris“
18
2
+399
2
Vilniaus „Rytas“
13
7
+167
3
Panevežio „Lietkabelis“
13
7
+124
4
Utenos „Juventus“
12
8
-11
5
Klaipėdos „Neptūnas“
10
9
+21
6
Prienų „CBet“
9
11
-149
7
Alytaus „Dzūkija“
6
13
-157
8
„Šiauliai“
6
14
-115
9
Kėdainių „Nevėžis“
6
14
-122
10
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
6
14
-157

Europos taurė turnyrinė lentelė

A grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
5
Rišono „Maccabi“
1
8
-122
6
Ulmo „Ratiopharm“
1
8
-71
B grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
5
Krasnodaro „Lokomotiv“
4
6
+17
6
Limožo CSP
2
8
-79
C grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
5
Nantero 92
4
6
-17
6
Liublianos „Cedevita Olimpija“
4
6
-13
D grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
5
Podgoricos „Budučnost“
3
6
+9
6
Gdynės „Arka“
3
7
-71
E grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Belgrado „Partizan“
2
1
+41
2
Bolonijos „Virtus“
2
1
-1
3
Stambulo „Daruššafaka“
2
1
-5
4
Trento „Dolomiti Energia“
0
3
-35
F grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Patrų „Promitheas“
2
2
+21
2
Brešos „Leonessa Basket“
2
1
+1
3
Venecijos „Umana Reyer“
2
2
-19
4
Oldenburgo „EWE Baskets“
1
2
-3
G grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Kazanės „Unics“
2
1
+24
2
Vilniaus „Rytas“
2
1
+16
3
Monako „Monaco“
1
2
-11
4
Stambulo „Galatasaray“
1
2
-29
H grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Bursos „Tofaš“
3
1
+19
2
Malagos „Unicaja“
2
1
+8
3
Badalonos „Joventut“
2
2
-14
4
Andoros „MoraBanc“
0
3
-13

NBA turnyrinė lentelė

Rytų konferencija
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Milvokio „Bucks“
41
6
+601
2
Toronto „Raptors“
33
14
+290
3
Majamio „Heat“
32
15
+171
4
Bostono „Celtics“
31
15
+308
5
Filadelfijos „76ers“
31
17
+180
6
Indianos „Pacers“
30
17
+136
7
Orlando „Magic“
21
27
-60
8
Bruklino „Nets“
19
26
-116
9
Čikagos „Bulls“
19
30
-94
10
Detroito „Pistons“
17
31
-99
11
Šarlotės „Hornets“
16
31
-331
12
Vašingtono „Wizards“
15
31
-260
13
Niujorko „Knicks“
13
35
-356
14
Klivlando „Cavaliers“
13
35
-424
15
Atlantos „Hawks“
12
36
-444
Vakarų konferencija
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Los Andželo „Lakers“
36
10
+334
2
Los Andželo „Clippers“
33
14
+299
3
Jutos „Jazz“
32
14
+230
4
Denverio „Nuggets“
32
15
+151
5
Hiustono „Rockets“
29
17
+199
6
Dalaso „Mavericks“
29
18
+288
7
Oklahomos „Thunder“
28
20
+109
8
Memfio „Grizzlies“
23
24
-101
9
San Antonijaus „Spurs“
20
26
-45
10
Fynikso „Suns“
20
27
-19
11
Portlando „Trail Blazers“
20
27
-97
12
Naujojo Orleano „Pelicans“
19
29
-122
13
Sakramento „Kings“
17
29
-142
14
Minesotos „Timberwolves“
15
32
-174
15
„Golden State Warriors“
10
38
-412

Čempionų lyga turnyrinė lentelė

A grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Sasario „Dinamo“
10
3
+90
2
Ankaros „Turk Telekom“
9
3
+84
3
Manresos „Baxi“
7
6
+29
4
Ostendės „Filou“
7
6
-31
5
Holono UNET
6
7
-5
6
Panevežio „Lietkabelis“
5
7
-12
7
Strasbūro SIG
4
8
-59
8
Torunės „Polski Cukier“
2
10
-96
B grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Jeruzalės „Hapoel“
9
3
+83
2
Bandirmos „Teksut“
7
6
+23
3
Burgoso „San Pablo“
7
5
+60
4
Atėnų AEK
7
5
+32
5
Vechtos „Rasta“
6
6
-4
6
Vroclaveko „Anwil“
5
8
-56
7
Pau Ortezo „Elan Bernais“
5
8
-69
8
Antverpeno „Giants“
4
9
-69
C grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Tenerifės „Iberostar“
11
2
+163
2
Nimburko ERA
11
2
+121
3
Atėnų „Peristeri“
8
5
+13
4
Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgodord“
7
5
-1
5
Bambergo „Brose Bamberg“
6
7
+17
6
Baro „Mornar“
4
9
-91
7
Gaziantepo „Gaziantep“
3
9
-59
8
Rygos VEF
1
12
-163
D grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Bonos „Telekom Baskets“
8
5
+16
2
Dižono JDA
8
5
+49
3
Saragosos „Casademont“
8
4
+30
4
Stambulo „Bešiktaš“
7
6
+30
5
Sombathėjaus „Falco“
6
7
+10
6
Brindizio „Enel“
5
8
-50
7
Klaipėdos „Neptūnas“
5
8
-33
8
Salonikų PAOK
4
8
-52