Pasibaigęs. 02-28 02:30
NBA
Knicks
92
Pelicans
115
Pasibaigęs. 02-29 02:30
NBA
Pacers
123
Pelicans
114
Pasibaigęs. 02-29 04:00
NBA
Nuggets
117
Kings
96
Pasibaigęs. 03-01 20:00
Eurolyga
Žalgiris
76
Olympiacos
95
Pasibaigęs. 03-02 03:00
NBA
Timberwolves
120
Kings
124
Pasibaigęs. 03-02 03:00
NBA
Pelicans
129
Pacers
102
Pasibaigęs. 03-02 16:30
Betsafe-LKL
M Basket
73
Wolves
84
Pasibaigęs. 03-02 17:20
Betsafe-LKL
Rytas
93
Uniclub Casino-Juventus
88
Pasibaigęs. Vakar 17:20
Betsafe-LKL
Šiauliai
89
CBet
86
Pasibaigęs. Vakar 19:30
Betsafe-LKL
Pieno žvaigždės
91
Nevėžis-Optibet
101
Šiandien, 18:50
Betsafe-LKL
7bet-Lietkabelis
0
Neptūnas
0
Šiandien, 18:50
Betsafe-LKL
Žalgiris
0
Gargždai
0
Rytoj, 05:00
NBA
Kings
0
Bulls
0
03-06, 02:30
NBA
Raptors
0
Pelicans
0
03-07, 05:30
NBA
Lakers
0
Kings
0
03-07, 18:30
Betsafe-LKL
Nevėžis-Optibet
0
M Basket
0
03-07, 21:05
Eurolyga
Maccabi
0
Žalgiris
0
03-08, 05:00
NBA
Kings
0
Spurs
0
03-09, 02:00
NBA
76ers
0
Pelicans
0
03-09, 17:20
Betsafe-LKL
CBet
0
7bet-Lietkabelis
0
03-10, 17:20
Betsafe-LKL
Žalgiris
0
Rytas
0
03-10, 19:10
Betsafe-LKL
Gargždai
0
Wolves
0
03-10, 19:30
Betsafe-LKL
Uniclub Casino-Juventus
0
Pieno žvaigždės
0
03-11, 00:00
NBA
Kings
0
Rockets
0
03-11, 00:00
NBA
Hawks
0
Pelicans
0
03-11, 18:50
Betsafe-LKL
Neptūnas
0
Šiauliai
0
03-13, 04:00
NBA
Kings
0
Bucks
0
03-13, 18:30
Betsafe-LKL
CBet
0
Wolves
0
03-14, 02:00
NBA
Pelicans
0
Cavaliers
0
03-14, 04:00
NBA
Kings
0
Lakers
0
03-15, 21:30
Eurolyga
Bayern
0
Žalgiris
0
03-16, 02:00
NBA
Pelicans
0
Clippers
0
03-16, 17:00
Betsafe-LKL
CBet
0
Gargždai
0
03-16, 17:20
Betsafe-LKL
Rytas
0
Neptūnas
0
03-17, 01:00
NBA
Pelicans
0
Trail Blazers
0

Čempionų lyga turnyrinė lentelė

Pasirinkite lygą:
A grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Malagos „Unicaja“
4
2
+48
2
Le Mano „Sarthe Basket“
3
3
+14
3
Atėnų „Peristeri“
3
3
-30
4
Sombathėjaus „Falco“
2
4
-32
B grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Dižono JDA
5
1
+85
2
Vilniaus „Rytas“
4
2
+54
3
Patrų „Promitheas“
3
3
+41
4
Opavos „Opava“
0
6
-180
C grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Tenerifės „Iberostar“
4
2
+47
2
Šolės „Cholet“
3
3
-10
3
Stambulo „Daruššafaka“
3
3
-12
4
Rygos VEF
2
4
-25
D grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Atėnų AEK
5
1
+67
2
Liudvigsburgo „MHP Riesen“
3
3
-10
3
Sasario „Dinamo“
2
4
-34
4
Ščecino „Wilki Morskie“
2
4
-23
E grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Strasbūro SIG
4
2
+20
2
Izmiro „Pinar Karšiyaka“
3
3
+8
3
Ostendės „Filou“
3
3
-37
4
Oldenburgo „EWE Baskets“
2
4
+9
F grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Bonos „Telekom Baskets“
3
3
+24
2
Holono UNET
3
3
+7
3
Lugo „Breogan“
3
3
+3
4
Bursos „Frutti Extra“
3
3
-34
G grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Jeruzalės „Hapoel“
5
1
+73
2
Salonikų PAOK
3
3
-23
3
Stambulo „Galatasaray“
3
3
+21
4
Lisabonos „Benfica“
1
5
-71
H grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Mursijos UCAM
5
1
+90
2
Tortonos „Derthona Basket“
5
1
+16
3
Bursos „Tofaš“
2
4
-19
4
Aleksandrovaco „Igokea“
0
6
-87
I grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Malagos „Unicaja“
3
0
+40
2
Bursos „Tofaš“
2
1
+16
3
Šolės „Cholet“
1
2
-20
4
Strasbūro SIG
0
3
-36
J grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Bonos „Telekom Baskets“
3
0
+28
2
Liudvigsburgo „MHP Riesen“
2
1
+22
3
Dižono JDA
1
2
-14
4
Stambulo „Galatasaray“
0
3
-36
K grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Jeruzalės „Hapoel“
3
0
+35
2
Tenerifės „Iberostar“
2
1
+6
3
Izmiro „Pinar Karšiyaka“
1
2
-13
4
Atėnų „Peristeri“
0
3
-28
L grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Mursijos UCAM
3
0
+31
2
Patrų „Promitheas“
2
1
+1
3
Holono UNET
1
2
-15
4
Atėnų AEK
0
3
-17