lkf

Baigtas pirmasis „Krepšinio namų“ projekto etapas (Foto: Andrius Aleksandravičius)

Baigtas pirmasis „Krepšinio namų“ projekto etapas, įvyko pirmieji renginiai (3)

10.09 12:07

Kaune 1922 metais prasidėjo Lietuvos krepšinis. Kaune jau stovi ir Lietuvos Krepšinio namai - unikalus pastatas, kuriame per Lietuvos krepšinio 100-metį prasidės taip pat unikali pažintis su antrosios šalies religijos istorija, pergalėmis ir subtilybėmis. Tai bus įspūdinga kelionė laiku ir patirtimis. O dabar Lietuvos Krepšinio namai atviri įvairiems renginiams ir krepšinio bendruomenės susibūrimams.

Kovos gali vykti Lietuvoje (BNS nuotr.)

LKF pareiškė norą organizuoti Europos čempionato atrankos kovas

10.05 18:16

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pirmadienį pateikė oficialią paraišką organizuoti 2022 metų Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos burbulo turnyrą Lietuvoje.

V.Gedvilas, panašu, prisikalbėjo (BNS nuotr.)

LKF Vykdomasis komitetas svarstys krepšinio visuomenę kladinusio V.Gedvilo elgesį (1)

10.05 12:26

Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos (LKTA) prezidentas Vydas Gedvilas 2020 m. rugsėjo 2 dieną išplatino informaciją apie tariamai vykusią krepšinio trenerių asociacijos metinę konferenciją bei jos metu vykusį balsavimą Dėl Lietuvos krepšinio federacijos siūlomos naujos Lietuvos krepšinio trenerių (aukšto meistriškumo ir fizinio aktyvumo sporto specialistų) licencijavimo tvarkos Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) nariams, LKF Vykdomojo komiteto nariams bei krepšinio bendruomenei.

P.Jankūnas tapo naujai įkurtos asociacijos viceprezidentu (BNS nuotr.)

LPKA viceprezidentu tapęs P.Jankūnas: pagaliau žaidėjai galės išreikšti vieningą nuomonę lygai ir klubams (1)

09.18 12:57

Pavasarį pasaulinei pandemijai sustabdžius krepšinio sezoną, aktyviausi žaidėjai įkūrė Lietuvos profesionalių krepšininkų asociaciją, kuri netrukus buvo priimta į Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) narius, o nuo šiandien pradeda aktyvią savo veiklą - kviečia krepšininkes ir krepšininkus tapti asociacijos nariais.

„Betsafe“ toliau rems LKF

„Betsafe" tapo generaliniu LKF rėmėju

09.17 13:10

Šią savaitę Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir Betsafe pratęsė dešimtmetį trunkantį bendradarbiavimą. Bendrovė nuo šių metų yra LKF ir Nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės generalinė rėmėja.

„Huawei“ prie LKF rėmėjų rato prisijungia po 5 metų pertraukos (Krepšinio namų nuotr.)

LKF pagrindine rėmėja tapo Kinijos bendrovė (11)

09.07 14:57

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir tarptautinė informacijos ir ryšio technologijų įmonė Huawei pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią bendrovė tapo pagrindine Lietuvos krepšinio federacijos ir rinktinių rėmėja.

LKF vadovybė susirinko Palangoje (BNS nuotr.)

LKF Vykdomojo komiteto posėdyje patvirtinta trenerių licencijavimo sistema (5)

07.12 14:46

Palangoje penktadienį vyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu buvo patvirtinti jaunųjų žaidėjų registracijų terminai, krepšinio trenerių licencijavimo projektas, priimti nauji LKF nariai ir sprendžiami kiti einamieji darbotvarkės klausimai.

R.Giedraitis neatvyks į Palangą (BNS nuotr.)

Prieš pat stovyklos pradžią – sutrumpėjęs vyrų rinktinės krepšininkų sąrašas (12)

07.09 14:18

Jau rytoj, liepos 10 dieną, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės krepšininkai rinksis į pasiruošimo stovyklą Palangoje. Tiesa Dariaus Maskoliūno sudarytas sąrašas bus trumpesnis.

A.Sabonis lieka federacijos prezidentu (BNS nuotr.)

A.Sabonis dar metams lieka LKF prezidentu (10)

06.09 13:15

Birželio 9-ąją Kaune vyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto susirinkimas, kuriame šalies lygų vadovai sprendė rūpimiausius klausimus.

R.Milašius neneigia, kad gali bandyti tapti LKF prezidentu

Galimą savo įpėdinį LKL jau numatęs R.Milašius apie savo galimybes tapti LKF prezidentu: niekada nesakiau nei ne, nei taip (10)

05.12 08:19

Krepsinis.net portale – antroji pokalbio dalis su Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) prezidentu Remigijumi Milašiumi.

M.Kalnietis prisijungė prie „Stiprūs kartu“

Prie kilnios iniciatyvos prisijungęs M.Kalnietis: rytais bėgu krosą, vėliau padedu vaikams nuotoliniu būdu ruošti pamokas (16)

04.02 12:12

Šį ketvirtadienį, balandžio 2 d. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai laidoje Stiprūs kartu išvys iniciatyvos savanoriu tapusį krepšininką Mantą Kalnietį.

M.Balčiūnas teigiamai vertina A.Sabonio darbus (BNS nuotr.)

Buvęs LKF generalinis sekretorius apie A.Sabonio vadovavimo erą: jis tiek davė Lietuvos krepšiniui, kad yra nekritikuotinas (22)

03.30 09:38

 „MISsMATCH“ antrojoje dalyje su Mindaugu Balčiūnu buvęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius kalbėjo apie tai, ko reiktų komandoms, norinčioms augti ir vytis Kauno „Žalgirį“.

Atrankos likimas yra neaiškus (BNS nuotr.)

LKF stabdo bilietų prekybą į olimpiados atrankos mačus

03.24 16:33

Lietuvos krepšinio federacija informuoja, kad dėl pasaulinės pandemijos, Tarptautiniam olimpiniam komitetui (TOK) perkėlus olimpines žaidynes į 2021 metus, stabdoma prekyba bilietais į olimpinės atrankos krepšinio turnyrą Kaune.

Šešiolikmečiai pasiekė pergalę (Foto: Ahmet Tokyay)

Šešiolikmečiai įveikė metais jaunesnius turkus

02.01 19:26

Lietuvos jaunučių (U16) vaikinų rinktinė pergale baigė pasirodymą tarptautiniame turnyre Turkijoje. Paskutinėse rungtynėse Donato Mikulevičiaus ir Karolio Abramavičiaus auklėtiniai 97:70 (25:15, 23:23, 26:12, 23:20) įveikė metais jaunesnius Turkijos krepšininkus.

D.Sabonis ir vėl sulaukė pripažinimo (Scanpix nuotr.)

D.Sabonis ir G.Petronytė – geriausi 2019 metų Lietuvos krepšininkai (8)

12.03 20:42

Antradienį Kaune, „Žalgirio“ arenos amfiteatre įvyko „Krepšinio namų apdovanojimų 2019“ renginys, kurio metu buvo pagerbti geriausi šių metų krepšininkai ir krepšininkės, išrinkta geriausia komanda ir apdovanoti krepšiniui nusipelnę žmonės.

M.Grigonis yra lyderių trejete (BNS nuotr.)

Geriausio krepšininko rinkimuose toliau dominuoja NBA lietuviai ir žalgirietis (1)

11.20 16:10

Gruodžio 3 dieną, antrą kartą organizuojamame Krepšinio namų apdovanojimų vakare, kurį pristato degalinių tinklas EMSI, bus pagerbti geriausi šalies krepšininkai ir krepšininkės bei įvairių amžiaus kategorijų sportininkai. Likus kelioms dienoms iki balsavimo pabaigos jau aiškėja kai kurių kategorijų laimėtojai, o kitose - verda atkakli kova.

D.Maskoliūnas perėmė rinktinės vairą (BNS nuotr.)

„Penktas kėlinys“: D.Maskoliūnas prie rinktinės vairo, kokie žaidėjai sugrįš į nacionalinę komandą ir ko galime tikėtis (20)

11.14 09:50

Penkto kėlinio laida šią savaitę visą pusvalandį skyrė naujojo vyriausiojo trenerio Dariaus Maskoliūno aptarimui.

A.Sabonis kalbėjo apie naują rinktinės strategą (BNS nuotr.)

A.Sabonis dėkojo „Žalgirio“ klubui ir vylėsi, kad ateityje rinktinę treniruos Š.Jasikevičius (16)

11.12 13:21

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis antradienį iškėlė Dariaus Maskoliūno kandidatūrą ir Vykdomojo komiteto nariai nubalsavo, kad šis specialistas perimtų vyrų rinktinės vairą.

Antradienį bus renkamas naujas rinktinės strategas(BNS nuotr.)

13 LKF Vykdomojo komiteto narių: kas tie asmenys, kurie balsuos dėl naujojo rinktinės vyr. trenerio? (15)

11.11 12:25

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomojo komiteto posėdyje jau antradienį bus balsuojama dėl naujojo vyrų rinktinės vyriausiojo trenerio skyrimo. Nariai turės rinktis tarp Antano Sireikos ir kol kas nežinomo asmens, kurio kandidatūrą iškels pati federacija.

LKF lieka kovoje dėl galimybės rengti atranką (BNS nuotr.)

LKF lieka kovoje dėl galimybės rengti atrankos turnyrą (2)

11.05 15:53

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir toliau siekia teisės rengti olimpiados atrankos turnyrą. Portalas BasketNews.lt paskelbė, kad  lietuviai atsisakė šios minties dėl pernelyg didelių išlaidų.

Įdomus faktas

Bosnijos krepšininkai rizikavo savo gyvybėmis, kad galėtų žaisti 1993 m. Europos pirmenybėse. Dauguma jų buvo fronto linijoje ir gynė Sarajevą nuo serbų išpuolių. Ankstų balandžio 1-osios rytą 7-ni Bosnijos krepšininkai išsiruošė prasmukti pro serbų snaiperių apsuptį. Tik su drabužiais, kuriuos turėjo ant savęs ir nedideliais sportiniais krepšiais, krepšininkai 3 kilometrus šliaužė per plynę bei medžių saleles, kol pasiekė bosnių kontroliuojamą Hrasnicos kaimą. Iš ten keliavo per kalnus į Pazaričo kaimą, kur krepšininkų laukė autobusas, per Kroatiją nugabenęs juos į Italiją. Tą rytą, kai 7-ni Bosnijos krepšininkai ištrūko į laisvę, žuvo kiti 9-ni bosniai, bandę parsiveržti pro serbų snaiperius.