lkf

Šešiolikmečiai pasiekė pergalę (Foto: Ahmet Tokyay)

Šešiolikmečiai įveikė metais jaunesnius turkus

02.01 19:26

Lietuvos jaunučių (U16) vaikinų rinktinė pergale baigė pasirodymą tarptautiniame turnyre Turkijoje. Paskutinėse rungtynėse Donato Mikulevičiaus ir Karolio Abramavičiaus auklėtiniai 97:70 (25:15, 23:23, 26:12, 23:20) įveikė metais jaunesnius Turkijos krepšininkus.

D.Sabonis ir vėl sulaukė pripažinimo (Scanpix nuotr.)

D.Sabonis ir G.Petronytė – geriausi 2019 metų Lietuvos krepšininkai (8)

12.03 20:42

Antradienį Kaune, „Žalgirio“ arenos amfiteatre įvyko „Krepšinio namų apdovanojimų 2019“ renginys, kurio metu buvo pagerbti geriausi šių metų krepšininkai ir krepšininkės, išrinkta geriausia komanda ir apdovanoti krepšiniui nusipelnę žmonės.

M.Grigonis yra lyderių trejete (BNS nuotr.)

Geriausio krepšininko rinkimuose toliau dominuoja NBA lietuviai ir žalgirietis (1)

11.20 16:10

Gruodžio 3 dieną, antrą kartą organizuojamame Krepšinio namų apdovanojimų vakare, kurį pristato degalinių tinklas EMSI, bus pagerbti geriausi šalies krepšininkai ir krepšininkės bei įvairių amžiaus kategorijų sportininkai. Likus kelioms dienoms iki balsavimo pabaigos jau aiškėja kai kurių kategorijų laimėtojai, o kitose - verda atkakli kova.

D.Maskoliūnas perėmė rinktinės vairą (BNS nuotr.)

„Penktas kėlinys“: D.Maskoliūnas prie rinktinės vairo, kokie žaidėjai sugrįš į nacionalinę komandą ir ko galime tikėtis (20)

11.14 09:50

Penkto kėlinio laida šią savaitę visą pusvalandį skyrė naujojo vyriausiojo trenerio Dariaus Maskoliūno aptarimui.

A.Sabonis kalbėjo apie naują rinktinės strategą (BNS nuotr.)

A.Sabonis dėkojo „Žalgirio“ klubui ir vylėsi, kad ateityje rinktinę treniruos Š.Jasikevičius (16)

11.12 13:21

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis antradienį iškėlė Dariaus Maskoliūno kandidatūrą ir Vykdomojo komiteto nariai nubalsavo, kad šis specialistas perimtų vyrų rinktinės vairą.

Antradienį bus renkamas naujas rinktinės strategas(BNS nuotr.)

13 LKF Vykdomojo komiteto narių: kas tie asmenys, kurie balsuos dėl naujojo rinktinės vyr. trenerio? (15)

11.11 12:25

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomojo komiteto posėdyje jau antradienį bus balsuojama dėl naujojo vyrų rinktinės vyriausiojo trenerio skyrimo. Nariai turės rinktis tarp Antano Sireikos ir kol kas nežinomo asmens, kurio kandidatūrą iškels pati federacija.

LKF lieka kovoje dėl galimybės rengti atranką (BNS nuotr.)

LKF lieka kovoje dėl galimybės rengti atrankos turnyrą (2)

11.05 15:53

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir toliau siekia teisės rengti olimpiados atrankos turnyrą. Portalas BasketNews.lt paskelbė, kad  lietuviai atsisakė šios minties dėl pernelyg didelių išlaidų.

A.Sabonis konkrečių pavardžių neįvardijo (BNS nuotr.)

Likus savaitei iki rinktinės trenerio rinkimų – aptakūs A.Sabonio atsakymai (76)

11.05 12:01

Lietuvos vyrų rinktinė dar neturi vyriausiojo trenerio nuo tada, kai postą paliko Dainius Adomaitis.

Rinkimai („Facebook“ nuotr.)

Startuoja geriausių šalies krepšininkių ir krepšininkų rinkimai (16)

10.24 14:23

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) kartu su degalinių tinklu EMSI” pradeda geriausių šių metų Lietuvos krepšininkų ir krepšininkių rinkimus. Balsuoti už geriausiai 2019-aisiais rungtyniavusius Lietuvos krepšininkus (-es) sirgaliai galės iki lapkričio 22 dienos imtinai. Tai padaryti jie galės apsilankę puslapyje http://apdovanojimai.krepsinionamai.lt

J.Jocytė gali debiutuoti moterų rinktinėje (Matas Baranauskas, Fotodiena.lt)

Lietuvos moterų rinktinės sudėtyje – 13-metė J.Jocytė (4)

10.17 13:53

Likus mažiau nei mėnesiui iki 2021 metų Europos moterų krepšinio čempionato atrankos rungtynių, Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Mantas Šernius paskelbė rinktinės sudėtį atrankos rungtynėms su Albanijos ir Turkijos ekipomis. Į sąrašą pateko ir šešiolikmečių čempionate bronzos medalį iškovojusi Justė Veronika Jocytė, kuri pasak stratego, jau dabar turi grūdintis ir išmėginti savo jėgas moterų krepšinyje.

MKL pirmenybėse įvesti pokyčiai (L.Šilkaitis, krepsinionamai.lt)

LKF panaikino 15-mečių pirmenybėse buvusius apribojimus, kurie sulaukė daug kritikos (1)

10.16 13:35

Praėjusią savaitę Kaune vyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) meistriškumo komisijos posėdis, kuriame buvo svarstomi Lietuvos krepšiniui aktualūs klausimai. Susirinkimo dalyviai diskutavo apie Lietuvos krepšinio sistemą bei apie taisyklių pakeitimus moksleivių krepšinio lygoje, jaunųjų krepšininkų atstovavimą rinktinėms bei trenerių skyrimo tvarką. Posėdžio metu buvo priimti keli nutarimai, kurie bus teikiami LKF Vykdomajam komitetui.

L.Kleiza palygino kartų skirtumus (BNS nuotr.)

L.Kleiza: kai mūsų kartos augo, mes buvome alkani, neturėjome tiek daug pasirinkimo, kiek dabar turi vaikai (13)

10.14 16:30

Savaitgalį Anykščiuose startavo šeštasis, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) projekto, Talentų karta sezonas. Trenerių komisijos atrinkti talentingiausi šalies krepšininkai ir krepšininkės tris dienas treniravosi su įvairiais šalies treneriais, o projekto atidaryme dalyvavo buvęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės krepšininkas Linas Kleiza, kuris šiuo metu yra Vilniaus Ryto klubo viceprezidentas ir sporto direktorius.

A.Sabonis vėl kritinėje situacijoje neturėjo tvirto žodžio (BNS nuotr.)

Ar A.Sabonis prisiims atsakomybę už sprendimą, priimtą prieš trejus metus? (124)

09.11 06:53

Jeigu turite merginą, vaikiną, vyrą arba žmoną tikrai esate susidūrę su atvejais, kad jums reikia antrą pusę įkalbėti kažką padaryti, ką jis ar ji tarsi turėtų atlikti, bet labai nori, jog būtų įkalbinėjamas.

A.Karnišovas sulaukė įvertinimo (Lino Žemgulio nuotr.)

A.Karnišovas apdovanotas už nuopelnus Lietuvos krepšiniui (6)

08.12 20:11

Lietuvos krepšinio federacija per Krepšinio namų paramos rungtynes, kuriose susitiko Lietuvos ir Serbijos rinktinės, pagerbė ir apdovanojo buvusį nacionalinės komandos žaidėją, kuris rinktinėje sužaidė 80 oficialių rungtynių, olimpinį prizininką, o dabar NBA lygoje žaidžiančios Denverio Nuggets komandos generalinį vadybininką Artūrą Karnišovą. Jam įteiktas padėkos ženklas Už nuopelnus Lietuvos krepšiniui.

Duetas liko suspenduotas ir Lietuvoje (informatorevigevanese.it nuotr.)

Italijoje lažybomis pagarsėję lietuviai sulaukė sankcijų ir iš LKF (1)

08.08 09:09

Antradienį Kaune vyko Lietuvos krepšinio federacijos Vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu kiekvienos lygos atstovai (MKL, Moterų lyga, LSKL, RKL, NKL, LKL, trenerių asociacija, teisėjų asociacija, 3×3 asociacija) pristatė paskutinių keturių metų veiklą, ateinančio sezono planuojamą biudžetą bei jo sandarą, trūkumus ir laukiančius iššūkius, privalumus bei pasididžiavimus. Taip pat, ateities viziją - kas planuojama tobulinti ir kaip planuojama tai daryti.

Lietuvės įveikė kaimynes (Musukrepsinis.lt nuotr.)

R.Šiškausko vardo turnyre – lietuvių pergalė

06.21 18:41

Kaune prasidėjo tarptautinis Ramūno Šiškausko U15 krepšinio turnyras. Pirmose rungtynėse Lietuvos merginų rinktinė, vadovaujama Linos Brazdeikytės ir Rolando Radvilos, 79:58 (18:13, 21:15, 23:13, 17:17) nugalėjo Lenkijos krepšininkes.

Dalyviai džiugino trenerius (Lino Žemgulio nuotr.)

„Talentų kartos“ dalyviai džiugino perspektyva ir padaryta pažanga (5)

06.19 16:51

Antradienį Kaune finišavo penktasis Talentų kartos sezonas, po kurio paaiškėjo Lietuvos U15 merginų ir vaikinų rinktinių sudėtys, kurios jau šį penktadienį dalyvaus tarptautiniame Ramūno Šiškausko vardo turnyre. Praėjusiais metais šiame turnyre triumfavo tiek merginų, tiek vaikinų Lietuvos komandos.

Keturiolikmečiai (Foto: Siim Semiskar)

Pergalingas keturiolikmečių startas Baltijos taurėje (4)

06.14 16:40

Paidės mieste (Estija) startavusiame Baltijos taurės turnyre pirmąsias pergales iškovojo Lietuvos U14 rinktinės. Pirmojoje dvikovoje merginų rinktinė, vadovaujama Eglės Žygelytės ir Dianos Anužienės, 75:54 (20:18, 17:16, 20:17, 18:3) nugalėjo Estijos U15 komandą.

D.Adomaitis dalinosi patirtimi su kitais treneriais (Krepšinio namų nuotr.)

Rinktinių trenerių susitikime D.Adomaitis dalinosi patirtimi su kolegomis (7)

05.21 15:27

Praėjusią savaitę Kaune vyko įvairaus amžiaus Lietuvos krepšinio rinktinių fizinio rengimo trenerių atvira diskusija apie artėjančius vasaros darbus, sportininkų testavimus, apie fizinį rengimą pradiniame etape, kontrolinių rungtynių cikle ir prieš pat čempionatą.

Donguano miestas ruošiasi Pasaulio taurei (Musukrepsinis.lt nuotr.)

Vyrų rinktinės vadovas papasakojo, kokias sąlygas kinai sudarys Lietuvos rinktinei

05.03 10:58

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vadovas Žydrūnas Vilenčikas kartu su kitų komandų atstovais praėjusią savaitę lankėsi Kinijoje, Donguano mieste. Čia jie iš arčiau susipažino su Pasaulio čempionato pirmojo etapo H grupės arena, viešbučiu, kuriame gyvens komandos, treniruočių bei kitomis sąlygomis.

123...19

Įdomus faktas

Italija buvo pirmoji ekipa, kurią tarptautiniame turnyre nugalėjo Lietuvos rinktinė. Tai atsitiko 1937 m. Europos čempionato Rygoje pirmose rungtynėse. Su italais lietuviai susitiko ir pirmenybių finale.