lkf

L.Kleiza išbandė ir kitas sporto šakas, bet jo vienintele meile lieka krepšinis (BNS nuotr.)

L.Kleiza: šiuo metu savęs niekur krepšinyje nematau (10)

01.04 10:37

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) naujienas apie šią sporto šaką nuo šiol pateikia ir žurnale „Krepšinio namai“. Kartą į ketvirtį leidžiamame leidinyje yra apžvelgiamos Lietuvos rinktinių naujienos, LKF organizuojami projektai, dėmesys skiriamas krepšinio lygų aktualijoms bei šios sporto šakos asmenybėms.

Ž.Urbonas vadovaus 18-mečiams (BNS nuotr.)

LKF posėdyje patvirtinti jaunimo rinktinių treneriai (1)

12.08 14:29

 Antradienį, vaizdo konferencijos būdu vyko Lietuvos krepšinio federacijos Vykdomojo komiteto posėdis. Jo metu buvo paskirti jaunimo rinktinių treneriai, patvirtintas 2021 metų LKF oficialių renginių kalendorius bei biudžetas.

D.Sabonis yra tarp lyderių geriausio krepšininko rinkimuose (Scanpix nuotr.)

Geriausių krepšininkų rinkimuose atskleisti lyderiai (3)

11.11 12:33

Mėnesio pradžioje startavę 2020 metų geriausių Lietuvos krepšininkų ir krepšininkių rinkimai, kuriuos pristato degalinių tinklas EMSI, įgauna pagreitį. Po pirmojo balsavimo etapo paaiškėjo tarpiniai rezultatai bei balsavimui buvo pristatyta nauja kategorija - Geriausias atsakas į COVID-19. Rinkimų organizatoriai kvietė teikti siūlymus į šią nominaciją - buvo galima siūlyti įvairias su krepšiniu susijusias iniciatyvas, projektus ir idėjas, kurios buvo įgyvendintos pandemijos metu.

J.Jocytė pakviesta į moterų rinktinę (Lino Žemgulio nuotr.)

M.Šernius išrikiavo moterų rinktinės sudėtį mačui su Serbija (2)

11.06 15:44

Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyr. treneris Mantas Šernius išrikiavo sudėtį artėjančioms Europos moterų krepšinio čempionato atrankos rungtynėms su Serbijos rinktine. Moterų rinktinė pirmadienį išvyks į burbulą Turkijoje, tiesa ten, vietoj dviejų planuotų rungtynių lietuvės sužais tik vieną susitikimą. Dėl sudėtingos COVID-19 situacijos šalyje, šiame atrankos etape atsisakė dalyvauti Albanijos rinktinė.

Startuoja geriausių krepšininkų rinkimai (BNS nuotr.)

Startuoja geriausių šalies krepšininkų ir krepšininkių rinkimai (7)

10.29 13:29

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) kartu su degalinių tinklu EMSI” pradeda geriausių 2020-ųjų metų Lietuvos krepšininkų ir krepšininkių rinkimus.

Baigtas pirmasis „Krepšinio namų“ projekto etapas (Foto: Andrius Aleksandravičius)

Baigtas pirmasis „Krepšinio namų“ projekto etapas, įvyko pirmieji renginiai (3)

10.09 12:07

Kaune 1922 metais prasidėjo Lietuvos krepšinis. Kaune jau stovi ir Lietuvos Krepšinio namai - unikalus pastatas, kuriame per Lietuvos krepšinio 100-metį prasidės taip pat unikali pažintis su antrosios šalies religijos istorija, pergalėmis ir subtilybėmis. Tai bus įspūdinga kelionė laiku ir patirtimis. O dabar Lietuvos Krepšinio namai atviri įvairiems renginiams ir krepšinio bendruomenės susibūrimams.

Kovos gali vykti Lietuvoje (BNS nuotr.)

LKF pareiškė norą organizuoti Europos čempionato atrankos kovas

10.05 18:16

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pirmadienį pateikė oficialią paraišką organizuoti 2022 metų Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos burbulo turnyrą Lietuvoje.

V.Gedvilas, panašu, prisikalbėjo (BNS nuotr.)

LKF Vykdomasis komitetas svarstys krepšinio visuomenę kladinusio V.Gedvilo elgesį (1)

10.05 12:26

Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos (LKTA) prezidentas Vydas Gedvilas 2020 m. rugsėjo 2 dieną išplatino informaciją apie tariamai vykusią krepšinio trenerių asociacijos metinę konferenciją bei jos metu vykusį balsavimą Dėl Lietuvos krepšinio federacijos siūlomos naujos Lietuvos krepšinio trenerių (aukšto meistriškumo ir fizinio aktyvumo sporto specialistų) licencijavimo tvarkos Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) nariams, LKF Vykdomojo komiteto nariams bei krepšinio bendruomenei.

P.Jankūnas tapo naujai įkurtos asociacijos viceprezidentu (BNS nuotr.)

LPKA viceprezidentu tapęs P.Jankūnas: pagaliau žaidėjai galės išreikšti vieningą nuomonę lygai ir klubams (1)

09.18 12:57

Pavasarį pasaulinei pandemijai sustabdžius krepšinio sezoną, aktyviausi žaidėjai įkūrė Lietuvos profesionalių krepšininkų asociaciją, kuri netrukus buvo priimta į Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) narius, o nuo šiandien pradeda aktyvią savo veiklą - kviečia krepšininkes ir krepšininkus tapti asociacijos nariais.

„Betsafe“ toliau rems LKF

„Betsafe" tapo generaliniu LKF rėmėju

09.17 13:10

Šią savaitę Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir Betsafe pratęsė dešimtmetį trunkantį bendradarbiavimą. Bendrovė nuo šių metų yra LKF ir Nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės generalinė rėmėja.

„Huawei“ prie LKF rėmėjų rato prisijungia po 5 metų pertraukos (Krepšinio namų nuotr.)

LKF pagrindine rėmėja tapo Kinijos bendrovė (11)

09.07 14:57

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir tarptautinė informacijos ir ryšio technologijų įmonė Huawei pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią bendrovė tapo pagrindine Lietuvos krepšinio federacijos ir rinktinių rėmėja.

LKF vadovybė susirinko Palangoje (BNS nuotr.)

LKF Vykdomojo komiteto posėdyje patvirtinta trenerių licencijavimo sistema (5)

07.12 14:46

Palangoje penktadienį vyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu buvo patvirtinti jaunųjų žaidėjų registracijų terminai, krepšinio trenerių licencijavimo projektas, priimti nauji LKF nariai ir sprendžiami kiti einamieji darbotvarkės klausimai.

R.Giedraitis neatvyks į Palangą (BNS nuotr.)

Prieš pat stovyklos pradžią – sutrumpėjęs vyrų rinktinės krepšininkų sąrašas (12)

07.09 14:18

Jau rytoj, liepos 10 dieną, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės krepšininkai rinksis į pasiruošimo stovyklą Palangoje. Tiesa Dariaus Maskoliūno sudarytas sąrašas bus trumpesnis.

A.Sabonis lieka federacijos prezidentu (BNS nuotr.)

A.Sabonis dar metams lieka LKF prezidentu (10)

06.09 13:15

Birželio 9-ąją Kaune vyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto susirinkimas, kuriame šalies lygų vadovai sprendė rūpimiausius klausimus.

R.Milašius neneigia, kad gali bandyti tapti LKF prezidentu

Galimą savo įpėdinį LKL jau numatęs R.Milašius apie savo galimybes tapti LKF prezidentu: niekada nesakiau nei ne, nei taip (10)

05.12 08:19

Krepsinis.net portale – antroji pokalbio dalis su Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) prezidentu Remigijumi Milašiumi.

M.Kalnietis prisijungė prie „Stiprūs kartu“

Prie kilnios iniciatyvos prisijungęs M.Kalnietis: rytais bėgu krosą, vėliau padedu vaikams nuotoliniu būdu ruošti pamokas (16)

04.02 12:12

Šį ketvirtadienį, balandžio 2 d. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai laidoje Stiprūs kartu išvys iniciatyvos savanoriu tapusį krepšininką Mantą Kalnietį.

M.Balčiūnas teigiamai vertina A.Sabonio darbus (BNS nuotr.)

Buvęs LKF generalinis sekretorius apie A.Sabonio vadovavimo erą: jis tiek davė Lietuvos krepšiniui, kad yra nekritikuotinas (22)

03.30 09:38

 „MISsMATCH“ antrojoje dalyje su Mindaugu Balčiūnu buvęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius kalbėjo apie tai, ko reiktų komandoms, norinčioms augti ir vytis Kauno „Žalgirį“.

Atrankos likimas yra neaiškus (BNS nuotr.)

LKF stabdo bilietų prekybą į olimpiados atrankos mačus

03.24 16:33

Lietuvos krepšinio federacija informuoja, kad dėl pasaulinės pandemijos, Tarptautiniam olimpiniam komitetui (TOK) perkėlus olimpines žaidynes į 2021 metus, stabdoma prekyba bilietais į olimpinės atrankos krepšinio turnyrą Kaune.

Šešiolikmečiai pasiekė pergalę (Foto: Ahmet Tokyay)

Šešiolikmečiai įveikė metais jaunesnius turkus

02.01 19:26

Lietuvos jaunučių (U16) vaikinų rinktinė pergale baigė pasirodymą tarptautiniame turnyre Turkijoje. Paskutinėse rungtynėse Donato Mikulevičiaus ir Karolio Abramavičiaus auklėtiniai 97:70 (25:15, 23:23, 26:12, 23:20) įveikė metais jaunesnius Turkijos krepšininkus.

D.Sabonis ir vėl sulaukė pripažinimo (Scanpix nuotr.)

D.Sabonis ir G.Petronytė – geriausi 2019 metų Lietuvos krepšininkai (8)

12.03 20:42

Antradienį Kaune, „Žalgirio“ arenos amfiteatre įvyko „Krepšinio namų apdovanojimų 2019“ renginys, kurio metu buvo pagerbti geriausi šių metų krepšininkai ir krepšininkės, išrinkta geriausia komanda ir apdovanoti krepšiniui nusipelnę žmonės.

123...20

Įdomus faktas

Pagrindiniai Lietuvos rinktinės žaidėjai 2003 m. EČ buvo metikai – Š.Jasikevičius, R.Šiškauskas, A.Macijauskas ir S.Štombergas. Tačiau “juodadarbių” žaidėjų indėlis taip pat buvo ne menkas. Mindaugas Žukauskas prieš Vokietiją rungtyniavo tik 12 min., tačiau jo gynybos gniaužtai išvedė iš kantrybės vokiečių lyderį Dirką Nowitzkį. Kšyštofas Lavrinovičius prieš prancūzus žaidė taip pat vos 5 minutes, tačiau puikiai atliko darbą, kuris jam buvo pavestas. Prancūzų atletiškasis vidurio puolėjas Jerome Moiso prarado pusiausvyrą, žaidė tik 14 min. ir atrodė lyg ne savas. Po šių rungtynių naują pravardę gavo ir Eurelijus Žukauskas, puikiai gynęs savo krepšį – “Lietuvių vartininkas”.