lkf

A.Sabonis vėl kritinėje situacijoje neturėjo tvirto žodžio (BNS nuotr.)

Ar A.Sabonis prisiims atsakomybę už sprendimą, priimtą prieš trejus metus? (124)

09.11 06:53

Jeigu turite merginą, vaikiną, vyrą arba žmoną tikrai esate susidūrę su atvejais, kad jums reikia antrą pusę įkalbėti kažką padaryti, ką jis ar ji tarsi turėtų atlikti, bet labai nori, jog būtų įkalbinėjamas.

A.Karnišovas sulaukė įvertinimo (Lino Žemgulio nuotr.)

A.Karnišovas apdovanotas už nuopelnus Lietuvos krepšiniui (6)

08.12 20:11

Lietuvos krepšinio federacija per Krepšinio namų paramos rungtynes, kuriose susitiko Lietuvos ir Serbijos rinktinės, pagerbė ir apdovanojo buvusį nacionalinės komandos žaidėją, kuris rinktinėje sužaidė 80 oficialių rungtynių, olimpinį prizininką, o dabar NBA lygoje žaidžiančios Denverio Nuggets komandos generalinį vadybininką Artūrą Karnišovą. Jam įteiktas padėkos ženklas Už nuopelnus Lietuvos krepšiniui.

Duetas liko suspenduotas ir Lietuvoje (informatorevigevanese.it nuotr.)

Italijoje lažybomis pagarsėję lietuviai sulaukė sankcijų ir iš LKF (1)

08.08 09:09

Antradienį Kaune vyko Lietuvos krepšinio federacijos Vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu kiekvienos lygos atstovai (MKL, Moterų lyga, LSKL, RKL, NKL, LKL, trenerių asociacija, teisėjų asociacija, 3×3 asociacija) pristatė paskutinių keturių metų veiklą, ateinančio sezono planuojamą biudžetą bei jo sandarą, trūkumus ir laukiančius iššūkius, privalumus bei pasididžiavimus. Taip pat, ateities viziją - kas planuojama tobulinti ir kaip planuojama tai daryti.

Lietuvės įveikė kaimynes (Musukrepsinis.lt nuotr.)

R.Šiškausko vardo turnyre – lietuvių pergalė

06.21 18:41

Kaune prasidėjo tarptautinis Ramūno Šiškausko U15 krepšinio turnyras. Pirmose rungtynėse Lietuvos merginų rinktinė, vadovaujama Linos Brazdeikytės ir Rolando Radvilos, 79:58 (18:13, 21:15, 23:13, 17:17) nugalėjo Lenkijos krepšininkes.

Dalyviai džiugino trenerius (Lino Žemgulio nuotr.)

„Talentų kartos“ dalyviai džiugino perspektyva ir padaryta pažanga (5)

06.19 16:51

Antradienį Kaune finišavo penktasis Talentų kartos sezonas, po kurio paaiškėjo Lietuvos U15 merginų ir vaikinų rinktinių sudėtys, kurios jau šį penktadienį dalyvaus tarptautiniame Ramūno Šiškausko vardo turnyre. Praėjusiais metais šiame turnyre triumfavo tiek merginų, tiek vaikinų Lietuvos komandos.

Keturiolikmečiai (Foto: Siim Semiskar)

Pergalingas keturiolikmečių startas Baltijos taurėje (4)

06.14 16:40

Paidės mieste (Estija) startavusiame Baltijos taurės turnyre pirmąsias pergales iškovojo Lietuvos U14 rinktinės. Pirmojoje dvikovoje merginų rinktinė, vadovaujama Eglės Žygelytės ir Dianos Anužienės, 75:54 (20:18, 17:16, 20:17, 18:3) nugalėjo Estijos U15 komandą.

D.Adomaitis dalinosi patirtimi su kitais treneriais (Krepšinio namų nuotr.)

Rinktinių trenerių susitikime D.Adomaitis dalinosi patirtimi su kolegomis (7)

05.21 15:27

Praėjusią savaitę Kaune vyko įvairaus amžiaus Lietuvos krepšinio rinktinių fizinio rengimo trenerių atvira diskusija apie artėjančius vasaros darbus, sportininkų testavimus, apie fizinį rengimą pradiniame etape, kontrolinių rungtynių cikle ir prieš pat čempionatą.

Donguano miestas ruošiasi Pasaulio taurei (Musukrepsinis.lt nuotr.)

Vyrų rinktinės vadovas papasakojo, kokias sąlygas kinai sudarys Lietuvos rinktinei

05.03 10:58

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vadovas Žydrūnas Vilenčikas kartu su kitų komandų atstovais praėjusią savaitę lankėsi Kinijoje, Donguano mieste. Čia jie iš arčiau susipažino su Pasaulio čempionato pirmojo etapo H grupės arena, viešbučiu, kuriame gyvens komandos, treniruočių bei kitomis sąlygomis.

L.Lamonicos pasirodymas KMT turnyre stipriai atsirūgo Lietuvos teisėjams (BNS nuotr.)

LKL pripažino pažeidusi FIBA taisykles, kurios skaudžiai kirto teisėjams: ėjome prieš eismą (2)

04.30 17:20

Antradienį Kaune FIBA Europos krepšinio teisėjų departamento vadovas Europoje Davorinas Nakičius, kuris dalyvavo diskusijoje su Lietuvos krepšinio federacijos (LKF), LKL, NKL ir RKL vadovais bei šalies teisėjų atstovais.

LKF vyko metinė konferencija (BNS nuotr.)

LKF metinėje konferencijoje pristatytas federacijos biudžetas ir palikta galioti perėjimo iš NKL į LKL tvarka

04.23 14:05

Antradienį Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) metinė-ataskaitinė konferencija. Jos metu Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis pristatė savo veiklos ataskaitą už 2018 metus, audito kompanijos atstovai pateikė LKF finansų ir veiklos audito išvadas bei taip pat buvo svarstomi kiti, krepšinio visuomenei aktualūs klausimai.

LKF vykdomajame posėdyje buvo sprendžiami aktualūs klausimai (Krepšinio namų nuotr.)

LKF vykdomojo komiteto posėdis: siūlymai dėl dvigubų licencijų ir komandų automatinio perėjimo (1)

03.12 15:27

Antradienį Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos Vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu buvo patvirtintos kandidatūros į FIBA Europe valdybą ir komisijas, Lietuvos teisėjų bei komisarų kandidatūros FIBA 2019-2021 metų licencijavimo periodui. Susitikimo metu taip pat buvo patvirtina šių metų LKF metinės konferencijos darbotvarkė ir reglamentas bei balso teisę turinčių narių sąrašas.

D.Slanina dalijo pamokas jaunimui

Svarbių krepšinio elementų jaunuolius mokęs D.Slanina: džiugu, kad investuojama ir galvojama apie jaunimą

02.26 14:44

Savaitgalį Kėdainiuose baigėsi dar viena projekto Talentų karta stovykla, kurioje savo sugebėjimus ir įgūdžius demontstravo talentingiausi Lietuvos krepšininkai ir krepšininkės. Tris dienas trukusioje stovykloje didžiausias dėmesys buvo skiriamas žaidimui trys prieš tris, individualiai ir asmeninei gynybai, kovai dėl atšokusio kamuolio bei kitiems elementams.

D.Slanina mokys jaunimą

D.Slanina dalins pamokas jaunimui (1)

02.21 16:58

Šį savaitgalį, po poros mėnesių pertraukos, jaunieji Lietuvos talentai vėl rinksis į tradicinę stovyklą. Kėdainiuose tris dienas vyks Talentų karta projekto stovykla, kurioje su įvairiais Lietuvos krepšinio specialistais savo įgūdžius tobulins po 12 talentingiausių mergaičių ir berniukų.

Lietuva sužinojo varžovus 2019-ųjų metų Pasaulio 3x3 krepšinio čempionate

Lietuva sužinojo varžovus 2019-ųjų metų Pasaulio 3x3 krepšinio čempionate

02.20 07:01

Žaibišką šuolį 3x3 FIBA reitinge padarę lietuviai jau 2019-ųjų metų vasarą dalyvaus Amsterdame (Nyderlandai) vyksiančiame Pasaulio 3x3 krepšinio čempionate.

V.Kariniauskas į Graikiją persikelti dar negali (BNS nuotr.)

Į Graikiją norėjusiam keltis V.Kariniauskui – kliūtys ir FIBA susidomėjimas (33)

01.31 15:57

Su Panevėžio Lietkabelio klubu abipusiu susitarimu kontraktą nutraukęs Vaidas Kariniauskas jau buvo radęs naują darbovietę.

O.Kojenecas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių

Šešiolikmečiai Turkijoje dar kartą nuskriaudė bendraamžius

01.30 21:28

Lietuvos jaunučių (U16) vaikinų rinktinė be pralaimėjimų žygiuoja tarptautiniame turnyre Turkijoje. Rolando Rakučio ir Mindaugo Noreikos auklėtiniai trečiajame susitikime 62:49 (19:15, 11:8, 16:18, 16:8) įveikė Turkijos bendraamžių rinktinę.

Lietuvos rinktinei keliamas tikslas patekti į aštuonetą (BNS nuotr.)

LKF iškėlė tikslą Lietuvos rinktinei Pasaulio taurėje (43)

01.29 14:24

Antradienį Kaune vyko eilinis Lietuvos krepšinio federacijos Vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu buvo patvirtinti 2019 metų Lietuvos U20 jaunimo vaikinų ir U18 jaunių merginų rinktinių vyriausieji treneriai, iškelti tikslai visoms Lietuvos rinktinėms bei svarstomi kiti einamieji klausimai.

Lietuvos rinktinės sirgaliai palaikys komandą ir Nyderlanduose (BNS nuotr.)

LKF siūlo sirgaliams laimėti kelionę su rinktine į Nyderlandus (2)

01.29 11:32

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė ir oro linijų bendrovė airBaltic kviečia krepšinio sirgalius Pasaulio taurės atrankos etapą baigti triukšmingai. Sirgaliai, kurie iki vasario 11 dienos įsigys bilietą į Lietuvos rinktinės rungtynes su Italija, galės laimėti kelionę į Amsterdamą sau ir trims savo draugams, kartu su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine.

Lietuvių oponentai aiškūs (LKF nuotr.)

Jaunimo rinktinės sužinojo savo varžovus Europos čempionatuose

12.13 14:53

Šiandien Belgrade (Serbija) buvo ištraukti Europos jaunimo krepšinio čempionatų burtai, kurie suskirstė komandas į grupes.

Jaunučiai pradėjo pasiruošimą (krepsinionamai.lt)

Jaunučių rinktinės pradėjo pasiruošimą Europos čempionatui (2)

12.05 13:29

Pasiruošimą Europos krepšinio čempionatams vieni pirmųjų pradėjo Lietuvos merginų ir vaikinų jaunučių rinktinės. Abi komandos tradiciškai surengė kelių dienų treniruočių stovyklą Anykščiuose ir ketvirtadienį išvyksta į tarptautinį Vladimiro Ryženkovo vardo turnyrą Baltarusijoje (Minske).

Įdomus faktas

Italijos rinktinė turėjo idealią progą iškovoti aukso medalius ir į antrąją vietą nustumti čempionais tapusius Lietuvos krepšininkus 1937 m. Europos empionate. Lietuvai pirmaujant 24:23 italas Emilio Giassetti gavo teisę į 3 baudos metimus iš eilės, tačiau nepataikė nei vienos. Daugiau taškų komandos nepelnė ir Lietuva pirmą kartą tapo žemyno čempione.Rezultatai
2019 rugsėjo 22 d.
Šiauliai 63:94 Žalgiris LKL
2019 rugsėjo 21 d.
Lietkabelis 74:61 CBet LKL
Rytas 95:84 Pieno žvaigždės LKL
Neptūnas 80:67 Juventus LKL
2019 rugsėjo 15 d.
Argentinos rinktinė 75:95 Ispanijos rinktinė Pasaulio taurė
Prancūzijos rinktinė 67:59 Australijos rinktinė Pasaulio taurė

Daugiau rezultatų
Dienos citata

Charlesas Oakley :

Kietu žaidimu pasižymėdavęs 203 cm ūgio amerikietis sukritikavo dabartinius lygos krepšininkus.

Daugiau citatų

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias krepšinio naujienas el. paštu!

Užsakyti