rimkus

B.Bryniukas žais Lietuvoje (FIBA Europe nuotr.)

„Perlas Energija“ pasikvietė perspektyvų ukrainietį (5)

08.09 19:04

Ruošiantis artėjančiam krepšinio sezonui, Vilniaus Perlo Energijos ekipoje išvysime ir naujų veidų. Į sostinės jaunimo komandą atvyksta ukrainietis Bohdanas Bryniukas, 18-metis Arūnas Rimkus, taip pat Perlo Energijoje lieka ir Gediminas Alisas.

B.Bryniukas jungiasi prie Vilniaus komandos (FIBA Europe nuotr.)

„Perlas Energija“ pasikvietė perspektyvų ukrainietį

05.01 19:00

Ruošiantis artėjančiam krepšinio sezonui, Vilniaus Perlo Energijos ekipoje išvysime ir naujų veidų. Į sostinės jaunimo komandą atvyksta ukrainietis Bohdanas Bryniukas, 18-metis Arūnas Rimkus, taip pat Perlo Energijoje lieka ir Gediminas Alisas.

Juozas Rimkus prisiminė legendinius laikus

Legendinius laikus prisiminęs „Statybos“ narys: reikia ieškoti būdų, kad jauni žaidėjai nenorėtų išvažiuoti iš Vilniaus (4)

07.12 12:17

Naujam sezonui aktyviai besiruošiantis Vilniaus Rytas kviečia prisiminti turtingą klubo praeitį ir pristato rubriką #RytasRetro.

E.Rimkus įkūrė BIG agentūrą

„Octagon Europe“ palikęs ir savo agentūrą įkūręs lietuvis: kantrybės taurė buvo perpildyta dar vasarą (5)

05.14 19:52

FIBA licencijuoto agento Evaldo Rimkaus atsiskyrimas nuo „Octagon Europe“ agentūros įvyko dar pernai. Ilgą laiką lietuvis nenorėjo atskleisti skyrybų priežasčių, bet galiausiai nusprendė tai padaryti portalo Krepsinis.net skaitytojams.

S.Švetkauskas ir E.Rimkus atstovauja ir keliems žalgiriečiams

Prestižinės agentūros atstovai: apie konfiskuotus pinigus, trenerių problemą ir netyčinę frazę, išvedusią lietuvį iš Eurolygos klubo (5)

01.10 06:00

Krepsinis.net portale – dar viena „MISsMATCH“ laida, kurioje šįkart svečiuojasi vienos įtakingiausių pasaulio krepšinio agentūrų „Octagon“ atstovai Evaldas Rimkus ir Saulius Švetkauskas.

T.Bulotas atstovauja D.Motiejūno interesams

Lietuvos krepšinio agentai: kas jie ir kur turi didžiausią įtaką (4)

02.28 12:10

Šie žmonės nedalija interviu, jie nesėdi svarbiausiems asmenims skirtose vietose, jie dažnai apskritai vengia viešumo – tai krepšinio agentai.

A.Sabonis vis dar išlieka įtakingiausiu Lietuvoje (Fotodiena.lt)

Jie valdo Lietuvos krepšinį: 10 įtakingiausių šalies krepšinio asmenybių (25)

02.29 13:12

Kas iš tiesų valdo Lietuvos krepšinį? Kieno žodis būna lemiamas? Kieno įtaka didėja, o kas ją po truputį praranda? Krepsinis.net pateikia savo sudarytą įtakingiausių Lietuvos krepšinio žmonių dešimtuką.

Tomas Rimkus Fotodiena.lt

„FIBA Europe“ komisijose – Lietuvos atstovai

06.16 15:27

Praėjusią savaitę Miunchene vykusio „FIBA Europe“ valdybos posėdžio metu buvo patvirtintos „FIBA Europe“ komisijos. Jose dirbs ir du Lietuvos krepšinio federacijos atstovai. Varžybų komisijos nariu tapo LKF sporto ir renginių direktorius Tomas Rimkus, o Moterų komisijoje dirbs LKF direktorė Rasa Liuimienė.

fiba_world_cup_14 Krepsinis.net

Kanarus inspektavo Lietuvos krepšinio federacijos atstovai (1)

02.06 14:04

Vos sužinojus, kad Lietuvos krepšinio vyrų rinktinė šių metų Pasaulio taurės kovas pradės Ispanijai priklausančioje Gran Kanarijos saloje, į Las Palmą nuvyko Lietuvos krepšinio federacijos atstovai.

Mindaugas Špokas Dmitrijus Radlinskas, Fotodiena.lt

M.Balčiūną pakeis T.Rimkus ar M.Špokas? (17)

10.11 13:17

Ketvirtadienį iš savo pareigų pasitraukė ilgametis Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas, tad kilo natūralus klausimas, kas pakeis 36-erių metų kaunietį.

rimkus tomas lkl

Rungtynių komisaras T.Rimkus dirbs Eurolygos finalo ketverte (1)

04.24 11:17

Eurolyga paskelbė aštuonis teisėjus, kurie vadovaus rungtynėms gegužės 11-13 dienomis Stambule vyksiančio finalo ketverto rungtynėms. Šį kartą svarbiausiame Europos klubinio krepšinio turnyre nebus nei vieno arbitro iš Lietuvos. Į finalo ketvertą pakviesti: Recepas Ankarali (Turkija), Carlas Jungebrandas...

Įdomus faktas

Nuo 1994 metų organizuojama LKL Žvaigždžių diena.