„Octagon Europe“ palikęs ir savo agentūrą įkūręs lietuvis: kantrybės taurė buvo perpildyta dar vasarą (5) interviu

Gegužės 14 d., 19:52
E.Rimkus įkūrė BIG agentūrą
E.Rimkus įkūrė BIG agentūrą
Šaltinis: Krepsinis.net

FIBA licencijuoto agento Evaldo Rimkaus atsiskyrimas nuo „Octagon Europe“ agentūros įvyko dar pernai. Ilgą laiką lietuvis nenorėjo atskleisti skyrybų priežasčių, bet galiausiai nusprendė tai padaryti portalo Krepsinis.net skaitytojams.

Dabar E.Rimkus atvirai kalba apie atsiskyrimą nuo buvusios agentūros ir savo naująjį projektą – agentūrą BIG („Basketball International Group“), kuri vienija daugiau nei 40 agentų iš viso pasaulio.

– Kokia juoda katė perbėgo kelią tarp jūsų ir „Octagon Europe“?

– Tai kaupėsi jau ne vienerius metus ir kantrybės taurė buvo perpildyta dar vasarą, kai deleguotas agentas Izraelio rinkai net nesugebėjo pasiūlyti nė vienai komandai mano žaidėjo, kuris gerai pasirodė rungtyniaudamas prieš Amare‘ą Stoudemire‘ą. Tai yra arba tinginystė, arba fundamentalios klaidos.

REKLAMA

– Kalbate apie Mindaugą Kupšą?

– Taip, apie jį. Aš pats pasitelkiau savo pažintis ir „kanalus“ ir suderinau sutartį su Jeruzalės „Hapoel“. Įtikinau, suderinau visas detales ir pasirašėme. Yra ir kita medalio pusė – „Octagon Europe“ už mūsų su Sauliumi Švetkausku nugarų sudarė sandorį tarp „Žalgirio“ ir Thomaso Walkupo. Prieš tai buvo atvejis su Juliumi Juciku ir šio neužtarimas Japonijoje, o palaikymas Japonijos klubo vieno iš agentų iš „Octagon Europe“. Tai yra stambus prekės ženklas, o viduje yra susiskirstymas grupėmis ir ne tokia aplinka, su kuria galėtum nuversti kalnus.

BIG BIG

– Pradedate naują etapą su savo įkurta agentūra. Ko tikitės iš šio naujo darinio?

– Viskas dėl žaidėjų. Labai paprasta idėja – geresnis ir profesionalesnis žaidėjų reprezentavimas, geresnių kontraktų pasirašymas nuo Azijos Vidurinių Rytų, Europos iki Lotynų Amerikos. Idėja buvo surinkti stiprius agentus savo regionuose, juos sujungti į vieną tinklą. Taip ir susiformavo BIG. Agentūra yra visiškai demokratinė, jokių valdybos narių, jokių „bosų“ – kiekvienas turi balsavimo teisę.

REKLAMA

– Krepšinio rinkoje kalbama, kad šią vasarą LKL žaidėjai masiškai migruos į užsienį, kurių rinkas nebus stipriai paveikusi koronaviruso krizė. Ar BIG žūtbūt savo žaidėjams ieškos klubų užsienyje?

– Čia tipinė grandininė reakcija. Priklauso, kada atsigausime, kaip verslai „stosis ant kojų“, savivaldybės rinks biudžetus, bet neabejoju, kad šia situacija klubai naudosis. Jie turės argumentą – pandemijos pasekmės. Supraskite, kad kiti žaidėjai negali išvažiuoti iš Lietuvos dėl įvairių šeimyninių priežasčių. Jie priims mažesnius pasiūlymus, liks Lietuvoje ir rungtyniaus. Tie, kurie galės ir norės išvykti, jie trauks, kad ir į egzotines šalis, kur galės klubai mokėti 2 ar 3 kartus didesnį atlyginimą nei Lietuvos komandos.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


5 komentarai
Naujausi komentarai (5)
Geriausiai ivertinti (5)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti