07-27, 12:00
Olimpiada
Australija
0
Ispanija
0
07-27, 14:30
Olimpiada
Vokietija
0
Japonija
0
07-27, 18:15
Olimpiada
Prancūzija
0
Brazilija
0
07-27, 22:00
Olimpiada
Graikija
0
Kanada
0
07-28, 12:00
Olimpiada
Pietų Sudanas
0
Puerto Rikas
0
07-28, 18:15
Olimpiada
Serbija
0
JAV
0
07-30, 12:00
Olimpiada
Ispanija
0
Graikija
0
07-30, 14:30
Olimpiada
Kanada
0
Australija
0
07-30, 18:15
Olimpiada
Japonija
0
Prancūzija
0
07-30, 22:00
Olimpiada
Brazilija
0
Vokietija
0
07-31, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
0
Serbija
0
07-31, 22:00
Olimpiada
JAV
0
Pietų Sudanas
0
08-02, 12:00
Olimpiada
Japonija
0
Brazilija
0
08-02, 14:30
Olimpiada
Australija
0
Graikija
0
08-02, 18:15
Olimpiada
Kanada
0
Ispanija
0
08-02, 22:00
Olimpiada
Prancūzija
0
Vokietija
0
08-03, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
0
JAV
0
08-03, 22:00
Olimpiada
Serbija
0
Pietų Sudanas
0

Lietuvos krepšinio agentai: kas jie ir kur turi didžiausią įtaką (4)

Vasario 28 d., 12:10
T.Bulotas atstovauja D.Motiejūno interesams
T.Bulotas atstovauja D.Motiejūno interesams
Šaltinis: Krepsinis.net

Šie žmonės nedalija interviu, jie nesėdi svarbiausiems asmenims skirtose vietose, jie dažnai apskritai vengia viešumo – tai krepšinio agentai.

Žmonės, kurie padeda krepšininkams išsiderėti kaip įmanoma geresnį atlyginimą, kaip įmanoma geresnes sąlygas ir padeda spręsti susidariusias problemas. Apie Lietuvos krepšinio agentus – šis Krepsinis.net paruošas straipsnis.

„Bbaltics“: Tadas Bulotas ir Marius Rutkauskas, talkina – Virginijus Bulotas

Svarbiausi klientai Lietuvoje: Artūras Gudaitis, Edgaras Ulanovas, Paulius Jankūnas, Robertas Javtokas, Jimmy Baronas, Benas Madgenas.

Svarbiausi klientai užsienyje Mindaugas Kuzminskas, Donatas Motiejūnas, Trey‘us Thompkinsas, Arnoldas Kulboka, Martynas Pocius

REKLAMA

Bene įtakingiausia agentūra Lietuvoje, kadangi turi daug gabaus jaunimo ir daug klientų Kauno „Žalgiryje“. Vienintelis šios agentūros licencijuotas agentas yra T.Bulotas. Tuo tarpu jam talkinantis M.Rutkauskas bendrauja su klubais ir siūlo įvairius žaidėjus, bet parašus po sutartimis deda T.Bulotas, nes jis turi licenciją. Įdomu tai, kad dar prieš pusmetį „Žalgirio“ viceprezidento Gino Rutkausko sūnaus pavardė puikavosi „Bbaltics“ agentų sąraše, bet dabar ji dingo, nors, Krepsinis.net žiniomis, jis toliau ten darbuojasi. Tuo tarpu V.Bulotas veda svarbias derybas ir yra labai svarbi figūra Lietuvos agentų padangėje, nors FIBA licencijos ir neturi.

LKL „BBaltics“ savo klientų turi visose pajėgiausiose komandose. Klaipėdos „Neptūną“ palikęs Larry Drew taip pat yra atstovaujamas šios agentūros. Labai didelę įtaką agentūra turėjo „Lietuvos ryte“, kur žaidė būrys žaidėjų, taip pat treneris Marcelo Nicola, jo asistentai, bet atėjus Tomui Pačėsui viskas buvo išardyta.

S.Švetkauskas ir R.Broadusas S.Švetkauskas ir R.Broadusas

REKLAMA

„Octagon Europe“: Evaldas Rimkus ir Saulius Švetkauskas

Svarbiausi klientai Lietuvoje: Tomas Delininkaitis, Vytautas Šulskis, Derrickas Low, Julius Jucikas, Brockas Motumas, Žygimantas Skučas.

Svarbiausi klientai užsienyje: Simas Buterlevičius, Rashaunas Broadusas, Mindaugas Kupšas, Marius Runkauskas.

Šie vyrukai savo veiklą pradėjo įkurdami agentūrą „Jump Start agency“. Pradžioje itin glaudžiai su „Šiauliais“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ dirbę lietuviai jiems atveždavo neblogų legionierių už žemą kainą. Savo puikiu darbu kitų klubų pasitikėjimą pelnęs E.Rimkus ir S.Švetkauskas plėtė klientų ratą ir prieš dvejus metus viena didžiausių pasaulio agentūrų pasiūlė agentams prisijungti prie jų kartu su visais savo žaidėjais. Solidžią agentūrą atstovaujantys lietuviai gavo galimybę prisivilioti dar geresnius vietinius žaidėjus, o ir „Octagon“ klientų Lietuvoje padaugėjo. Štai „Žalgiryje“ matome ne tik B.Motumą, bet ir Augusto Limą. Apskritai šios agentūros klientų galime rasti visose LKL komandose, išskyrus Alytaus „Dzūkiją“.

Š.Broga Š.Broga

REKLAMA

„East Players“: Šarūnas Broga ir Klemensas Patiejūnas

Svarbiausi klientai Lietuvoje: Laurynas Birutis, Arnas Butkevičius, Tomas Dimša, Ovidijus Galdikas, Mindaugas Girdžiūnas, Saulius Kulvietis, Martynas Echodas, Laimonas Kisielius, Martynas Varnas, Kristupas Žemaitis

Svarbiausi klientai užsienyje: Eimantas Bendžius, Justas Sinica, Benas Veikalas, Jonas Valančiūnas, Artiomas Parachovskis, Tautvydas Lydeka, Šarūnas Vasiliauskas, Assemas Marei'us

FIBA licenciją turi Š.Broga, o su juo kartu dirba 50 proc. agentūros akcijų turintis K.Patiejūnas, kuris daugiausiai kalbasi su klubais ir tvarko kitus formalumus, bet parašą po kontraktais deda būtent Š.Broga. Beje, buvęs krepšininkas vienintelis Rytų Europos agentas, kuris turi licenciją dirbti Prancūzijoje. Vienas iš nedaugelio agentų, kuris daug dirba su jaunais žaidėjais yra būtent Š.Broga. Jis surado ir į Vilnių atvežė J.Valančiūną, kuriam atstovauja iki šiol, nors pagalius į ratus lietuviui kišo ne viena įtakinga pasaulio agentūra, tačiau Toronto „Raptors“ aukštaūgis liko ištikimas tautiečiui. Kaip ir prieš tai minėti agentai, taip ir Š.Broga yra tas, kuris visiškai atsidavęs savo darbui ir jam skiria visą savo gyvenimą.

REKLAMA

D.Baziukas D.Baziukas

„Your First Sports“: Deimantas Baziukas

FIBA licencijos šis buvęs krepšininkas neturi, tačiau oficialiai dirba „You First Sports“ agentūroje, kuri yra viena įtakingiausių pasaulyje. Anksčiau D.Baziukas padėdavo jauniems žaidėjams išvykti žaisti ir mokytis už Atlanto, bet dabar savo dėmesį koncentruoja žaidėjų pardavimui Lietuvos ir Baltijos šalių rinkai. Agentūra tikrai solidi ir tik laiko klausimas, kada jos klientų turėsime daugiau Lietuvoje, ypatingai, kai čia darbuojasi D.Baziukas. Jau dabar matome, kad agentūros klientai yra LKL granduose žaidžiantys krepšininkai. Galbūt netrukus D.Baziukas įgys ir FIBA agento licenciją.

Svarbiausi klientai Lietuvoje: Renaldas Seibutis, Rokas Giedraitis, Deividas Gailius, Matas Jucikas, Mindaugas Kačinas, Alejandro Hernandezas

REKLAMA

Svarbiausi klientai užsienyje: Marius Grigonis, Tadas Sedekerskis, Egidijus Mockevičius, Deividas Dulkys, Janis Timma, Ianas Vougioukas, Jamesas Andersonas, Tremmelas Dardenas, Juanas Palaciosas

T.Druktenis ir M.Raduljica T.Druktenis ir M.Raduljica

„ContractSports“: Tomas Druktenis

Svarbiausi klientai Lietuvoje: Evaldas Žabas, Vaidotas Volkus

Svarbiausi klientai užsienyje: Dominykas Milka, Rolandas Alijevas

Buvęs krepšininkas T.Druktenis pasuko agento keliu ir jo įkurta agentūra savo veiklą vykdo nuo 2011 metų. Šiaulietis savo klientų sąraše turi moterų krepšininkių. Kol kas T.Druktenio atstovaujami žaidėjai nerungtyniauja LKL granduose ir aukščiausiai pakilęs žaidėjas yra „Pieno žvaigždėse“ rungtyniaujantis E.Žabas.

REKLAMA

T.Kavaliūnas T.Kavaliūnas

Tomas Kavaliūnas

Svarbiausi klientai Lietuvoje: Antanas Sireika, Jermaine‘as Love‘as, Ramūnas Cvirka

Dvi įmones įkūręs kaunietis – „Hoops International LT“ ir „Senas kaimas“. Pastaroji užsiima gyvūnų veisimu ir nieko bendro su krepšiniu neturi. T.Kavaliūno pagrindinė veikla nėra agentavimas, tačiau jis turi FIBA licenciją ir savo veiklą vykdo oficialiai. Glaudžiai šis agentas dirba su „Pieno žvaigždės“, kur jo klientu buvo ekipą palikęs Dennisas Balentine‘as. Apskritai T.Kavaliūnas daugiausiai lietuviams siūlo amerikiečius.

„Certasport“: Gytis Rūkas

Kaunietis atstovavo Valdui Dabkui, Aidui Viskontui, bet dabar daugiausiai dirba su amerikiečiais, kuriuos siūlo LKL klubams. Vasarą šalies komandos pasiekia ne vienas laiškas, kuriame siūlomas būrys įvairiausių legionierių. Dauguma iš jų – ką tik studijas baigę krepšininkai. G.Rūkas orientuojasi darbui su profesionalo karjerą pradedančiais žaidėjais iš JAV.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų


4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys