„FIBA Europe“ komisijose – Lietuvos atstovai

Birželio 16 d., 15:27
T.Rimkus išrinktas į „FIBA Europe“ komisiją (Fotodiena.lt)

Praėjusią savaitę Miunchene vykusio „FIBA Europe“ valdybos posėdžio metu buvo patvirtintos „FIBA Europe“ komisijos. Jose dirbs ir du Lietuvos krepšinio federacijos atstovai. Varžybų komisijos nariu tapo LKF sporto ir renginių direktorius Tomas Rimkus, o Moterų komisijoje dirbs LKF direktorė Rasa Liuimienė.

„Tai – mūsų specialistų įvertinimas. Šie žmonės jau seniau yra užsirekomendavę tarptautiniu mastu, organizavę 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionatą, o T.Rimkus ir dirbęs Londono olimpiadoje“, – sakė iš Miuncheno grįžęs LKF generalinis sekretorius ir „FIBA Europe“ valdybos narys Mindaugas Špokas.

„FIBA Europe“ komisijos studijuoja galimybes įgyvendinti naujas idėjas, kurias iškelia organizacijos nariai, ir pateikia savo viziją svarstyti „FIBA Europe“ valdybai.

Kaip jau buvo minėta, „FIBA Europe“ valdyba Miunchene taip pat nutarė perkelti ateinančių metų Europos vyrų krepšinio čempionatą iš Ukrainos į kol kas dar nežinomą šalį ar šalis. Savo ruožtu dėl Ukrainos galimybių surengti 2017 m. Europos čempionatą dar bus deramasi.

REKLAMA

Sprendimas dėl ateinančių metų Senojo žemyno čempionato turi būti paskelbtas iki rugsėjo 30 d.

„FIBA Europe“ valdyba taip pat patvirtino, kad 2015 m. Europos vyrų krepšinio čempionatas vyks pagal naują sistemą. 24 komandos, kaip ir anksčiau, bus suskirstytos į keturias grupes, tačiau iškart po grupių rungtynių prasidės atkrintamosios.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>

komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti