M.Balčiūną pakeis T.Rimkus ar M.Špokas? (17)

Spalio 11 d., 13:17
A.Sabonis ieškos sau dešinės rankos (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Ketvirtadienį iš savo pareigų pasitraukė ilgametis Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas, tad kilo natūralus klausimas, kas pakeis 36-erių metų kaunietį.

Krepsinis.net žiniomis, pakeisti M.Balčiūną yra du realūs kandidatai: Mindaugas Špokas ir Tomas Rimkus.

Pasak dienraščio „Lietuvos rytas“, būtent M.Špokas yra realiausias kandidatas užimti M.Balčiūno vietą. Šiuo metu M.Špokas yra Lietuvos plaukimo federacijos gen. sekretorius. 38-erių kaunietis buvo „Eurobasket 2011“ organizacinio komiteto vadovu.

Kalbama, kad nemažai galimybių turi ir buvęs Lietuvos krepšinio lygos (LKL) varžybų direktorius, o dabar krepšinio rungtynių komisaras T.Rimkus. Buvusiam krepšininkui buvo žadamas LKL direktoriaus postas, tačiau nors ir pasikeitė lygos prezidentas, tačiau Linas Gilys išsaugojo savo kėdę.

REKLAMA

Pasak šaltinio, Šarūnas Marčiulionis būtų kandidatu į gen. sekretoriaus vietą, tačiau jis į LKF veikiausiai ateis kitose pareigoje. Š.Marčulionis ir A.Sabonis yra bičiuliai bei buvę bendražygiai krepšinio aikštelėje. Buvęs krepšininkas žiniasklaidoje ne kartą yra pasisakęs, kad turi tam tikrų idėjų ir galėtų jas realizuoti LKF.

Naujasis LKF gen. sekretorius bus patvirtintas Vykdomojo komiteto. 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>

17 komentarai
Naujausi komentarai (17)
Geriausiai ivertinti (17)
PRO komentarai (10)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti