Pasibaigęs. 08-22 02:30
WNBA
Sky
73
Golden State Valkyries
70
Pasibaigęs. 08-22 05:00
WNBA
Tempo
82
Fire
79
Pasibaigęs. 08-24 02:00
WNBA
Tempo
78
Aces
88
Pasibaigęs. 08-25 03:00
WNBA
Lynx
66
Golden State Valkyries
80
Pasibaigęs. 08-27 02:00
WNBA
Sun
64
Golden State Valkyries
89
Pasibaigęs. 08-27 05:00
WNBA
Storm
90
Tempo
78
Pasibaigęs. Vakar 03:00
WNBA
Liberty
60
Golden State Valkyries
79
Pasibaigęs. Vakar 21:00
Pasaulio taurė
Turkija
94
Lietuva
66
Pasibaigęs. Šiandien 05:00
WNBA
Aces
93
Tempo
73
Rytoj, 05:00
WNBA
Mercury
0
Tempo
0
08-31, 02:00
WNBA
Fire
0
Golden State Valkyries
0
08-31, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Bosnija ir Hercegovina
0

Šešiolikmečių rinktinė turi savo generalinį rėmėją

liepos 16 d., 16:00
lietuvos veliava idomi
lietuvos veliava idomi
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis ir UAB „Blancomet“ bendraturtis Darius Krasauskas šiandien pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią ši kompanija tapo generaline Lietuvos vaikinų jaunučių (iki 16 metų) rinktinės rėmėja.

LKF prezidentas A. Sabonis pažymėjo, kad jaunučiai yra vienintelė Lietuvos jaunųjų krepšininkų rinktinė, turinti savo generalinį rėmėją.

„Džiaugiuosi, kad kompanija „Blancomet“ remia krepšinį, federaciją. Ponas D. Krasauskas pats prižiūri 16-mečių rinktinę, yra jos vadovas, todėl puikiai žino viską, kas joje vyksta. Noriu padėkoti ir palinkėti sėkmės, nes jau už 3 dienų prasideda Europos čempionatas“, — sakė A. Sabonis.

„Blancomet“ bendraturtis D. Krasauskas LKF prezidentui padėkojo už galimybę prisidėti prie Lietuvos rinktinės pasirengimo Europos čempionatui.

„Stengsimės nenuvilti. Mums reikės visų jūsų palaikymo, tuo pačiu ir gerbiamo prezidento. Jo vizitas vakar į paskutines kontrolines rungtynes buvo sėkmingas, todėl norėčiau pakviesti Arvydą pagal galimybes apsilankyti rungtynėse“, — sakė D. Krasauskas.

A. Sabonis „Blancomet“ bendraturčiui įteikė Lietuvos krepšinio simbolio — skulptūros krepšiniui — kopiją, o pats dovanų gavo jaunučių rinktinės nario, savo sūnaus Domanto marškinėlius, kurie taip pat pažymėti 11-uoju numeriu.

Spaudos konferencijoje dalyvavęs D. Sabonis pažadėjo, kad Lietuvos rinktinė Europos čempionate sieks iškovoti aukso medalius.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Gintaras Razutis taip pat pažadėjo kovoti dėl pergalės per visas rungtynes, tačiau jam šiuo metu tenka galvoti apie netikėtai kilusius sunkumus. Vakar per rungtynių su Italija apšilimą traumą patyrė vienas pagrindinių žaidėjų Mantas Šerkšnas, todėl treneriai šiandien ryte dar neapsisprendė dėl komandos galutinio dvyliktuko.

Europos jaunučių čempionatas liepos 19-29 dienomis vyks Lietuvoje ir Latvijoje. Pirmojo etapo rungtynės bus žaidžiamos Panevėžyje ir Ventspilyje. Lietuvos rinktinė pirmojo etapo C grupėje kovos su Serbijos, Slovėnijos ir Vokietijos komandomis. Lemiamos Europos čempionato kovos vyks Vilniuje.

komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Kai svajonė baigiasi