u16

Lietuvės garbingai pralaimėjo finalą (FIBA Europe nuotr.)

Sidabrinės šešiolikmetės grįžo į Lietuvą: tai, ką padarėme, yra kažkas įspūdingo (3)

08.31 14:26

Šeštadienio popietę Vilniaus oro uoste skambėjo plojimai ir garsūs šūksniai valio, iš Europos čempionato sugrįžo Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) merginų krepšinio rinktinė, kuri penktadienio vakarą Šiaurės Makedonijos sostinėje Skopjėje iškovojo sidabro medalius.

U.Čižauskaitė dominavo po krepšiais (FIBA Europe nuotr.)

Šešiolikmetės lengvai žengė į ketvirtfinalį (8)

08.26 21:43

Lengva pergale Europos šešiolikmečių čempionato atkrintamosiose startavo lietuvės, aštuntfinalyje Skopjė mieste 74:60 (24:15, 22:11, 16:9, 12:25) sutriuškinusios bendraamžes iš Vengrijos.

Tarp Lietuvos jaunimo geriausiai pasirodė ketvirtą vietą užėmę devyniolikmečiai (FIBA nuotr.)

Lietuvos jaunimas antrą vasarą paeiliui liko be medalių, ispanai laukia naujo aukso amžiaus (14)

08.19 11:04

Audringa vaikinų jaunimo rinktinių vasara jau baigėsi. Šešiolikmečių, aštuoniolikmečių ir dvidešimtmečių Europos čempionatas bei devyniolikmečių pirmenybės Lietuvai medalių atnešė.

U16 rinktinė baigė čempionatą (FIBA Europe nuotr.)

Užtikrintai slovėnus nugalėję šešiolikmečiai Europos čempionate liko devinti (3)

08.17 16:00

Lietuvos šešiolikmečiai baigė pasirodymą Europos čempionate, kuriame užėmė devintą poziciją.

Lietuviai kovos dėl devintos vietos (FIBA Europe nuotr.)

16-mečiai nesulaikė „Žalgirio“ budelio sūnaus, bet džiaugėsi užtikrintu laimėjimu (2)

08.16 19:15

Dar vieną užtikrintą pergalę Europos U-16 čempionate iškovojo Lietuvos komanda.

A.Zdanevičiūtė paskutinę sekundę atnešė pratęsimą (FIBA Europe nuotr.)

Įspūdingu metimu pratęsimą išplėšusios šešiolikmetės palaužė latves, vėliau nugalėjo ir estes

08.16 15:00

Lietuvos jaunučių (U16) merginų rinktinė Liepojoje vykstančiame Baltijos taurės turnyre iškovojo pirmąją pergalę. Viliaus Stanišausko auklėtinės per pratęsimą 82:71 (15:22, 17:20, 12:18, 19:15, 13:2) įveikė Latvijos rinktinę.

U16 rinktinę išlydėjo vyresnės kolegės (Musukrepsinis.lt nuotr.)

Į Europos čempionatą šešiolikmetes išlydėjo moterų rinktinė

08.14 16:24

Lietuvos jaunučių (U16) merginų rinktinė intensyviai tęsia pasiruošimą už savaitės startuosiančiam Europos čempionatui Skopėje (Makedonija). Viliaus Stanišausko auklėtinės laimėjo turnyrą Lenkijoje, o šiandien pradės kovas Baltijos taurės turnyre.

U16 rinktinė pradeda kovas (FIBA nuotr.)

Pergalingas startas: dominavę šešiolikmečiai sutrypė estus (34)

08.09 16:56

Lietuvos šešiolikmečiai Europos čempionatą pradėjo triuškinama pergale ir 94:56 (30:16, 14:15, 26:16, 24:9) nepasigailėjo estų.

U.Čižauskaitė atstovaus rinktinei (FIBA Europe nuotr.)

Jaunučių rinktinė pradėjo ruoštis Europos čempionatui (1)

07.24 16:12

Paskutinė Lietuvos jaunimo rinktinė šią vasarą pradėjo pasiruošimą Europos čempionatui. Vakar Druskininkuose darbus pradėjo šešiolikmečių merginų rinktinė, kuri rugpjūčio pabaigoje Makedonijoje dalyvaus Senojo žemyno pirmenybėse.

Šešiolikmečiai patyrė nesėkmę (LTeam nuotr.)

Olimpiniame festivalyje 16-mečiai nusileido turkams

07.23 15:29

Europos jaunimo vasaros olimpiniame festivalyje (EJOF) Lietuvos jaunučių vaikinų rinktinė patyrė pirmą pralaimėjimą. Rolando Rakučio auklėtiniai antrose B grupės rungtynėse 63:69 (14:21, 12:14, 15:19, 22:15) nusileido bendraamžiams iš Turkijos.

Šešiolikmečiai pasiekė pergalę (LTeam nuotr.)

Šešiolikmečiai Azerbaidžane startavo pergalingai

07.22 15:58

Azerbaidžano sostinėje Baku startavo Europos jaunimo Olimpinis festivalis (EJOF), kuriame varžosi ir Lietuvos krepšininkai.

T.Baltrušaitis pelnė 16 taškų (Lino Žemgulio nuotr.)

16-mečiai dar kartą sutriuškino vengrus (1)

07.19 17:54

Lietuvos jaunučių vaikinų rinktinė iškovojo dar vieną pergalę kontrolinėse rungtynėse. Penktadienį Kaune šešiolikmečiai 97:49 (27:17, 21:17, 28:5, 21:10) įveikė Vengrijos krepšininkus.

Lietuviai laimėjo tvirtai (Lino Žemgulio nuotr.)

Šešiolikmečiai varžovams leido pelnyti tik 26 taškus (4)

07.18 20:19

Pasiruošimą Europos jaunimo olimpiniam festivaliui ir Europos čempionatui tęsianti Lietuvos jaunučių vaikinų rinktinė sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes. Ketvirtadienį Kaune Rolando Rakučio auklėtiniai 91:26 (15:4, 31:7, 24:10, 21:5) įveikė Vengrijos krepšininkus.

Šešiolikmečiai gins užpernai iškovotą titulą (Lino Žemgulio nuotr.)

Paaiškėjo aukštus tikslus keliančios šešiolikmečių rinktinės dvyliktukas (2)

07.17 10:33

Po 10 dienų trukusių bendrų treniruočių Lietuvos vaikinų iki 16 metų rinktinės vyriausiasis treneris Rolandas Rakutis apsisprendė dėl galutinio dvyliktuko, vyksiančio į 15-ąjį Europos jaunimo olimpinį festivalį (EJOF), kuris liepos 21-27 dienomis vyks Azerbaidžano sostinėje Baku.

E.Butkus pelnė 18 taškų (FIBA Europe nuotr.)

Šešiolikmečiai nugalėjo ir prancūzus (7)

02.01 13:55

Lietuvos jaunučių (U16) vaikinų rinktinė pergalingai baigė pasirodymą tarptautiniame turnyre Turkijoje. Rolando Rakučio ir Mindaugo Noreikos auklėtiniai paskutinėse rungtynėse 75:56 (23:16, 21:12, 18:15, 13:13) įveikė Prancūzijos bendraamžių ekipą.

Jaunučiai laimėjo darkart (FIBA Europe nuotr.)

Jaunučiai įsirašė dar vieną pergalę tarptautiniame turnyre (3)

01.29 17:07

Lietuvos jaunučių (U16) vaikinų rinktinė iškovojo dar vieną pergalę tarptautiniame turnyre Turkijoje. Rolando Rakučio ir Mindaugo Noreikos auklėtiniai antrajame susitikime 90:70 (20:20, 25:18, 28:15, 17:17) nugalėjo Serbijos ekipą.

E.Butkus pelnė 14 taškų (FIBA Europe nuotr.)

Šešiolikmečiai nušlavė Kroatiją (2)

01.28 19:21

Rolando Rakučio ir Mindaugo Noreikos vadovaujama Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė pergalingai pradėjo tarptautinį turnyrą Turkijoje. Pirmose rungtynėse lietuviai 82:47 (22:6, 29:14, 14:16, 17:11) nugalėjo Kroatijos ekipą.

„Talentų kartos“ komanda dominavo prieš varžoves (Krepšinio namų nuotr.)

„Talentų kartos“ komanda dominavo prieš visas varžoves (1)

01.21 14:20

Sėkmingą pasirodymą Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) tęsia Lietuvos merginų Talentų karta komanda. Antrajame ture Košicėje (Slovakija) Rimos Daunienės ir Sauliaus Momkausko auklėtinės iškovojo visas penkias pergales ir sustiprino savo pozicijas turnyro lentelėje.

Šešiolikmečiai laimėjo labai lengvai

Šešiolikmečiai 78 taškų skirtumu nušlavė varžovus (3)

12.09 14:44

Pergalingai tarptautinį turnyrą Minske (Baltarusija) baigė Lietuvos šešiolikmečių rinktinės. Paskutinėse rungtynėse merginų ekipa 73:40 (16:11, 18:12, 24:12, 15:5) sutriuškino Airijos krepšininkes.

Lietuviai renka pergales

Šešiolikmečiai toliau skina pergales tarptautiniame turnyre

12.08 20:04

Pergalingai tarptautinį turnyrą Baltarusijoje (Minske) tęsia Lietuvos šešiolikmečių rinktinės. Šeštadienį Linos Brazdeikytės ir Rolando Radvilos vadovaujama merginų rinktinė 74:66 (19:21, 24:10, 16:16, 15:19) nugalėjo Baltarusijos krepšininkes.

Įdomus faktas

Amžininkai pasakoja, kad į 1939 m. Lietuvoje rengto EČ čempionato atidarymos iškilmes, kurios vyko naujutėlėje Kauno sporto halėje, buvo parduota 10 000 bilietų. Šiandien ta pati Kauno sporto halė oficialiai netalpina nė 5000 žiūrovų. Viso 1939 m. EČ rungtynes Lietuvoje pamatė apie 100 000 žiūrovų.