93

Šarlotėje „Wizards“ nutraukė keturių pralaimėjimų seriją

Lapkričio 9 d. 05:07
K.Kuzma vedė į pergalę savo ekipą (Scanpix nuotr.)

Vašingtono „Wizards“ (2/5) komanda nutraukė keturių pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir svečiuose 132:116 (24:29, 41:27, 38:38, 29:32) įveikė Šarlotės „Hornets“ (2/5).

Lygi kova buvo tik kiek daugiau nei kėlinį. Vėliau „Wizards“ Kyle‘o Kuzmos, Danilo Gallinari ir Delono Wrighto dėka atitrūko (56:38) ir nebeleido oponentams priartėti per likusį mačo laiką.

Pergalę lėmė atkarpa 34:9 antrajame kėlinyje.

Vašingtono komanda pataikė 18 tritaškių metimų iš 43.

K.Kuzma žibėjo, pelnęs 33 taškus (4/11 trit.) ir atkovojęs 9 kamuolius. Kitoje aikštės pusėje su 34 taškais savo sezono rekordą pasigerino Lamelo Ballas.

„Wizards“: Kyle‘as Kuzma 33 (9 atk. kam.), Danilo Gallinari (4/7 trit.) ir Delonas Wrightas – po 18, Landry Shametas 15, Corey Kispertas 12, Jodanas Poole‘as 11.

„Hornets“: Lamelo Ballas 34 (7 rez. perd.), Gordonas Haywardas 18 (7 atk. kam.), P.J.Washingtonas ir Markas Williamsas – po 14, Brandonas Milleris 13.

Gairės: wizards, hornets