wizards

P.George'as buvo tarp pergalės kalvių (Scanpix nuotr.)

„Wizards“ užaugusius sparnus pakirpo „Clippers“ žvaigždžių duetas (3)

02.24 09:19

Pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) fiksavę Vašingtono Wizards (11/18) išvykoje atsimušė į Los Andželo Clippers (23/10) sieną - 116:135 (20:36, 35:36, 39:27, 22:36).

L.Jamesas vėl žaidė labai ilgai (Scanpix nuotr.)

Čempionai įkrito į duobę – pratęsime neišgelbėjo ir 43 minutes žaidęs L.Jamesas (2)

02.23 07:57

Ketvirtą pralaimėjimą per pastarąsias penkerias rungtynes Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Los Andželo „Lakers“ (22/10) komanda.

D.Bertanis buvo nesulaikomas ties perimetru (Scanpix nuotr.)

Latvio fejerverkas ir B.Bealo lemiami taškai parklupdė N.Jokičiaus kariauną (1)

02.18 07:20

Pamažu įsibėgėjanti Vašingtono Wizards (9/17) pasiekė dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), namie palauždama Denverio Nuggets (15/13) - 130:128 (24:41, 46:23, 30:29, 30:35).

R.Westbrookas surinko trigubą dublį (Scanpix nuotr.)

Pirmas kartas – R.Westbrooko trigubas dublis virto „Wizards“ pergale

02.16 08:30

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Vašingtono Wizards (8/17) ekipa, namie 131:119 (38:34, 34:35, 28:20, 31:30) palaužusi Hjustono Rockets (11/16) klubą.

Vašingtono ekipa pasiekė pergalę (Scanpix nuotr.)

„Celtics“ komanda gavo antausį nuo Rytų konferencijos autsaiderių

02.14 22:53

Retą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Vašingtono Wizards (7/17) komanda, kuri namuose 104:92 (29:22, 26:21, 34:24, 15:24) įveikė Bostono Celtics (13/13).

La.Ballas sužaidė dar vienas geras rungtynes (Scanpix nuotr.)

Dar vienerias solidžias rungtynes sužaidęs La.Ballas prisidėjo prie triuškinamos pergalės

02.07 22:37

Triuškinamą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse pasiekė Šarlotės Hornets (11/13) klubas, kuris namuose 119:97 (34:31, 35:21, 33:21, 17:24) sutriuškino vienus iš lygos autsaiderių Vašingtono Wizards (5/15) krepšininkus.

B.Bealas vėl buvo sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

B.Bealas ištempė į pergalę be R.Westbrooko žaidusius „Wizards“ (3)

02.04 06:56

Retą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Vašingtono Wizards (5/13) ekipa, išvykoje 103:100 (31:34, 24:31, 22:17, 26:18) palaužusi Majamio Heat (7/14) krepšininkus.

C.Anthony aplenkė D.Wilkinsą (Scanpix nuotr.)

Geriausių taškų rinkėjų rikiuotėje C.Anthony dar labiau priartėjo prie pirmojo dešimtuko (3)

02.03 08:09

Po pralaimėjimo į pergalingas vėžes netrukus sugrįžo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Portlando „Trail Blazers“ (11/9) komanda.

R.Westbrookas ir B.Bealas kartu surinko net 78 taškus (Scanpix nuotr.)

R.Westbrookas ir B.Bealas sukūrė stebuklą namų arenoje (11)

02.01 08:07

Vos ketvirtuoju laimėjimu šiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone džiaugėsi Vašingtono „Wizards“ (4/12) krepšininkai.

T.Youngas buvo sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

Trijų išvarymų rungtynėse B.Bealą pranokęs T.Youngas pratęsė „Wizards“ krachą

01.30 08:34

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) rakto į pergales ir toliau neranda Vašingtono Wizards (3/12) ekipa, namie 100:116 (22:31, 28:30, 21:28, 29:27) nusileidusi Atlantos Hawks (10/9) klubui.

J.Wallas tapo vienu pergalės kalvių (Scanpix nuotr.)

Sukeistų įžaidėjų dvikovoje J.Wallas pranoko R.Westbrooką (3)

01.27 07:30

Iš pralaimėjimų liūno Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau neišlipa Vašingtono Wizards (3/10) ekipa, šį kartą nusileidusi Hjustono Rockets (7/9) klubui - 88:107 (29:26, 23:30, 18:19, 18:32).

D.Murray'us visose kategorijose pranoko R.Westbrooką (Scanpix nuotr.)

Po dviejų savaičių pertraukos grįžusius „Wizards“ pražudė „Spurs“ gynėjo trigubas dublis

01.25 07:23

Po priverstinės pertraukos į Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) kovas nesėkmingai sugrįžo Vašingtono Wizards (3/9) ekipa, išvykoje 101:121 (26:23, 21:25, 30:37, 24:36) nusileidusi San Antonijaus Spurs (9/8) klubui.

A.Lenas rado naują darbą (Scanpix nuotr.)

Ukrainietis keliasi į „Wizards“ gretas (1)

01.22 17:19

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vašingtono Wizards komanda pasipildė ukrainiečiu Aleksejumi Lenu, kuris nerado vietos Toronto Raptors sudėtyje.

A.Pasečnikas vietos komandoje nerado (Scanpix nuotr.)

„Wizards“ atsikratė neįsitvirtinusiu latviu (8)

01.17 23:59

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vašingtono Wizards komanda nusprendė atsisveikinti su vietos neradusiu latviu Anžejumi Pasečniku.

JAV sostinės klubas turi problemų dėl COVID-19 (Scanpix nuotr.)

„Wizards“ komandoje – COVID-19 židinys

01.15 22:04

Šiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone buksuojanti Vašingtono „Wizards“ komanda turi problemų ir už aikštės ribų.

„Suns“ kol kas nežais dviejų mačų (Scanpix nuotr.)

NBA tvarkaraštis toliau išsiderina – nukelti dar trys mačai

01.14 08:51

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) tvarkaraštis toliau jaukiasi dėl koronaviruso.

B.Bealas vėl buvo nesulaikomas (Scanpix nuotr.)

„Wizards“ nutraukė nesėkmingą atkarpą, latvis prapliupo tritaškiais (2)

01.12 08:28

Trijų pralaimėjimų ruožą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nutraukė Vašingtono „Wizards“ (3/8) krepšininkai.

R.Westbrookas iškrito iš rikiuotės (Scanpix nuotr.)

R.Westbrookas bent savaitei iškrito iš rikiuotės

01.11 19:38

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vašingtono Wizards komanda mažiausiai savaitei neteko Russello Westbrooko.

Th.Bryantas šiame sezone nebežais (Scanpix nuotr.)

„Wizards“ visam sezonui prarado pagrindinį centrą (4)

01.10 19:27

Vašingtono Wizards komanda šiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone turės žaisti be pagrindinio centro.

D.Avdija pataikė 5 tritaškius (Scanpix nuotr.)

Kylanti Izraelio žvaigždė surengė rezultatyviausią asmeninį pasirodymą (1)

01.10 08:55

Ir toliau namuose pirmosios pergalės šiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone nesugeba iškovojo Vašingtono „Wizards“ (2/8) krepšininkai.

123...53

Įdomus faktas

Lietuvos rinktinės treneris asistentas Valdemaras Chomičius apie trenerio darbą pradėjo svajoti pačioje krepšininko karjeros pradžioje, kai nebuvo sulaukęs nė 20-ies metų. Pirmas noras dirbti treneriu V.Chomičių užvaldė po 1979 m. Europos čempionato, kuriame SSRS rinktinė, vadovaujama A.Gomelskio, iškovojo auksą.