grantland

I.Jaabero gyvenimo istorija išties unikali (Scanpix)

„Istorinis įvykis“: kai žaidimas „Žalgiryje“ kelia pavojų pomirtiniam gyvenimui – unikali I.Jaabero gyvenimo istorija (21)

04.22 07:00

Krepšinio naujienų portalas Krepsinis.net siūlo jums prisiminti didelio susidomėjimo sulaukusią rubriką Istorinis įvykis. Kol krepšinio pasaulis yra sustingęs, savo skaitytojams priminsime svarbiausius šio sporto įvykius, nutikusius Lietuvoje ir pasaulyje.

Ar tikrai NBA skauto darbas toks malonus? (Grantland)

Skauto darbas – svajonių profesija ar pasirinkimas užsimauti kilpą?: išprotėję krepšinio matematikai ir kiek uždirba NBA skautai (1)

07.25 16:05

Didžiausias Baltijos šalyse krepšinio naujienų portalas Krepsinis.net tęsia pasakojimą apie Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) skautų kasdienybę. Antrojoje ir paskutinėje pasakojimo, paremto „Grantland“ apžvalgininko Marko Tituso publikacija apie kiekvienais metais rengiamą profesionalių skautų mokyklą, dalyje su...

NBA skautų kasdienybė verčia susimąstyti apie šio darbo patrauklumą (Grantland)

Skauto darbas – svajonių profesija ar pasirinkimas užsimauti kilpą?: 365 dienos lėktuve, jokio asmeninio gyvenimo ir abejotinas tikslas (3)

07.17 08:00

Krepšinio skautas – žodžių junginys, daugeliui žadinantis vaizduotę ir smalsumą. Apie šiuos žmones, kurių darbas dažnai yra nematomas, tačiau kartais lemiantis esminius sprendimus komandose, yra kalbama retai. Jų darbo kasdienybė atrodo tokia paslaptinga.

Blattas Scanpix

D.Blattas: apie L.Jameso vietą aikštelėje, meilę džinsams bei... A.Švedo plaukus (17)

07.17 10:50

Davidas Blattas pastarąjį mėnesį jaučiasi tarsi kino filme. Specialistas tapo pirmuoju Europos krepšinio treneriu prie Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandos vairo, o vos prieš savaitę jis sužinojo, kad turės galimybę treniruoti vieną geriausių planetos krepšininkų LeBroną Jamesą.

Įdomus faktas

Artūras Karnišovas – rezultatyviausias Lietuvos rinktinės žaidėjas. Per 80 rungtynių „Karnis“ pelnė 1453 taškus.