0

„Valencia“ nusileido buvusiai A.Mumbru komandai (9)

Vasario 11 d., 15:38
A.Mumbru nelaimėjo prieš buvusį savo klubą (BNS nuotr.)

Ispanijos pirmenybėse favorito statuso pateisinti nepavyko Valensijos „Valencia“ (13/9) ekipai.

Alexo Mumbru auklėtiniai išvykoje nusileido buvusiai jo komandai Bilbao „Surne“ (9/13) – 78:93 (18:28, 15:14, 25:28, 20:23).

„Valencia“ dviženkliu skirtumu atsiliko jau pirmajame kėlinyje, o vėliau jų deficitas svyravo, bet iniciatyvos susigrąžinti taip ir nepavyko. Bilbao klubas galėjo laimėti ir dar užtikrinčiau, jei būtų solidžiau metęs baudų metimus (6/15, 40 procentų).

Šias rungtynes galima pavadinti savotišku A.Mumbru derbiu – strategas 2018–2022 metais treniravo „Surne“ ir tiesiai iš šio komandos persikėlė į Eurolygoje besivaržančią „Valencia“.

Nugalėtojų gretose solidžiai žaidė iš Panevėžio atvykęs Kristianas Kullamae. Estas per 19 minučių surinko 14 taškų (4/4 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė bei finišavo su 15 naudingumo balų. Kitas Lietuvą puikiai prisimenantis legionierius Keithas Hornsby per 24 minutes sumetė 7 taškus.

18 taškų Bilbao komandai surinko Sacha Killeya-Jonesas (9/10 dvitaškių), 14 – Adamas Smithas (3/5 tritaškių), 13 – Melwinas Pantzaras (3/5 tritaškių, 6 atk. kam., 4 rez. perd.).

Svečių gretose 17 taškų pelnė Semi Ojeleye (3/5 tritaškių), 15 – Chrisas Jonesas (3/4 tritaškių, 5 rez. perd.), 12 – Justinas Andersonas. Neįsibėgėjantis Kevinas Pangosas mačą baigė su 3 taškais (0/3 tritaškių) ir -2 naudingumo balais.

Penktąją vietą besidalinanti Valensijos ekipa rengiasi Ispanijos Karaliaus taurei, Bilbao klubą rungtyniaujantį išvysime tik kovo mėnesį.