valencia

Valensijos komanda laimėjo (BNS nuotr.)

Po pergalės Kaune „Valencia“ galingai baigė rungtynes ir įveikė varžovus vietiniame fronte

10.24 21:16

Valensijos Valencia (3/3) komanda pasiekė pergalę Kaune ir savaitės darbus baigė sėkmingai - laimėjo Ispanijos pirmenybėse.

Ar turi vykti rungtynes su sirgaliais? (BNS nuotr.)

„Penktas kėlinys“: ar gali vykti rungtynės su žiūrovais, „Ryto“ šansai prieš „Žalgirį“ ir A.Sireikos figūra „Šiauliuose“ (20)

10.23 13:06

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė Kauno „Žalgirio“ mačą su Valensijos „Valencia“.

Th.Walkupas sužaidė blankias rungtynes (BNS nuotr.)

„Žalgirio“ pažymiai: prasčiausia Th.Walkupo versija ir išryškėjusios sudėties spragos (19)

10.23 08:28

Kauno Žalgiris ketvirtadienio vakarą 82:94 nusileido Valensijos Valencia krepšininkams ir įsirašė pirmąjį pralaimėjimą šio sezono Eurolygos varžybose.

N.Kaliničius buvo tikrai svarbi figūra (BNS nuotr.)

„Žalgiris“ – „Valencia“: pralaimėjimo priežastys, N.Kaliničiaus figūra, „X faktoriai“ ir mįslė dėl kitos savaitės mačo (32)

10.23 07:00

Kauno Žalgirio komanda Eurolygoje patyrė pirmą nesėkmę, kai namuose 82:94 nusileido Valensijos Valencia krepšininkams. Portalas Krepsinis.net pateikia įdomiausius dvikovos akcentus.

N.Hayesas krepšį atakavo 15 kartų (BNS nuotr.)

„Žalgirio“ – „Valencia“ mačo skaičiai: tritaškių lietus, L.Lekavičiaus stabilumas ir 15 N.Hayeso metimų

10.22 23:04

Kauno „Žalgirio“ komandai nepavyko pradžiuginti sirgalių dar viena pergale namų arenoje – 82:94 buvo nusileista Valensijos „Valencia“ ekipai. Krepsinis.net tradiciškai pateikia mačo skaičius.

M.Grigonis akcentavo gynybą (BNS nuotr.)

M.Grigonis apie neišnaudojamas pražangas: pernai ant mūsų rėkė, dabar nieko nesako, bet vis tiek nepadarome (6)

10.22 22:26

Kauno Žalgiris Eurolygoje patyrė pirmąjį pralaimėjimą, namie nusileisdamas Valensijos Valencia klubui.

M.Schilleris pasidalino savo mintimis (BNS nuotr.)

M.Schilleris: apie nesulaikytus varžovų snaiperius, M.Gebeno situaciją ir lauktus N.Hayeso metimus (6)

10.22 22:11

Kauno „Žalgiris“ (4/1) patyrė pirmąjį pralaimėjimą Eurolygoje – namie nusileido Valensijos „Valencia“ (3/1) klubui.

J.Ponsarnau pirmasis šį sezoną Eurolygoje palaužė „Žalgirį“ (BNS nuotr.)

„Valencia“ strategas apie paskutinę minutės pertraukėlę: ją paėmiau, nes labai gerbiu „Žalgirį“ (7)

10.22 22:02

Valensijos Valencia (3/1) tapo pirmuoju šio sezono klubu, kuris sugebėjo Eurolygoje parklupdyti Kauno Žalgirį (4/1).

Žalgiriečiai pralaimėjo pirmą kartą (BNS nuotr.)

Antroje mačo pusėje gynyboje subyrėjęs „Žalgiris“ pralaimėjo pirmą kartą Eurolygoje (290)

10.22 19:00

Pirmą pralaimėjimą šiame Eurolygos sezone patyrė iki tol vienvaldžiu Eurolygos lyderiu buvęs Kauno „Žalgiris“ (4/1).

„Žalgirio“ sirgaliams siūloma paremti klubą, bet neiti į rungtynes (BNS nuotr.)

A.Verygos pasiūlymas „Žalgirio“ sirgaliams: nusipirkite bilietus, bet neikite į rungtynes (114)

10.22 13:10

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ketvirtadienį spaudos konferencijos metu sulaukė ir klausimo apie Kauno „Žalgirio“ Eurolygos rungtynes su Valensijos „Valencia“.

„Valencia“ mes iššūkį „Žalgiriui“

„Žalgirio“ varžovas – intensyvaus krepšinio šalininkė „Valencia“, kuri dar neišnaudojo savo svarbaus ginklo (8)

10.22 07:00

Kauno Žalgirio komanda per pirmus keturis Eurolygos turus nėra pralaimėjusi nė vienerių rungtynių ir turi puikų šansą pratęsti savo seriją, kadangi ketvirtadienį žais savoje arenoje.

M.Schilleris atsklendė mintis prieš penktąjį Eurolygos mačą (BNS nuotr.)

Dėl gerbėjų arenoje oponentams neatsikirtęs M.Schilleris: tai yra labai slidi situacija (16)

10.21 15:39

Kauno Žalgiris (4/0) yra pasirengęs pratęsti pergalių seriją Eurolygoje - į Lietuvą atvyksta Valensijos Valencia (2/1) ekipa iš Ispanijos.

J.Ponsarnau mano, kad sąlygos nėra sąžiningos (Scanpix nuotr.)

„Valencia“ vyr. treneris pritaria E.Atamanui dėl sirgalių Kaune: sąlygos nėra teisingos (64)

10.20 15:38

Praėjusią savaitę po pralaimėjimo Eurolygos ketvirtajame ture Stambulo Anadolu Efes vyr. treneris Erginas Atamanas kalbėjo apie nesąžiningas sąlygas.

M.Ndouras papildė sostinės klubą (BNS nuotr.)

„Ryto“ naujokas – vienas brangiausių komandos žaidėjų, kuris sucementuos gynybą (62)

10.19 11:38

Vilniaus „Ryto“ komanda į savo gretas sekmadienį pasikvietė puikiai Europoje žinomą žaidėją – 28 metų 206 cm ūgio Maurice‘ą Ndourą.

Eurolyga „Zenit“ klubui įrašė du techninius pralaimėjimus (Scanpix nuotr.)

Eurolyga „Zenit“ klubui įrašė du techninius pralaimėjimus (48)

10.14 12:59

Eurolyga trečiadienį paskelbė, kad Sankt Peterburgo Zenit ekipai įrašomi du techniniai pralaimėjimai.

B.Dubljevičius pelnė 15 taškų (BNS nuotr.)

Eurolygoje nepralaiminti „Valencia“ vietinėse pirmenybėse gavo šalto dušo

10.11 23:18

Valensijos Valencia (2/3) Eurolygoje dar nepralaimėjo, tuo tarpu Ispanijoje klupo trečiąsyk, kadangi namie 66:71 (20:18, 13:10, 18:21, 15:22) nusileido Malagos Unicaja (2/3) komandai.

B.Dubljevičius žibėjo (Scanpix nuotr.)

Valensijos ekipa užtikrintai išlaikė „Real“ pergalių kraitį Eurolygoje tuščią (8)

10.08 23:41

Be pergalių Eurolygoje išlieka Madrido Real (0/2) ekipa, savo arenoje 77:93 (19:17, 20:27, 14:24, 24:25) nusileidusi tautiečiams iš Valensijos Valencia (2/0) komandos.

J.Sastre nežais tris mėnesius

„Valencia“ jau pirmajame Eurolygos mače ilgam prarado gynėją

10.03 14:18

Valensijos Valencia ekipa Eurolygos sezoną pradėjo pergale prieš Vilerbano ASVEL, bet prarado žaidėją.

M.Tobey pelnė 10 taškų (Euroleague.net nuotr.)

„Valencia“ veteranas lemiamu metimu išplėšė pirmą laimėjimą

10.02 00:22

Pergalinga gaida naujame Eurolygos sezone startavo nemenkas ambicijas puoselėjanti Valensijos „Valencia“ (1/0) komanda.

Įdomus faktas

Artūras Karnišovas – rezultatyviausias Lietuvos rinktinės žaidėjas. Per 80 rungtynių „Karnis“ pelnė 1453 taškus.