ispanija

D.Dulkio klubas priėmė sunkų sprendimą (FIBA Europe nuotr.)

Atlyginimų mokėjimą sustabdė ir D.Dulkio klubas

03.26 23:26

Sustabdytas krepšinio sezonas ir toliau kelia galvos skausmą klubų vadovams. Nevykstančios rungtynės kelia nuostolius komandoms, todėl algų žaidėjams mokėjimas tapo rimta problema.

Kviečiame pasitikrinti žinias portalo viktorinoje

Pasitikrinkite jėgas: ką žinote apie šio sezono Europos krepšinio įdomybes (20)

03.26 18:00

Kol krepšinio pasaulį yra sukaustęs koronavirusas, portalas Krepsinis.net siūlo savo skaitytojams pasitikrinti krepšinio žinias ir sudalyvauti viktorinoje.

Š.Jasikevičius finale puikiai skirstė kamuolius (FIBA Europe nuotr.)

Krepšinio sirgaliams – auksinio Europos čempionato finalo pakartojimas (17)

03.26 09:53

Krepšinio sirgaliai rytoj turės unikalią galimybę išvysti Stokholme vykusį 2003 metų Europos vyrų krepšinio čempionato finalą, kuriame Lietuvos rinktinė palaužė galingą Ispanijos komandą ir trečią kartą tapo žemyno čempione.

Katalonai dar turės pakovoti dėl titulo (BNS nuotr.)

Ispanijos pirmenybės neuždarytos, tačiau nukeltos ilgam (3)

03.16 20:19

Ispanija aukščiausios lygos klubų vadovai konferencijoje nusprendė kaip elgtis susiklosčiusioje ekstremalioje sąlygoje.

Saragosos klubui sezono nutraukimas reikštų šansą patekti į Eurolygą

Ispanijos klubai prašo pasekti LKL pavyzdžiu (6)

03.15 21:39

Prieštaringai vertintas Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) sprendimas nutraukti sezoną, panašu, gali būti pritaikomas ir kituose pajėgiausiuose nacionaliniuose čempionatuose.

„Barcelona“ ir „Žalgirio“ mačas vyks be žiūrovų

„Barcelona“ ir „Žalgirio“ mačas vyks be žiūrovų (26)

03.10 16:40

Ispanijos pirmenybės imasi visų atsargumo priemonių dėl koronaviruso, kuris stipriai plinta visoje Europoje.

N.Mirotičius vedė komandą į pergalę (BNS nuotr.)

Prieš mačą su „Žalgiriu“ „Barcelona“ vargo su autsaideriais (7)

03.08 21:33

Sudėtingą pergalę Ispanijos lygoje pasiekė Barselonos Barcelona (19/4) komanda, kuri išvykoje 74:67 (13:17, 15:18, 27:17, 19:15) nugalėjo Madrido Estudiantes (5/18) krepšininkus.

J.Randle'as patyrė šiurpią traumą

Buvęs žalgirietis po šiurpios traumos paliko ekipą sužaidęs vos vieną mačą (4)

03.03 12:12

Tikra nesėkmė ištiko Egidijaus Mockevičiaus atstovaujamą Fuenlabrados Montakit ekipą, kuri prarado naujoką vos po vieno mačo.

B.Daviesas išsiskyrė Barselonos klube (BNS nuotr.)

Barselonoje – vedliu tapęs B.Daviesas ir neigiamas D.Dulkys (2)

03.01 15:30

Ispanijos čempionate vyko Katalonijos derbis, kuriame Barselonos Barcelona (18/4) namie 86:74 (24:16, 23:26, 23:12, 16:20) nugalėjo Manresos Baxi (9/13) klubą.

N.Zeisloftas žais Ispanijoje

Buvęs „Šiaulių“ gynėjas rungtyniaus kartu su A.White'u (1)

02.29 23:52

Praeityje Šiauliuose žaidęs gynėjas Nickas Zeisloftas keliasi į Tenerifės Iberostar ekipą, kur užbaigs sezoną. Čia jis atvyksta iš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Plėtojimosi lygoje, kur gynė Santa Cruz Warriors garbę.

S.Yusta patyrė sunkią traumą (FIBA Europe nuotr.)

Ispanijos rinktinės puolėjui trūko kelio raiščiai

02.24 17:22

FIBA surengtas Europos čempionato atrankos langas neapsiėjo be netekčių - Ispanija ilgam prarado vieną savo krepšinio vilčių.

A.J.Slaughteris atvedė komandą į pergalę (FIBA nuotr.)

Amerikiečio traukiama Lenkijos rinktinė nukovė ispanus (11)

02.23 21:00

Europos čempionato atrankos A grupės mače Lenkijos (1/1) rinktinė išvykoje 80:69 (15:19, 23:16, 27:20, 15:14) nugalėjo Ispanijos (1/1) krepšininkus.

„Real“ neturėjo lygių Ispanijoje

„Real“ triuškinančiai pasiėmė Karaliaus taurę (8)

02.16 21:17

Ispanijos Karaliaus taurėje intrigos nebuvo galima rasti net su žiburiu - Madrido Real trofėjų iškovojo triuškinančiu skirtumu.

K.Nacickaitė pasižymėjo iš neigiamos pusės (Scanpix nuotr.)

K.Nacickaitė turėjo atsiprašinėti už nepadorius gestus rungtynių metu (11)

02.16 17:58

Aukščiausioje Ispanijos moterų lygoje ne iš gerosios pusės pasižymėjo Saragoso Mann-Filter (6/14) ekipos lietuvė Kamilė Nacickaitė.

Madrido klubas žais finale (Scanpix nuotr.)

Karaliaus taurės pusfinalyje „Real“ lengvai įveikė „Valencia“ barjerą (4)

02.15 21:27

Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalyje pergalę pasiekė Madrido Real klubas, kuris 91:68 (18:11, 16:9, 33:24, 24:24) nugalėjo Valensijos Valencia ekipą.

L.Beliauskas debiutavo neigiamai (BNS nuotr.)

L.Beliausko debiutiniame mače – nesėkmė prieš Eurolygos ekipą (5)

02.09 15:18

Pralaimėjimą Ispanijos pirmenybėse patyrė Lauryno Beliausko atstovaujama Santjago de Kompostelos Obradoiro (9/12) ekipa, kuri išvykoje 69:83 (20:20, 19:25, 13:23, 17:15) nusileido Vitorijos Baskonia (10/11) krepšininkams.

A.Kulboka buvo rezultatyvus (Scanpix nuotr.)

Sezono rungtynes sužaidęs A.Kulboka vedė komandą į pergalę prieš „Unicaja“ (5)

02.08 23:28

Ispanijos lygos mače Deivido Dulkio atstovaujama Manresos Baxi (9/21) komanda namuose 85:67 (15:10, 27:25, 27:16, 16:16) nugalėjo Saragosos Casademont (15/6) krepšininkus.

A.Kulboka buvo blankus (Scanpix nuotr.)

A.Kulbokos ekipa paskutinėmis sekundėmis palaužė Eurolygos klubą (5)

02.02 23:01

Pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Bilbao RETAbet (12/8) ekipa, išvykoje 81:78 (19:20, 19:11, 21:21, 22:26) palaužusi Valensijos Valencia (10/10) klubą.

N.Mirotičius vėl žaidė puikiai (Scanpix nuotr.)

Į nuovargį ranka numojęs N.Mirotičius nukalė sunkią „Barcelona“ pergalę žalgiriečių susidūrime (11)

02.02 21:30

Sunkią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Barselonos Barcelona (16/4) ekipa, išvykoje 87:83 (23:20, 27:20, 14:18, 23:25) nugalėjusi Tenerifės Iberostar (13/7).

E.Mockevičiaus ekipa pakliuvo į neįprastą situaciją

E.Mockevičiaus klubo mačas nutrauktas dėl neįprastos priežasties (2)

02.02 16:50

Neįprastas įvykis užfiksuotas Ispanijos aukščiausioje lygoje - Fuenlabrados Montakit ir Las Palmo Gran Canaria mačas buvo nutrauktas sužaidus vos 26 minutes.

Įdomus faktas

Valdemaras Chomičius kurį laiką A.Gomelskio treniruotes užsirašinėjo į sąsiuvinį. Bet kartą 1979-aisiais metais A.Gomelskis pamatė tai ir sušuko: “Choma! Ką čia rašai?!! Eik geriau į krepšį pamėtyk!” Sutrikęs ir išsigandęs jaunasis V.Chomičius liovėsi konspektavęs ir treniruotes pradėjo ne užsirašinėti, o įsiminti. Keturiskart Europos čempionas Modestas Paulauskas taip pat mėgdavęs užsirašinėti A.Gomelskio ir V.Kondrašino treniruotes.