ispanija

„Valencia“ rimtai kovojo iki paskutinio kėlinio, kurį laimėjo tvirtai

„Valencia“ paskutiniame kėlinyje palaužė Andoros klubą

Šiandien 19:46

Ispanijos čempionate pirmąją pergalę pasiekė Valensijos Valencia (1/1), kuri namie 91:76 (21:13, 18:23, 27:27, 25:13) nugalėjo Andoros MoraBanc (1/1) klubą.

S.Llullas pelnė 18 taškų

Apie save priminęs S.Llullas padėjo „Real“ sezoną pradėti pergalingai (1)

09.19 23:25

Pergalingai Ispanijos lygoje startavo Madrido Real klubas, kuris išvykoje 86:70 (25:21, 16:20, 25:12, 20:17) nugalėjo į turnyrą sugrįžusią San Sebastiano Gipuzkoa komandą, kurią treniruoja Marcelo Nicola.

D.Todorovičius patyrė kraupią traumą

Ispanijoje draugiškas rungtynes nutraukė šiurpi bosnio trauma (7)

09.06 15:23

Ispanijoje draugiškose rungtynėse susitiko Tenerifės Iberostar ir Madrido Estudiantes komandos, bet išsiaiškinti santykių jos nespėjo.

Madrido klubas laimėjo nelengvai

„Real“ turėjo vargo su Sevilijos klubu

09.02 18:30

Sunkią pergalę Ispanijoje iškovojo Madrido Real klubas, kuris 68:66 (18:18, 21:20, 19:8, 10:20) nugalėjo Sevilijos Real Betis ekipą.

J.J.Barea gali debiutuoti Europoje (Scanpix nuotr.)

J.J.Barea svarsto galimybę keltis į Ispaniją (3)

08.31 23:05

Dalaso Mavericks gynėjas J.J.Barea Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) burbule ir atkrintamosiose iškrito iš komandos rotacijos, todėl yra priverstas žvalgytis į savo ateitį.

Septyniolikmečių rinktinė buvo arti medalio (Lino Žemgulio nuotr.)

Išskirtinio formato pasaulio čempionate septyniolikmetės liko per žingsnį nuo medalių

08.24 09:43

Lietuvos septyniolikmečių merginų rinktinė pirmą kartą organizuotame FIBA U17 Skills Challenge turnyre užėmė ketvirtą vietą. Kovoje dėl bronzos medalių lietuvės 162:130 turėjo pripažinti Ispanijos rinktinės pranašumą. Merginų finale triumfavo Kinijos rinktinė, kuri minimaliu skirtumu 118:119 įveikė Lenkijos krepšininkes.

A.Fontas tapo laisvuoju agentu

Jaunuolis Š.Jasikevičiaus neįtikino – „Barcelona“ nutraukė kontraktą su ispanu (3)

08.21 14:04

Barselonos Barcelona ekipos, kurią treniruoja Šarūnas Jasikevičius, treniruotėse dalyvavęs Aleixas Fontas čia neužsibus.

P.Gasolis į Europą nesugrįžta (Scanpix nuotr.)

„Barcelona“ prezidentas J.M.Bartomeu: Gasolis mums yra per brangus (8)

08.19 13:45

Panašu, kad Pau Gasolis taip ir neatsidurs Šarūno Jasikevičiaus treniruojamoje Barselonos Barcelona ekipoje.

R.Jakštas žais su dar dviem lietuviais

Prie Ispanijos antros lygos klubo prisijungė trečias lietuvis

08.14 12:25

Kitą sezoną Ispanijos antros lygos La Korunjos Leyma Basket klube matysime žaidžiant net tris lietuvius.

V.Okouo žais Ispanijoje (BNS nuotr.)

„Nevėžį“ palikęs centras keliasi į Ispanijos aukščiausiąją lygą (2)

08.12 13:12

Praėjusiame sezone Kėdainių Nevėžyje žaidęs Viny Okouo sugrįžta į Ispanijos aukščiausiąją lygą.

Atvejai fiksuojami toliau (Scanpix nuotr.)

Ispanijos lygoje – dar du koronaviruso atvejai

08.10 19:16

Klubams pradedant ruoštis sezonui Ispanijoje fiksuojami koronaviruso atvejai.

O.Matulionis toliau žais Ispanijos antroje lygoje

O.Matulionis lieka Ispanijoje, bet keičia ekipą

08.04 15:39

Praėjusiame sezone Augustą Pečiukevičių savo gretose turėjusi La Korunjos Leyma Basket ekipa paskelbė apie dar vieno mūsų tautiečio atvykimą.

L.Birutis kelsis į Ispaniją (BNS nuotr.)

Oficialu: L.Birutis keliasi į Ispanijos klubą (10)

07.24 12:00

Su Kauno „Žalgirio“ sutartį turėjęs Laurynas Birutis tapo laisvuoju agentu ir jau išsirinko, kur tęs karjerą.

R.Seibutis palieka Saragosos klubą (BNS nuotr.)

Ispanijos klubas atsisveikino su R.Seibučiu (24)

07.22 13:17

Saragosos Casademont klubas paskelbė, kad jo gretas palieka 34-erių Renaldas Seibutis.

Ispanija pastaraisiais metais buvo populiari kryptis tarp lietuvių (BNS nuotr.)

Ispanų vilionėms neatsispyrę lietuviai: sekinantis darbas, suvokimas, kad esi nereikalingas, ir T.Sedekerskio ateitis Vitorijoje (12)

07.22 07:00

Per pastaruosius kelerius metus Ispanija buvo tapusi populiaria kryptimi jaunimui. Kas rinkosi didesnes, kas mažesnes piramides, bet įsitvirtinti jose lietuviams lengva nebuvo.

Vitorijos klubas tapo čempionu

„Baskonia“ paskutinėmis finalo sekundėmis palaužė „Barcelona“ ir tapo Ispanijos čempionais (63)

06.30 22:52

Valensijoje baigėsi atnaujinto Ispanijos čempionato kovos, kurių finale susidūrė Barselonos Barcelona ir Vitorijos Baskonia.

S.Pešičius pasižymėjo kandžia fraze (BNS nuotr.)

S.Pešičiaus replika D.Ivanovičiui: paliesk trofėjų, nes negali žinoti, kaip bus vėliau (5)

06.29 14:57

Prieš Ispanijos lygos lemiamą dvikovą Vitorijos Baskonia ir Barselonos Barcelona vyr. treneriai sudalyvavo fotosesijoje šalia trofėjaus.

„Baskonia“ žengė į turnyro finalą

41 tritaškį metusi „Valencia“ lieka be finalo – dramą laimėjo „Baskonia“ (16)

06.28 22:52

Ispanijos lygos pusfinalio rungtynėse Valensijos Valencia ekipa 73:75 (17:21, 25:21, 13:23, 18:19) nusileido Vitorijos Baskonia krepšininkams, kurie finale susigrums su Barselonos Barcelona.

M.Kačinas lieka Ispanijoje

M.Kačinas lieka Ispanijoje, bet keičia klubą (2)

06.27 12:52

Praėjusiame sezone Palensijos „Chocolates Trapa“ ekipoje žaidęs Mindaugas Kačinas lieka Ispanijos antroje lygoje.

123...80

Įdomus faktas

FIBA generelinis sekretorius B.Stankovičius nepasirodė 1995 m. Europos čempionato apdovanojimų ceremonijoje. Turbūt serbas suprato, kad po to, ką žiūrovai išvydo finalo rungtynėse tarp Jugoslavijos ir Lietuvos, jo sutikimas Atėnų sporto rūmuose nebūtų buvęs labai šiltas. Kad tūkstančiai sirgalių FIBA vadovą būtų tiesiog nušvilpę, įtikinamai įrodo ir po keliolikos dienų pasibaigęs pasaulio jaunių čempionatas. Tuomet B.Stankovičius aukso medalius įteikinėjo ne bet kam, o graikams. Ir vis tiek iš tribūnų jo adresu skriejo gausybė užgaulių replikų. Graikų žiūrovai, vos prieš kelias savaites kartu su Lietuvos sirgaliais EČ finale skandavę “Lie-tu-va!”, nepamiršo gėdingo serbų triumfo ir žmogaus, kurį krepšinio amžininkai laiko didžiausiu tos negarbingos pergalės kaltininku.