0
08-03, 22:00
0
0

M.Grigonis gali tenkintis tik Eurolygos titulu – „Olympiacos“ sudavė antrąjį smūgį vietiniame finale (9) E.Atamanas vėl buvo išvarytas

Birželio 7 d., 23:39
M.Grigonis su komanda krito Pirėjuje

Eurolygoje triumfavusiems Atėnų „Panathinaikos“ nepavyksta pajėgumo įrodyti ir savame kieme.

Ergino Atamano auklėtiniai Graikijos pirmenybių finale išvykoje 86:92 (24:21, 15:17, 16:24, 31:30) krito prieš Pirėjo „Olympiacos“ ir serijoje iki trijų pergalių atsiliko 0:2.

„Panathinaikos“ pirmavo beveik visą pirmąją mačo dalį, tačiau po ilgosios pertraukos rungtynės apsivertė aukštyn kojomis, o dviženkle persvara atsiplėšę šeimininkai išlaikė kontrolę iki finalinės sirenos.

Mačo pabaigoje techninės pražangos vėl liejosi laisvai – jomis apsikeitė Isaiah Canaanas ir „Panathinaikos“ suolelis, dar dvi užsidirbo E.Atamanas, antrąsias rungtynes paeiliui baigęs rūbinėje.

Marius Grigonis svečiams per 21 minutę surinko 9 taškus (1/2 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/1 baudos metimo), rezultatyvų perdavimą, 2 išprovokuotas pražangas bei 10 naudingumo balų.

21 tašką Atėnų komandai pelnė Mathiasas Lessortas (9/10 dvitaškių, 9 atk. kam., 5 klaidos), 13 – Kendrickas Nunnas (1/8 tritaškių, 5 rez. perd.), 12 – Kostas Sloukas (5 rez. perd.), 11 – Juancho Hernangomezas (6 atk. kam.), 10 – Jerianas Grantas (2/2 tritaškių).

Nugalėtojams 19 taškų sumetė Nigelas Williamsas-Gossas (4 klaidos), 17 – Nikola Milutinovas (4/5 dvitaškių, 9 atk. kam.), 16 – Isaiah Canaanas, 15 – Alecas Petersass (6 atk. kam.), 11 – Kostas Papanikolaou (5 atk. kam.).

Ignas Brazdeikis nėra registruotas lemiamoms kovoms Graikijoje.

Nors „Panathinaikos“ ir užkariavo Eurolygą, Pirėjo klubas lieka šeimininku vietiniame fronte, vasarį 69:58 laimėjęs kovą ir dėl Graikijos taurės.

Lemiamas trečiasis finalo serijos mačas pirmadienį (birželio 10-ąją) vyks OAKA arenoje.