graikija

A.Pokuševskis turėtų būti „Olympiacos“ dublerių lyderiu (Scanpix nuotr.)

„Olympiacos“ nežais ir Graikijos taurėje, paskelbė sudėtį antrajai šalies lygai (4)

Vakar 08:20

Pirėjo Olympiacos ekipa ateinantį sezoną ne savo noru išbandys naują žaidimo Europoje modelį - skirtingas sudėtis naudos Eurolygai ir vietinėms pirmenybėms.

G.Vasilakopoulos nori dėl vietos olimpiadoje grumtis namie

Graikai nori rengti vieną iš olimpinės atrankos turnyrų

09.13 09:51

Tiesiausiu keliu į olimpines žaidynes nepatekusi Graikijos rinktinės kelialapio turės siekti atrankoje. Patys graikai tikisi tai daryti palaikomi savo žiūrovų.

Th.Skourtopoulos nesuprato, kaip N.Calathesas per 37 minutes išprovokavo tik vieną pražangą (FIBA nuotr.)

Graikai pateikė protestą, tikėdamiesi diskvalifikuoti mače prieš Čekiją dirbusius arbitrus (15)

09.09 15:50

Graikams Pasaulio taurė baigėsi toje pačioje vietoje, kaip ir lietuviams - antrajame etape. Giannio Antetokounmpo kariaunai neužteko trijų pergalių žengti į ketvirtfinalį.

J.Bohačikas varė graikus į neviltį (FIBA nuotr.)

Čekų slaptojo kozirio nesustabdę graikai sensacingai keliauja namo (50)

09.09 11:00

Trečią pergalę Pasaulio taurės antrojo varžybų etapo K grupėje iškovojo Graikijos (3/2) rinktinė.

G.Popovičius prisibijo FIBA pakeitimų (FIBA nuotr.)

FIBA taisykles kritikavęs G.Popovičius: tritaškiai neturi prasmės, bet žmonės juos mėgsta (11)

09.07 20:27

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) iškovojo dar vieną sunkią pergalę ir Pasaulio taurėje 69:53 parklupdė Graikiją.

G.Antetokounmpo dvigubo dublio neužteko (FIBA nuotr.)

Graikai pažabojo JAV puolimą, bet vis tiek pralaimėjo kritinį mačą (8)

09.07 17:13

Itin svarbias rungtynes Pasaulio taurės rungtynėse pralaimėjo Graikijos (2/2) rinktinė, Šendženo mieste 53:69 (17:19, 8:19, 12:16, 16:15) nusileidusi Jungtinėms Amerikos Valstijoms (JAV) (4/0).

Amerikiečiai penktadienį pailsės (FIBA nuotr.)

JAV prieš svarbias kovas treniruotis neketina

09.06 10:19

Pasaulio taurės grupių etapą įveikusi Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė šiemet nėra tokia galinga kaip anksčiau. Amerikiečiai dar nė karto nepelnė triženklio taškų skaičiaus, o turkus palaužė tik po pratęsimo.

G.Antetokounmpo pelnė 24 taškus (FIBA nuotr.)

Graikus tolyn nuvedęs G.Antetokounmpo svarbiausiu metu atsiskleidė, Australija užsitikrino vietą olimpinėse žaidynėse

09.05 17:11

Ne taip lengvai, kaip pati tikėjosi Graikijos (2/1) rinktinė prasibrovė į antrą Pasaulio taurės etapą.

R.Rutkauskas gins „Amaliadas“ garbę

R.Rutkauskas lieka Graikijos antroje lygoje

09.05 07:39

Iki šiol klubo nesuradęs Ronaldas Rutkauskas nusprendė tęsti karjerą Graikijoje.

B.Caboclo galimai pažeidė taisykles (FIBA nuotr.)

Pralaimėjimo pripažinti neskubantys graikai įžvelgė klaidą kertiniame epizode (1)

09.04 15:47

Graikijos rinktinė Pasaulio taurėje patyrė pirmąjį pralaimėjimą - 78:79 nusileido brazilams. Vis dėlto vietiniame iš kertinių epizodų galima įžvelgti taisyklių pažeidimą.

Brazilai šventė įspūdingą pergalę (FIBA nuotr.)

Dar viena staigmena: į šešėlį nustumtas G.Antetokounmpo kapituliavo prieš blizgėjusius brazilų veteranus (23)

09.03 17:03

Puikią pergalę Pasaulio taurės F grupės varžybose iškovojo solidaus amžiaus veteranų vedama Brazilijos (2/0) rinktinė.

G.Antetokounmpo laimėjo nepervargęs (FIBA nuotr.)

Europos šalių dvikovą lengvai laimėjo G.Antetokounmpo kariauna

09.01 16:40

Lengva pergale Pasaulio taurės F grupėje startavo Graikijos rinktinė (1/0), Nankine 85:60 (17:9, 25:7, 21:22, 22:22) sutriuškinusi Juodkalniją (0/1).

A.Nikolaidis atvyksta į Pirėją

„Olympiacos“ su jaunu talentu pasirašė 6 metų trukmės sutartį (1)

08.31 15:00

Pirėjo Olympiacos komanda toliau žiūri į ateitį ir pildo jaunų talentų gretas.

G.Antetokounmpo sieks dominuoti Pasaulio taurėje

Rimtai nusiteikę graikai paskelbė galutinį dvyliktuką (1)

08.30 10:36

Graikijos rinktinės treneris Thanasis Skourtopoulos paskelbė galutinį dvyliktuką, kuris kovos dėl aukštų tikslų Pasaulio taurėje.

I.Bourousis pelnė 12 taškų (Scanpix nuotr.)

Be lyderio žaidę graikai pademonstravo titaninę gynybą

08.27 16:53

Dar vieną užtikrintą pergalę kelyje link Pasaulio taurės kontrolinėse rungtynėse iškovojo Graikijos rinktinė.

G.Antetokounmpo buvo graikų vedlys (Scanpix nuotr.)

G.Antetokounmpo varė į neviltį Dominikos Respubliką (2)

08.26 16:39

Graikijos rinktinė draugiškame mače 87:75 (24:21, 24:26, 18:14, 21:14) susitvarkė su Dominikos Respublika.

K.Sloukas kitą savaitę prisijungs prie komandos treniruočių (Scanpix nuotr.)

Atodūsis graikų stovykloje: K.Sloukas netrukus atskris į Kiniją (2)

08.24 18:17

Blauzdos traumą patyręs Kostas Sloukas buvo įnešęs nerimo į Graikijos rinktinės stovyklą, tačiau nuotaikos po truputį gerėja.

G.Antetokounmpo rungtyniavo 20 minučių (Scanpix nuotr.)

Graikai šventė dar vieną triuškinamą pergalę

08.24 17:43

Užtikrintą pergalę Sudžou mieste vykusiose kontrolinėse rungtynėse iškovojo Graikijos krepšininkai.

G.Antetokounmpo buvo solidus, bet prasižengė lemiamu metu

Trauma pažymėtame mače serbai po pratęsimo palaužė brolių Antetokounmpo vedamą Graikiją (87)

08.18 20:30

Draugiškame Akropolio turnyre principinę pergalę iškovojo Serbijos rinktinė, po pratęsimo 85:80 (17:19, 14:19, 21:19, 20:15, 13:8) palaužusi Graikiją.

Akropolio turnyre – graikų pergalė

Aiškų lyderį turėję turkai nusileido Graikijai (5)

08.17 22:27

Akropolio turnyro antrąją dieną Graikijos rinktinė 84:70 (24:17, 18:20, 21:20, 21:13) nugalėjo turkus.

Įdomus faktas

Vokietis Detlefas Schrempfas – daugiausia sezonų ir rungtynių NBA sužaidęs europietis (17 sezonų, 1250 rungtynių, 114 atkrintamosiose).