finalas

S.Curry niekaip nesiseka įtvirtinti savo, kaip legendos, statuso (Scanpix nuotr.)

Čempioniški NBA skaičiai: „auksinis“ atsarginis, K.Leonardo rekordai, brolių žiedai ir savo palikimą apgadinęs S.Curry (2)

06.14 09:23

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas baigėsi įspūdinga finalo serija - Toronto Raptors 4:2 palaužė traumų nukankintą Oklando Golden State Warriors ir pirmą kartą istorijoje tapo lygos čempionais.

„Maccabi“ apgynė titulą

„Maccabi“ tapo Izraelio čempione (1)

06.14 08:39

Izraelio pirmenybių finalo rungtynėse Tel Avivo Maccabi 89:75 (20:13, 24:29, 20:15, 25:18) nugalėjo Rišono Maccabi krepšininkus ir laimėjo titulą antrus metus iš eilės.

D.Greenas netiki, kad „Warriors“ žvaigždės išsilakstys (Scanpix nuotr.)

D.Greenas: visi mano, kad tai yra „Warriors“ pabaiga. Nematau to įvykstant (6)

06.14 07:38

Oklando Golden State Warriors suklupo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finale - 2:4 nusileista Toronto Raptors klubui ir trofėjus neiškovotas pirmą kartą nuo 2016-ųjų.

K.Durantui jau atlikta operacija (Scanpix nuotr.)

Pasitvirtino blogiausias scenarijus – K.Durantui operuota trūkusi Achilo sausgyslė (17)

06.12 23:14

Oklando Golden State Warriors ekipos gerbėjai sulaukė blogiausių įmanomų žinių - Kevino Duranto trauma pasirodė esanti itin rimta.

A.Curry užsipuolęs aistruolis – sulaikytas (Scanpix nuotr.)

Sulaikytas S.Curry žmoną iškeikęs „Raptors“ gerbėjas (7)

06.08 20:41

Antrosios Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijos rungtynės buvo pažymėtos itin nemaloniu incidentu - tiesioginiame televizijos eteryje Toronto Raptors gerbėjas iškeikė Oklando Golden State Warriors lyderio Stepheno Curry žmoną.

M.Gasolis pašiepė brolio amžių (Scanpix nuotr.)

Brolį pašiepęs M.Gasolis: ko man jo paklausti, kaip dengti Rasheedą? (9)

06.07 08:30

Toronto Raptors ekipa debiutuoja Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finaluose. Tuo pačiu pirmas kartas didžiausioje scenoje tai yra ir Marcui Gasoliui.

M.Stevensui stumtelėjimas kainavo brangiai (Scanpix nuotr.)

K.Lowry pastūmęs milijardierius sulaukė skaudžios bausmės (15)

06.07 08:14

Trečiasis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijos mačas buvo pažymėtas itin nemaloniu incidentu - Toronto Raptors gynėją Kyle‘ą Lowry pastūmęs gerbėjas buvo išvarytas iš aikštės.

D.Greenas išlieka itin pozityvus (Scanpix nuotr.)

Galvos nesukantis D.Greenas: viską laimėsime ir tada švęsime. Laukia linksmybės (5)

06.06 08:08

Oklando Golden State Warriors ekipa Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijoje iki keturių pergalių 1:2 atsilieka nuo Toronto Raptors.

S.Curry taškų pergalei nebuvo gana (Scanpix nuotr.)

S.Curry šou neišgelbėjo – „Raptors“ susigrąžino namų aikštės pranašumą (41)

06.06 06:48

Itin saldžią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Toronto Raptors ekipa, išvykoje 123:109 (36:29, 24:23, 36:31, 27:26) nugalėjusi Oklando Golden State Warriors.

D.Greenas išskyrė neįvertintą krepšinio elementą (Scanpix nuotr.)

D.Greenas išskyrė minusą K.Duranto ir dar vieno bendraklubio žaidime

06.03 07:47

Oklando Golden State Warriors iškovojo kol kas svarbiausią Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono pergalę, antrosiose finalo rungtynėse nugalėdami Toronto Raptors (109:104) ir išlygindami serijos rezultatą 1:1.

K.Thompsonas buvo rezultatyviausias, bet patyrė traumą (Scanpix nuotr.)

K.Thompsoną praradusi „Warriors“ perėmė finalo namų aikštės pranašumą (32)

06.03 06:25

Itin svarbią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Oklando Golden State Warriors ekipa, išvykoje 109:104 (26:27, 28:32, 34:21, 21:24) palaužusi Toronto Raptors.

E.Ulanovas per vieną kėlinį tapo rezultatyviausiu mačo žaidėju (BNS nuotr.)

Vėl nepervargęs „Žalgiris“ atsidūrė per žingsnį nuo LKL aukso (234)

05.30 17:50

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) tęsiasi finalo serija, kurioje pirmos pergalės pasiekti nepavyko Vilniaus „Rytui“. Kauno „Žalgiris“ antrąjį serijos mačą Vilniuje ir vėl laimėjo užtikrintai – 85:67 (30:18, 16:15, 21:18, 18:16).

F.Barovičius patyrė skaudžią traumą

„Budučnost“ aukštaūgis patyrė šiurpią traumą (4)

05.30 12:48

Dramatiška atomazga išsiskyrė penktasis Juodkalnijos čempionato finalo serijos mačas tarp Podgoricos „Budučnost“ bei Baro „Mornar“ ekipų.

Amerikiečiai sirgs už „Raptors“ (Scanpix nuotr.)

„Raptors“ finale palaikys 47 iš 50 JAV valstijų (11)

05.29 12:15

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) didžiajame finale ginklus surems Oklando Golden State Warriors ir Toronto Raptors ekipos.

A.White'as paaiškino, kaip išspręsti esminę pirmojo mačo problemą (BNS nuotr.)

A.White'as atskleidė taktiką, kaip nebeleisti „Rytui“ nusiimti kamuolių puolime (1)

05.28 21:33

Kauno „Žalgiris“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) finalo seriją pradėjo 79:64 nugalėdamas Vilniaus „Rytą“.

R.Jokubaitis debiutavo LKL finale (BNS nuotr.)

Finalo krikšte į nosį gavęs R.Jokubaitis: nebuvo taip prastai, „biškį“ pavaidinau (3)

05.28 21:11

Kauno Žalgiris pradėjo Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) finalo seriją, kurios starte 79:64 susitvarkė su Vilniaus Rytu.

R.Jarutis tiki „Ryto“ šansais LKL finale

Buvęs „Ryto“ žaidėjas tiki komandos šansais: finalų serijos atskiria vyrus nuo vaikų (6)

05.28 10:48

Vilniaus Rytas jau šiandien pradeda kovą Betsafe-LKL finalo serijoje su Kauno Žalgiriu. Svečių teritorijoje šį vakarą įvyks pirmasis finalo (iki 3 pergalių) susitikimas. Prieš serijos pradžią pakalbinome buvusį Ryto žaidėją, LKL čempioną Rolandą Jarutį. Ilgamečio krepšininko pasiteiravome įžvalgų apie Lietuvos grandų mūšį ir jų kelią link finalo.

K.Leonardas yra anksčiausiai naujokų biržoje pakviestas „Raptors“ narys (Scanpix nuotr.)

„Raptors“ patekdama į finalą įvykdė unikalų pasiekimą (4)

05.28 08:47

Toronto Raptors ekipa pirmą kartą savo istorijoje pateko į Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalą. Itin įdomu ir tai, kaip Kanados klubui pavyko tai padaryti.

CSKA laimėjo titulą (Scanpix nuotr.)

Įspūdingai tritaškius metusi CSKA – Eurolygos čempionė! (60)

05.19 20:30

Eurolygos finale Vitorijoje Maskvos CSKA ekipa 91:83 palaužė Stambulo Anadolu Efes krepšininkus ir iškovojo titulą po trejų metų pertraukos. Maskviečiai pataikė net 14 tritaškių iš 22 bandymų (63,6 proc.).

Įdomus faktas

Ekscentriškasis italas Carltonas Myersas po 1999 m. Europos čempionato, kuriame Italija laimėjo 1-ąją vietą, pradėjo skaityti Bibliją.