olympiacos

„Barcelona“ su CSKA kausis vasarį

Eurolyga paskelbė naujas keturių nukeltų mačų datas

01.19 18:10

Eurolygoje buvo gausu atšauktų mačų, kuriuos lyga bando įsprausti į kalendorių. Tai buvo padaryta su dar ketveriomis rungtynėmis.

Th.Walkupo sugrįžimas į Kauną įvyks kovo 15-ąją (Euroleague.net)

Paaiškėjo nauja „Žalgirio“ ir „Olympiacos“ rungtynių data (7)

01.17 14:03

Pirmadienį Eurolyga paskelbė naujas datas kelioms neįvykusioms rungtynėms. Tarp jų ir Kauno Žalgirio ir Pirėjo Olympiacos susitikimas, kuris yra perkeliamas į kovo 15 d.

A.Vezenkovas buvo sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

„Olympiacos“ varžovus nušlavė 44 taškais

01.15 21:50

Triuškinančią pergalę Graikijos pirmenybėse pasiekė Pirėjo Olympiacos (9/1) ekipa.

D.Pierre'as sužaidė puikias rungtynes (Euroleague.net)

Be G.Bartzoko daugiau nei pusę mačo žaidusi „Olympiacos“ neprilygo „Fenerbahče“ vyrams (7)

01.11 21:33

Pergalę Eurolygoje pasiekė Stambulo Fenerbahče  (8/10) ekipa, kuri namuose (11:17, 25:22, 30:20, ) pranoko Pirėjo Olympiacos (12/6) klubą, kuriam tai buvo pirmasis mačas po priverstinės 19 dienų pertraukos.

„Olympiacos“ neišsivaduoja iš viruso

Į Kauną neatvyksiančioje „Olympiacos“ – dar vienas koronaviruso atvejis

01.04 18:02

Pirėjo Olympiacos komanda niekaip neišsivaduoja nuo koronaviruso - susirgo dar vienas ekipos narys.

OLY serga net 8 žaidėjai (Euroleague.net)

Situacija „Olympiacos“ gretose negerėja – nukeltos rungtynės Kaune (4)

01.03 17:18

Koronaviruso situacija Pirėjo Olympiacos komandoje ir toliau yra įtempta, o tai lemtų dar vieno Eurolygos turo praleidimą.

OLY ekipoje yra septyni sergantys žaidėjai

Teks atidėti rungtynes ir Kaune? „Olympiacos“ gretose serga jau 7 žaidėjai, atšauktas mačas su CSKA (8)

12.28 15:47

Pirėjo Olympiacos klubas paskelbė, kad atliktų COVID-19 tyrimų rezultatai parodė nemalonę naujieną - yra vienas sergantysis.

K.Sloukas sužaidė puikias rungtynes (Euroleague.net)

Graikiškas susidūrimas baigėsi tvirta „Olympiacos“ pergale (1)

12.23 22:44

Eurolygos graikiškame derbyje Pirėjo Olympiacos (12/5) ekipa svečiuose 84:65 (25:18, 20:14, 9:19, 30:14) nugalėjo Atėnų Panathinaikos (4/13) krepšininkus.

Th.Walkupas išsiskyrė nugalėtojų gretose (Euroleague.net)

„Olympiacos“ gynyba surakino svečius iš Miuncheno

12.15 23:15

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo Olympiacos (10/5) ekipa, kuri namuose 83:60 (26:10, 23:14, 16:13, 18:23) sutriuškino Miuncheno Bayern (7/8) krepšininkus.

Nukentėjo N.Nedovičiaus čiurna

Traumą patyręs N.Nedovičius pyko, bet ir gynė devyniolikmetį kaltininką (8)

12.08 09:20

Atėnų Panathinaikos Graikijos pirmenybėse 102:83 nugalėjo Lavrijo Lavrio, tačiau prarado traumą patyrusį Nemanja Nedovičių.

Pirėjo klubas laimėjo lengvai (Euroleague.net)

„Olympiacos“ triuškino varžovus Graikijoje

12.06 16:54

Užtikrintą pergalę Graikijos lygoje iškovojo Pirėjo Olympiacos (7/1) komanda, kuri svečiuose 101:70 (23:18, 19:17, 35:18, 24:17) sutriuškino Larisos Larisa (1/7) ekipą.

A.Vezenkovas buvo įspūdingas (Euroleague.net)

Įspūdingame trileryje su pratęsimu – A.Vezenkovo vedamos „Olympiacos“ pergalė (8)

12.03 20:10

Dramatišką pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo Olympiacos (9/4) ekipa, kuri išvykoje 87:84 (17:20, 25:20, 17:22, 18:15, 10:7) po pratęsimo palaužė Kazanės Unics (7/6) krepšininkus.

Sh.Shieldsas Milano klubo neišgelbėjo (Euroleague.net)

Vienu kariu lauke likęs Sh.Shieldsas nesukūrė intrigos prieš „Olympiacos“ snaiperius

11.26 23:33

Pirmąją vietą Eurolygoje trumpam pasiekęs Milano AX Armani (8/4) pateko į prastesnį ruožą.

N.Nedovičius blizgėjo lemiamu metu

Principiniame Graikijos grandų mūšyje – puikus N.Nedovičius ir „Panathinaikos“ pergalė (4)

11.22 21:20

Graikijos lygoje įvyko ilgai lauktas grandų mūšis tarp Atėnų Panathinaikos (6/1) ir Pirėjo Olympiacos (6/1) ekipų.

K.Sloukas žaidė naudingai (Euroleague.net)

Pirmąjį kėlinį įspūdingai sužaidusi „Olympiacos“ užtikrintai laimėjo prieš „Maccabi“ (4)

11.19 22:50

Lengvą pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo Olympiacos (7/4) klubas, kuris namuose 90:73 (35:8, 16:18, 20:19, 19:28) pranoko Tel Avivo Maccabi (7/4) krepšininkus.

R.Beaubois buvo ryškiausias nugalėtojų gretose

Per ketvirtą kėlinį 3 taškus praleidusi „Anadolu Efes“ nepaliko vilčių „Olympiacos“ (3)

11.17 21:20

Eurolygos rungtynėse namuose pergalę pasiekė Stambulo Anadolu Efes (4/6) klubas, kuris 88:69 (23:25, 21:19, 24:22, 20:3) nugalėjo Pirėjo Olympiacos (6/4) krepšininkus.

M.Kuzminskas įsibėgėjo Sankt Peterburgo klube  (Euroleague.net)

Vėl dviženklis M.Kuzminskas triumfavo prieš Th.Walkupo vedamą „Olympiacos“ (12)

11.12 20:43

Dar vieną pergalę Eurolygoje pasiekė dviejų lietuvių atstovaujamas Sankt Peterburgo Zenit (6/3).

A.Vezenkovas surinko dvigubą dublį (Euroleague.net)

„Olympiacos“ traiškė varžovus vietiniame fronte

11.07 22:18

Pirėjo Olympiacos (6/0) klubas toliau neklumpa Graikijos čempionate, kur svečiuose 93:67 (28:13, 16:13, 24:16, 25:25) sutriuškino Atėnų Peristeri (2/4).

A.Vezenkovas sužaidė puikų mačą (Euroleague.net)

Po pertraukos gynybą pagerinusi „Olympiacos“ sutriuškino D.Motiejūno ekipą (3)

11.05 22:43

Pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo Olympiacos (6/2) ekipa, kuri namuose 86:65 (17:27, 18:11, 24:14, 29:15) nugalėjo Donato Motiejūno atstovaujamą Monako AS Monaco (4/4) komandą su Donatu Motiejūnu.

Sloukas („Facebook“ nuotr.)

K.Slouko metimas išplėšė „Olympiacos“ ekipai pergalę (7)

10.28 22:46

Dramatišką pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo Olympiacos (5/2) ekipa, kuri namuose 67:65 palaužė Stambulo Fenerbahče (2/5) krepšininkus.

123...89

Įdomus faktas

Valdemaras Chomičius kurį laiką A.Gomelskio treniruotes užsirašinėjo į sąsiuvinį. Bet kartą 1979-aisiais metais A.Gomelskis pamatė tai ir sušuko: “Choma! Ką čia rašai?!! Eik geriau į krepšį pamėtyk!” Sutrikęs ir išsigandęs jaunasis V.Chomičius liovėsi konspektavęs ir treniruotes pradėjo ne užsirašinėti, o įsiminti. Keturiskart Europos čempionas Modestas Paulauskas taip pat mėgdavęs užsirašinėti A.Gomelskio ir V.Kondrašino treniruotes.