Lietuvos krepšininkės Slovėnijoje patyrė nesėkmę

Birželio 16 d., 21:38
petronyte gintare 10
Šaltinis: Mūsų krepšinis

Pirmąjį pralaimėjimą 2013 metų Europos moterų krepšinio čempionato atrankos varžybų C grupėje patyrė Lietuvos rinktinė. Algirdo Paulausko auklėtinės išvykoje 68:79 (22:25, 15:12, 13:19, 18:23) nusileido Slovėnijos nacionalinei komandai.

Įpusėjus trečiajam kėliniui po Kamilės Nacickaitės dvitaškio lietuvaitės pirmavo 43:41, tačiau aikštės šeimininkės pelnė 9 taškus be atsako ir išlaikė iniciatyvą iki rungtynių pabaigos.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė 22 taškus pelniusi ir 9 kamuolius atkovojusi Gintarė Petronytė. Sandra Linkevičienė ir Giedrė Paugaitė surinko po 10, Eglė Šulčiūtė – 9, Marina Solopova – 5, Kristina Vengrytė – 4, Gabrielė Gutkauskaitė ir Inesa Visgaudaitė – po 3, Kamilė Nacickaitė įmetė 2 taškus.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Algirdas Paulauskas:

„Šiandien mūsų komanda nedemonstravo brandaus krepšinio. Nesugebėjome organizuoti greito puolimo, varžovėms mus spaudžiant. Praradome 21 kamuolį, tačiau klydome ne dėl varžovių spaudimo, o kitose situacijose. Vienas iš trijų teisėjų iš žaidimo labai greitai eliminavo Sandrą Linkevičienę, kuriai, mano nuomone, be priežasties buvo skirtos net keturios pražangos. Varžovės labai daug kamuolių atkovojo po mūsų krepšiu, o joms pasitarnavo kieti lankai – kamuolys dažnai atšokdavo labai toli. Be to prametėme 9 baudas. Visa tai susidėjo ir pralaimėjome 11 taškų skirtumu. Vis dėlto slovėnės tikrai įveikiamos ir Kaune sieksime revanšo. Tačiau dabar galvojame apie rungtynes su Slovakija.“

Kitas rungtynes mūsų komanda trečiadienį 19.00 val. žais Kaune su Slovakijos rinktine, kuri 64:49 nugalėjo Belgijos rinktinę.