„Žalgiris“ tapo vienvaldžiu LKL lyderiu
FOTOGALERIJA (159)
Kauno „Žalgirio“ (4/0) krepšininkai ir toliau skina pergales naujame „Betsafe–LKL“ sezone.
Žalgiriečiai Kauno sporto halėje vykusiame mače užtikrintai 81:68 (16:17, 25:21, 21:12, 19:18) nugalėjo vis dar be pergalių esantį Kėdainių „Nevėžį“ (0/4).
Rungtynių eiga:
Žalgiriečiai ilgą laiką buvo stipriai suvaržę „Nevėžį“ ir taip per pusę pirmojo kėlinio atitrūko 10:4. Tačiau tritaškį pataikė Simas Buterlevičius, vėliau – Valdas Vasylius, o Gabrielius Maldūnas lygino rezultatą – 12:12. Svečių spurtą pratęsė iš toli pataikęs Martynas Varnas, o po pirmojo kėlinio „Nevėžis“ pirmavo 17:16.
Supykę žalgiriečiai po ilgosios pertraukos persvėrė rezultatą (23:19), bet neilgam, nes „Nevėžis“ vėl rengė spurtą, pasinaudodamas tolimais metimais – 32:23. Paulius Jankūnas ėmė tempti į priekį „Žalgirį“: pataikė ir „iš žaidimo“, ir baudas (34:34), o vėl pirmauti šeimininkai pajėgė tik pačioje kėlinio pabaigoje – 41:38.
LKL: „Žalgiris“ – „Nevėžis“ (20 nuotraukų)

Trečiame kėlinyje „Žalgiris“ pradėjo kur kas sėkmingiau gintis. Svečiai per 4 minutes buvo įmetę vos 2 taškus, tad kauniečiai sugebėjo atitrūkti 50:40. Žalgiriečiai vis didino savo pranašumą – po Mariaus Grigonio bei Aarono White'o dvitaškių komandas skyrė 14 taškų praraja – 62:48. Pačioje kėlinio pabaigoje V.Vasylius pataikė abu baudų metimus, „Žalgiris“ prieš ketvirtą ketvirtį pirmavo 62:50.
Svečiai stengėsi toli „Žalgirio“ nepaleisti. 34-ąją mačo minutę S.Buterlevičius pataikė iš toli ir „Nevėžis“ priartėjo 59:67. Į tai žalgiriečiai atsakė trimis rezultatyviomis atakomis, o svečiai per likusį laiką sukrapštė vos keletą taškų. Laurynas Birutis pelnė du taškus, M.Grigonis realizavo abu baudų metimus, tad mačo pabaigoje intrigos nebuvo. „Žalgiris“ nugalėjo rezultatu 81:68.
„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 14, Brandonas Daviesas 12 (5/6 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Laurynas Birutis (5/6 baudų metimai) ir Marius Grigonis (7/8 baudų metimai) po 9, Edgaras Ulanovas ir Artūras Milaknis po 8.
„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 14 (5 kl.), Martynas Varnas 13 (3/5 tritaškiai, 5 atk. kam.), Valdas Vasylius 12.
Norėdami komentuoti prisijunkite.