lkl

S.Ambrazevičius turi priekaištų Utenos ir Pasvalio klubams

„Neptūno“ savininkas LKL klubams skirtame laiške: sutarėme laikytis vieningos pozicijos, bet Pasvalys ir Utena nusprendė pabūti gudresniais (31)

Šiandien 18:28

Klaipėdos Neptūno klubo savininkas Sigitas Ambrazevičius Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) komandoms išsiuntinėjo laišką, kuris pasiekė ir portalo Krepsinis.net redakciją.

Ž.Skučas papasakojo, kaip atrodo jo kasdienybė (BNS nuotr.)

Ž.Skučas karantiną išnaudoja mokslams: jau esu barus apėjęs ir filmus bei serialus peržiūrėjęs (6)

04.02 17:57

Kovo aštuntąją Utenos Juventus ir Kauno Žalgirio rungtynėms einant į pabaigą, Žygimantas Skučas prasiveržė pro Martiną Gebeną ir pelnė du taškus. Jie, kaip paaiškėjo vėliau, tapo paskutiniaisiais puolėjo taškais Betsafe-LKL sezone.

D.Bičkauskis praėjusiais metais debiutavo ir Lietuvos vyrų rinktinėje

Vėliau atsiskleidę LKL žaidėjai: per trejus metus iš NKL į Lietuvos rinktinę ir iš Kupiškio į stipriausią šalies lygą (12)

04.01 15:33

Nemaža dalis profesionalių krepšininkų talentu tarp savo bendraamžių išsiskiria jau itin jauname amžiuje. Ankstesnis brendimas, geresnės įgimtos fizinės savybės jiems leidžia turėti geresnį startą svajonės link, tačiau ne visada šie krepšininkai pasiekia daugiausiai.

LKL tribūnose buvo galima išvysti visokių vaizdų (BNS nuotr.)

LKL viščiukų skaičiuoklė: kurie klubai su gerbėjais komunikavo geriausiai? (18)

04.01 12:00

„Viščiukus skaičiuosime pavasarį“, – gerai žinoma frazė, reiškianti, kad darbų rezultatus reikia vertinti tik šiems pasibaigus. Neįprastai anksti šį frazeologizmą galima pritaikyti Lietuvos krepšinio lygai („Betsafe–LKL“), kurios mūšiai dėl koronaviruso buvo sustabdyti dar kovo viduryje.

Ką žinai apie LKL? (Krepsinis.net nuotr.)

Pasitikrinkite jėgas: ką žinote apie istorinius LKL faktus? (13)

03.30 18:00

Kol krepšinio pasaulį yra sukaustęs koronavirusas, portalas Krepsinis.net siūlo savo skaitytojams pasitikrinti krepšinio žinias ir sudalyvauti viktorinoje.

E.Bendžius atsakė į trumpus klausimus (BNS nuotr.)

E.Bendžius žaibiškų klausimų rubrikoje nekukliai atsakė apie taikliausią „Ryto“ žaidėją (4)

03.27 17:58

Dar vieną 24 sekundžių rubrikos iššūkį priėmė Vilniaus Ryto kapitonas Eimantas Bendžius.

M.Ignatavičius turi rimtų problemų su teisėsauga (www.kavolelis.lt)

Buvęs „Lietkabelio“ direktorius bus teisiamas dėl didelės vertės turto pasisavinimo ir iššvaistymo

03.24 15:45

Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas, kuriame buvusiam Panevėžio krepšinio klubo direktoriui Mantui Ignatavičiui pateikti kaltinimai dėl didelės vertės turto iššvaistymo ir pasisavinimo bei apgaulingo apskaitos tvarkymo.

LKL klubams su legionieriais sekėsi skirtingai (Scanpix nuotr.)

LKL viščiukų skaičiuoklė: kurie klubai geriausiai rinkosi legionierius? (22)

03.23 16:00

Viščiukus skaičiuosime pavasarį, - gerai žinoma frazė, reiškianti, kad darbų rezultatus reikia vertinti tik šiems pasibaigus. Neįprastai anksti šį frazeologizmą galima pritaikyti Lietuvos krepšinio lygai (Betsafe-LKL), kurios mūšiai dėl koronaviruso buvo sustabdyti dar kovo viduryje.

S.Belickaitė paliko šokėjų gretas (BNS nuotr.)

LKL palieka komunikacijos direktorius, „Ryto“ šokėjų gretas – simboliu tapusi S.Belickaitė (5)

03.23 13:41

Anksčiau nei planuota pasibaigus Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) sezonui prasideda ir pirmosios permainos. Tiesa, ne žaidėjų ar trenerių korpuse, o tarp tų žmonių, kurie dirba šalia aikštės.

V.Romanovas kaltino „Lietuvos ryto“ klubo vadovus bandymu susitarti dėl finalo baigties

„Istorinis įvykis“: skandalingiausia LKL finalo serija (17)

03.21 07:00

Didžiausias krepšinio naujienų portalas Baltijos šalyse Krepsinis.net tęsia rubriką „Istorinis įvykis“. Kiekvieną antradienį Jums primename svarbiausius Lietuvos ir pasaulio krepšinio įvykius.

G.Petrauskas tiki J.Gillono potencialu (BNS nuotr.)

G.Petrauskas: apie ne itin pavykusį sezoną ir žaidėją, kuris gali atlikti didelį šuolį karjeroje (2)

03.20 11:36

Nors sezonas buvo nutrauktas tuomet, kai atrodė, jog „Pieno žvaigždės“ įgavo pagreitį ir pasiekė optimalią sportinę formą, pasvaliečių vyriausiasis treneris Gediminas Petrauskas į sprendimą baigti pirmenybes sureagavo racionaliai.

S.Galdikui dabartinė situacija kelia nuogąstavimų (BNS nuotr.)

Dėl ateities nuogąstaujantis S.Galdikas atvira žinute klausė viceministrės: ką gi daryti mums? (41)

03.19 23:55

LKL sezono nutraukimas sukėlė finansinių rūpesčių krepšininkams, kurie nevengia viešai išreikšti nepasitenkinimo arba nuogąstavimų susidariusia situacija.

Broliai Kalaitzakiai atsiskleidė Kėdainiuose (BNS nuotr.)

Tik dėl išlikimo lygoje ramiau gyvenantis „Nevėžis“ abejoja dėl abiejų talentingų graikų išsaugojimo (2)

03.19 16:00

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sezonas baigėsi praeitą savaitę ir vienos komandos skirstėsi labiau, o kitos mažiau optimistinėmis nuotaikomis.

C.Bairstow šį sezoną buvo blankus (BNS nuotr.)

7 LKL žaidėjai, kurie šiame sezone nuvylė labiausiai (8)

03.19 07:00

Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) sezonas netikėtai baigėsi penktadienį, kai jį dėl koronaviruso nuspręsta nutraukti sužaidus pustrečio rato iš keturių galimų.

D.Bičkauskis kitame sezone bus dar kietesnis riešutas varžovams (BNS nuotr.)

D.Bičkauskis: apie naudingą patirtį mėgėjų lygoje ir pamokantį sezoną „Ryte“ (4)

03.18 09:20

Fantastiškais vingiais savo karjerą į viršų kilstelėjęs dabartinis Vilniaus „Ryto“ gynėjas tapo pavyzdžiu vis dar savo šanso laukiantiems NKL krepšininkams.

LKL lyderiai su jaunimu darbavosi sėkmingai (Scanpix nuotr.)

LKL viščiukų skaičiuoklė: kurie klubai su jaunimu darbavosi geriausiai? (16)

03.17 09:30

Viščiukus skaičiuosime pavasarį, - gerai žinoma frazė, reiškianti, kad darbų rezultatus reikia vertinti tik šiems pasibaigus. Neįprastai anksti šį frazeologizmą galima pritaikyti Lietuvos krepšinio lygai (Betsafe-LKL), kurios mūšiai dėl koronaviruso buvo sustabdyti dar kovo viduryje.

R.Paulauskas nesmerkė LKL sprendimo (BNS nuotr.)

R.Paulauskas: didelė tikimybė, kad LKL pavyzdžiu paseks didžiosios Europos lygos (1)

03.17 08:58

Esmines šių dienų aktualijas apžvelgęs krepšinio ekspertas Rūtenis Paulauskas įsitikinęs - stresas gali mus mobilizuoti arba pribaigti.

R.Jokubaitis pasakojo smagias istorijas (BNS nuotr.)

R.Jokubaitis: apie neeilinį susitikimą su M.Grigoniu, ironiškus Š.Jasikevičiaus pasisakymus ir „Žalgirio“ rūbinės taisykles (3)

03.16 11:40

Kauno Žalgirio tinklalaidė #ŽalgirisOnAir grįžta ir savo klausytojams bei žiūrovams pristato jau 14-ąjį epizodą. Šį kartą tinklalaidės vedėjų Kipro Serpausko ir Luko Gintauto svečiu tapo jaunasis žalgirietis Rokas Jokubaitis.

123...429

Įdomus faktas

Amerikos lietuvis Petras Talzūnas – metimo “kabliu” pradininkas. Žymus Latvijos krepšinio treneris ir teoretikas prof. O.Altbergas, prisimindamas lietuvių triumfą 1937 m. EČ, sakė: “P.Talzūnas pirmą kartą parodė metimą į krepšį viena ranka per galvą – “kabliu”. Iki tol tokio metimo į krepšį būdo niekas nebuvo matęs.”