„Wizards“ pratęsė sutartis su B.Bealu ir O.Porteriu
Spalio 15 d., 09:06

B.Bealas liks Vašingtone (Scanpix nuotr.)
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vašingtono „Wizards“ komanda nusprendė pratęsti sutartis su gynėju Bradley Bealu ir puolėju Otto Porteriu.
Pastarasis Vašingtono klubo marškinėlius vilki nuo 2013 metų, kai trečiuoju šaukimu buvo pasirinktas NBA naujokų biržoje, ir su juo kontraktas pratęstas tretiems metams.
Tuo tarpu B.Bealui, kuris taip pat buvo pasirinktas trečiuoju šaukimu, artėjantis sezonas bus trečiasis bei su juo sutarta dėl ketvirtų metų.
31 metų 203 cm ūgio O.Porteris praėjusiame sezone per 9 minutes rinko vidutiniškai po 2,1 taško bei atkovodavo po 1,5 kamuolio.
21 metų 196 cm ūgio jo kolega per 35 minutes pelnydavo po 17,1 taško, sugriebdavo po 3,7 atšokusio kamuolio ir atlikdavo po 3,3 rezultatyvaus perdavimo.
Norėdami komentuoti prisijunkite.