Pasibaigęs. 05-28 18:50
LKL
Lietkabelis
75
Žalgiris
95
Pasibaigęs. 05-29 03:30
NBA
Spurs
118
Thunder
91
Pasibaigęs. 05-29 18:50
LKL
Juventus
86
Neptūnas
83
Pasibaigęs. 05-31 03:00
NBA
Thunder
103
Spurs
111
Pasibaigęs. 05-31 16:50
LKL
Žalgiris
103
Lietkabelis
93
Pasibaigęs. 06-01 18:50
LKL
Neptūnas
102
Juventus
84
Pasibaigęs. Vakar 18:50
LKL
Juventus
103
Neptūnas
90
Pasibaigęs. Šiandien 03:30
NBA
Spurs
95
Knicks
105
06-06, 03:30
NBA
Spurs
0
Knicks
0
06-09, 03:30
NBA
Knicks
0
Spurs
0
06-11, 03:30
NBA
Knicks
0
Spurs
0

V.Šeškus: ieškome sunkiojo krašto puolėjo, kuris galėtų pataikyti tritaškį

(6)
Spalio 21 d., 14:08
Šeškus Virginijus 12 Krepsinis.net
Šeškus Virginijus 12 Krepsinis.net

Septyniais taškus nugalėjusi „Šiaulius“ ir iškovojusi ketvirtą pergalę iš eilės, Prienų „TonyBet“ tapo vienvalde Lietuvos krepšinio lygos (LKL) lydere. Atjaunėjusiai ir kelių lyderių netekusiai komandai, tai yra didelis pasiekimas

„Ne pirmos rungtynės, kurias laimėjome charakteriu ir nusiteikimu. Mano manymu, mes dar žaidžiame blogai, tačiau tas žaidėjų tikėjimas, kad galime laimėti padėjo mums laimėti ketverias rungtynes“, – apie pergales kalbėjo Prienų ekipos vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus, pridūręs, kad smagu stebėti turnyrinę lentelę, kurios viršuje puikuojasi jo treniruojamos komandos pavadinimas.

„Į lentelę kasdien pažiūriu po du kartus ir ją nusifotografuoju. Aišku, kad malonu būti viršuje, jokio skirtumo, kiek sužaista rungtynių“, – juokaudamas „Žinių radijui“ kalbėjo V.Šeškus.

Kol kas į pergales prieniškius tempia vos šeši krepšininkai, kurie aikštėje vidutiniškai praleidžia nuo 24 iki 33 minučių. Pats treneris pripažįsta, kad žaisdami tokiu tempu, jo auklėtiniai po dviejų mėnesių bus „nuvaryti nuo kojų“.

„Galvojame pasistiprinti. Jau beveik buvome sutarę su vienu žaidėju, tačiau jis „atkrito“. Mums reikia ketvirtos pozicijos krepšininko, kaip aš sakau „Prienų stiliaus“, kuris galėtų pataikyti tritaškį“, – apie galimą pastiprinimą pasakojo V.Šeškus.

„Ilgoji pertrauka“: dėmesys „Neptūnui“ ir „Lietkabeliui“. Naują klubą radęs panevėžiečių sporto direktorius, laukiančios permainos sudėtyje ir galintys atvykti žaidėjai. „Neptūno“ temoje – gandai apie Petrausko ateitį, norą susigrąžinti Maksvytį ir laukiančias sudėties permainas

6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai (4)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA