Solidžią gynybą pratęsime pademonstravusi „Lakers“ palaužė lygos autsaiderę

(1)
Kovo 1 d. 08:40
L.Jamesas pelnė 31 tašką (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Los Andželo „Lakers“ (33/28) namie 134:131 (31:34, 39:35, 29:26, 27:31, 8:5) per pratęsimą palaužė Vašingtono „Wizards“ (9/50) komandą.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 40 sekundžių Jordanas Poole’as išvedė į priekį svečius – 126:124. Vis tik Austinas Reevesas lygino rezultatą (126:126), o J.Poole’o bandymas išplėšti pergalę ketvirčio gale jau nebuvo sėkmingas.

Pratęsime „Wizards“ išsiveržė į priekį (131:128), tačiau beveik 4 minutes taškų daugiau nepelnė. „Lakers“ truktelėjo Antrhony Davisas ir Lebronas Jamesas (134:131),o paskutines pusantros minutės nei viena iš komandų neįstengė surengti rezultatyvios atakos.

Galingą pasirodymą Los Andželo komandoje surengė A.Davisas, kuris pelnė 40 taškų ir atkovojo 15 kamuolių.

Nedaug nuo jo atsiliko ir L.Jamesas, pelnęs 31 tašką ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

Po šių rungtynių rezultatyviausiam visų laikų NBA žaidėjui trūksta vos 9 taškų iki 40 tūkstančių taškų ribos.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs J.Poole’as, kurio sąskaitoje 34 pelnyti taškai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Lakers“: Anthony Davisas 40 (15 atk. kam.), LeBronas Jamesas 31 (9 rez. per.), D’Angello Russellas 22 (4/11 trit.),Austinas Reevesas 12 (6 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie 10.

„Wizards“: Jordanas Poole’as 34 (5/12 trit., rez. per.), Marvinas Bagley 23, Kyle’as Kuzma (10 atk. kam.) ir Corey Kispertas po 20, Deni Avdija 15 (15 atk. kam., 5 rez. per.).

„Ilgoji pertrauka“: Lietuvos agentų darbas, vertę pakėlę LKL lietuviai, LKF galimybės „įpirkti“ aukšto lygio žaidėją, krepšininkų ilgaamžiškumas, nutekanti informacija iš klubų ir 3x3 rinktinių galimybės

Gairės: nba, wizards, lakers