Serbijos sostinėje prasidėjo 25-oji pasaulio vasaros universiada
(8)
liepos 2 d., 09:07

lietuvos veliava idomi
Trečiadienį Belgrade (Serbija), universiados kaimelyje, iškilmingos ceremonijos metu į viršų pakilo ir Lietuvos delegacijos vėliava, rašo lrytas.lt.
Ankstų liepos pirmosios rytą Belgrado oro uoste nusileidęs lėktuvs į Serbijos sostinę atskraidino visus Lietuvos studentus-spotininkus, trenerius ir delegacijos narius. Universiados miestas gyvena žaidynių nuotaikomis: pradedant nuo oro uosto visur pilna iškabų reklamuojančių didžiausias studentų varžybas, kursuoja specialūs, tik universiados dalyviams skirti autobusai.
Rytoj į startą stos pirmieji Lietuvos sportininkai. 12 val. 30 min. vietos laiku Lietuvos studentų krepšinio rinktinė susikaus su Meksikos krepšininkais. Kiti sportininkai treniruojasi ir kovas pradės vėliau.
Norėdami komentuoti prisijunkite.