Rezultatyviausiai komandoje žaidęs D.Motiejūnas nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

visi rezultatai, FOTOGALERIJA (27)
Kovo 22 d. 08:15
Motiejūnas, Morrisas Scanpix

Nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Hjustono „Rockets“ (46/23) klubas su Donatu Motiejūnu, namuose 102:117 (37:33, 24:29, 25:37, 16:18) nusileidęs trečiąją pergalę iš eilės pasiekusiems Fynikso „Suns“ (37/33) vyrams.

38 minutes žaidęs D.Motiejūnas įmetė 18 taškų (7/10 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), 1/1 baudos metimai), sugriebė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 3 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje.

17 pelnė Joshas Smithas (5 atk. kam.), 16 taškų pridėjo Jamesas Hardenas (5/19 metimai), 15 – Trevoras Arizas (13 atk. kam.), 14 – Corey Breweris (7 atk. kam.), 10 – Patrickas Beverley.

„Rockets“ vyr. treneris Kevinas McHale‘as guodėsi, kad jo komandai stigo jėgos po krepšiu, todėl buvo pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių (36:49) ir tai neleido pasivyti „Suns“, nors likus žaisti 4 minutes ir buvo sumažintas deficitas iki 5 taškų.

Nugalėtojams Ericas Bledsoe surinko 34 taškus (11/18 metimai, 8 atk. kam.), P.J.Tuckeris – 19 (3/4 tritaškiai), Marcusas Morrisas (10 atk. kam.) ir Markieffas Morrisas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) – po 17, Archie Goodwinas – 11 taškų.

„Rockets“ Vakaruose užima trečiąją vietą, o „Suns“ kovoja dėl bilieto į atkrintamąsias bei žengia dešimtoje pozicijoje.

Visų mačų rezultatai:

Bruklino „Nets“ 123:111 Indianos „Pacers“

Čikagos „Bulls“ 91:107 Detroito „Pistons“

Portlando „Trail Blazers“ 86:97 Memfio „Grizzlies“

Jutos „Jazz“ 91:106 Oklando „Golden State Warriors“

„Ilgoji pertrauka“: Lietuvos agentų darbas, vertę pakėlę LKL lietuviai, LKF galimybės „įpirkti“ aukšto lygio žaidėją, krepšininkų ilgaamžiškumas, nutekanti informacija iš klubų ir 3x3 rinktinių galimybės

Gairės: nba, suns, motiejūnas, rockets