Iš pradžių su Jalenu Greenu sutartį pratęsusi Hjustono Rockets tą patį padarė ir su Alperenu Šengunu.

Hjustono Rockets ateitį patikėjo Jalenui Greenui. ESPN skelbia, jog 22-ejų krepšininkas su Teksaso klubu pasirašė naują trejų metų kontraktą.

J.McVeigh išplėšė pratęsimą (Scanpix nuotr.)

„Rockets“ triumfavo su sirena australo išplėštame pratęsime

Vakar 08:59

Pasirengime Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui pergalę pasiekti pavyko Hjustono Rockets klubui.

A.J.Griffinas atsisveikino su krepšiniu (Scanpix nuotr.)

NBA palikęs jaunuolis krepšinį keičia į religiją (10)

Vakar 08:38

Po solidaus starto Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nuosmukį patyręs A.J.Griffinas nusprendė pasitraukti iš profesionalaus sporto.

A.J.Griffinas yra pataikęs ir pergalingų metimų (Scanpix nuotr.)

Tvirtai NBA startavęs 21-erių puolėjas svarsto apie karjeros pabaigą (4)

Vakar 07:56

Po solidaus starto Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nuosmukį patyręs A.J.Griffinas nėra užtikrintas dėl savo ateities lygoje.

Talentingi prancūzai startavo tarpusavio mūšiu (Scanpix nuotr.)

NBA Vasaros lygoje – solidūs pirmaisiais šaukimais kviestų prancūzų debiutai (2)

Vakar 08:34

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje tarpusavio maču debiutavo du pirmaisiais šaukimais pakviesti prancūzai.

A.Holiday'us lieka Hjustone (Scanpix nuotr.)

„Rockets“ išsaugos rotacijos gynėją

Vakar 22:18

Hjustono Rockets ekipa išlaikys 27 metų 183 cm ūgio gynėją Aaroną Holiday’ų, kuris po sezono tapo laisvuoju agentu.

J.Tate'as klubo nekeis (Scanpix nuotr.)

„Rockets“ išsaugos epizodinį puolėją

Vakar 19:00

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Hjustono Rockets komanda išsaugos pastaruoju metu epizodinį vaidmenį turėjusį puolėją Jae‘Seaną Tate‘ą.

„Rockets“ netrukus gali gerokai pasikeisti (Scanpix nuotr.)

Šaukimais apsikeitęs Hjustono klubas nusitaikė į NBA žvaigždes

Vakar 08:25

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šaukimais apsikeitė Hjustono Rockets ir Bruklino Nets klubai.

D.Exumas išplėšė pratęsimą (Scanpix nuotr.)

Fantastiškai D.Exumo išplėštame pratęsime – „Mavericks“ pergalė (5)

Vakar 09:00

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę iškovojo Dalaso Mavericks (48/30) ekipa, kuri namie per pratęsimą 147:136 (27:42, 39:29, 32:35, 31:23, 18;7) palaužė Hjustono Rockets (38/40) ekipą.

K.Thompsonas pusantro mėnesio nebuvo toks rezultatyvus (Scanpix nuotr.)

„Warriors“ sklandžia pergale beveik išsprendė įkrintamųjų klausimą (2)

Vakar 08:46

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) netrukus gali būti aiškūs visi įkrintamųjų dalyviai - Rytų konferencijoje į šį klausimą jau atsakyta, Vakaruose prie to priartino San Fransisko Golden State Warriors (42/34).

K.Porteris žais Europoje (Scanpix nuotr.)

NBA žvaigždės potencialo turėjęs gynėjas sulaukęs 23-ejų keliasi į Graikiją (15)

Vakar 10:06

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) trankiai startavęs Kevinas Porteris suka kitu keliu.

J.Landale'as nepristabdė L.Dončičiaus (Scanpix nuotr.)

L.Dončičius suvertė beveik pusšimtį taškų, nutraukdamas varžovų 11-os pergalių seriją (7)

Vakar 08:34

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) aukštas apsukas ir toliau išlaiko Dalaso Mavericks (45/29) vedantis Luka Dončičius.

J.Greenas buvo rezultatyviausias (Scanpix nuotr.)

Įkrintamųjų traukinį besivaikantys „Rockets“ dramatiškai pratęsė įspūdingą pergalių seriją (5)

Vakar 08:50

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę iškovojo Hjustono Rockets (38:/35) ekipa, kuri išvykoje 101:100 (13:23, 28:24, 28:25, 32:28) palaužė Jutos Jazz (29/45) komandą.

J.Smithas praleis artimiausią mačą (Scanpix nuotr.)

NBA suspendavo susipliekusius „Rockets“ ir „Jazz“ žaidėjus (1)

Vakar 08:30

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dviejų vidutiniokų rungtynes sustabdė aršus žaidėjų konfliktas.

J.Greenas pataikė 7 tritaškius (Scanpix nuotr.)

Tritaškiais varžovus užbombardavusi „Rockets“ galingu puolimu pratęsė pergalių seriją (3)

Vakar 09:01

Hjustono Rockets (35/35) užkūrė galingą puolimą ir įsirašė pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), kai namie 147:119 (47:21, 38:34, 37:36, 25:28) nušlavė Jutos Jazz (29/42).

J.Landale'as buvo itin produktyvus (Scanpix nuotr.)

J.Landale'as buvo tarp „Rockets“ vedlių į septintąją pergalę paeiliui (2)

Vakar 09:30

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) net ir po lyderio netekties pagreitį pagavo Hjustono Rockets (34/35).

V.Wembanyama pajautė gynybą prieš save (Scanpix nuotr.)

„Rockets“ rado būdų pristabdyti V.Wembanyamai ir laimėjo San Antonijuje (1)

Vakar 09:46

Sunkią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) išvargo Hjustono Rockets (30/35) komanda, kuri svečiuose 103:101 (24:30, 20:27, 32:25, 27:29) palaužė San Antonijaus Spurs (14/52).

A.Šengunas išvengė rimto sužeidimo (Scanpix nuotr.)

A.Šengunas išvengė rimtos traumos, bet reguliariajame sezone nebežais (1)

Vakar 23:10

Alperenas Šengunas praėjusį sekmadienį prieš Sakramento Kings patyrė skausmingą traumą, tačiau Hjustono Rockets ekipa ir pats turkas gali kiek atsikvėpti - ji nėra rimta.

D.Sabonis pranoko mačą kiek anksčiau baigusį turką (Scanpix nuotr.)

D.Sabonis žibėjo ryškiai, į jį įsirėžęs turkas aikštę paliko vežimėlyje (33)

Vakar 08:18

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar vieną solidų mačą fiksavo Domantas Sabonis, vėl buvęs arti trigubo dublio.

Įdomus faktas

Artūras Karnišovas – rezultatyviausias Lietuvos rinktinės žaidėjas. Per 80 rungtynių „Karnis“ pelnė 1453 taškus.