rockets

J.Hardenas sumetė 61 tašką (Scanpix nuotr.)

Fantastiškasis J.Hardenas pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą

Vakar 07:49

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo namuose žaidusi Hjustono Rockets (46/27) komanda, kuri 111:105 (36:24, 26:23, 19:34, 30:24) palaužė San Antonijaus Spurs (42/31) krepšininkus.

J.Valančiūnas žiba Memfyje(Scanpix nuotr.)

J.Valančiūnas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes ir nulėmė pergalę po pratęsimo (39)

Vakar 06:53

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Memfio Grizzlies (29/42) ekipa, namie po pratęsimo 126:125 (38:25, 25:28, 34:25, 18:37, 11:10) palaužusi Hjustono Rockets (45/27) klubą.

J.Hardenas tapo NBA rekordininku (Scanpix nuotr.)

J.Hardenas pateko į lygos metraščius, tritaškių seriją atliko V.Carteris

Vakar 08:58

Trečią pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo šiuo metu galingai rungtyniaujanti Hjustono „Rockets“ (45/26) ekipa.

J.Hardenas pastaruoju metu pelno mažiau taškų (Scanpix nuotr.)

Smukęs J.Hardeno rezultatyvumas neturi įtakos įsibėgėjusiai „Rockets“ ekipai (3)

Vakar 09:17

Dar viena pergale Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) džiaugėsi Hjustono Rockets (44/26) krepšininkai.

J.Hardenas buvo šalia trigubo dublio (Scanpix nuotr.)

Įspūdingai žaidęs J.Hardenas atvedė „Rockets“ į pergalę

Vakar 08:58

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) į pergalių kelią grįžo Hjustono Rockets (43/26) komanda, kuri namie 108:102 (26:31, 29:26, 28:28, 25:17) įveikė Fynikso Suns (16/54).

K.Thompsonas buvo itin solidus (Scanpix nuotr.)

Vakarų konferencijos favoritų mūšyje – dramatiška „Warriors“ pergalė ir simbolinis S.Curry pasiekimas (2)

Vakar 07:11

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) favoritų dvikovoje pergalę pasiekė titulą ginanti Oklando Golden State Warriors (46/21) ekipa, išvykoje 106:104 (33:23, 21:29, 31:26, 21:26) palaužusi Hjustono Rockets (42/26).

D.Morey'us toliau vadovaus klubui

„Rockets“ ilgam susiejo ateitį su generaliniu vadybininku

Vakar 19:30

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Hjustono Rockets komanda pratęsė sutartį su generaliniu vadybininku Darylu Morey’umi.

J.Hardenas džiaugiasi, jog po traumų atsigavo komandos draugai (Scanpix nuotr.)

Galingai dardantis „Rockets“ lokomotyvas sparčiai artėja prie lyderių

Vakar 09:32

Net devintą pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) varžybose iškovojo Hjustono Rockets (42/25) komanda.

L.Dončičius liko be pergalės (Scanpix nuotr.)

L.Dončičius vėl pagerino rekordą, bet prieš „Rockets“ nelaimėjo net ir stringant J.Hardenui (7)

Vakar 07:21

Nelengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Hjustono Rockets (41/25) ekipa, svečioje aikštėje 94:93 (25:26, 33:28, 23:18, 13:21) palaužusi Dalaso Mavericks (27/39) klubą.

Atsarginiai Toronto klubo žaidėjai pasirodė prastai (Scanpix nuotr.)

M.Gasolis ir kiti atsarginiai nežibėjo, puiki „Raptors“ atkarpa nebuvo vainikuota sėkme (8)

Vakar 07:52

Šeštąja iš eilės pergale Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) džiaugėsi vis solidžiau atrodantis Hjustono „Rockets“ (39/25) klubas.

Bostono ekipa vienu metu buvo triuškinama (Scanpix nuotr.)

„Celtics“ krizę pagilino nesustabdytas J.Hardenas (3)

Vakar 08:53

Ketivrtą nesėkmę per paskutines penkerias rungtynes Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Bostono Celtics (38/26) komanda.

J.Hardenas buvo arti karjeros rekordo (Scanpix nuotr.)

J.Hardenas pelnė net 58 taškus, „Rockets“ likvidavo triuškinamą deficitą (6)

Vakar 08:36

Kovingą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) į savo sąskaitą įsirašė traumų kamuojama Hjustono Rockets (37/25) komanda.

J.Hardenas ir toliau rodo galingą žaidimą (Scanpix nuotr.)

Pro šalį svaidomi tritaškiai ir toliau netrukdo J.Hardenui rengti solidžių pasirodymų (8)

Vakar 08:59

Nelengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Hjustono Rockets (36/25) ekipa, išvykoje 118:113 (41:33, 21:36, 28:25, 28:19) patiesusi Šarlotės Hornets (28/33) klubą.

J.Hardeno serija baigėsi ties 33-iomis rungtynėmis (Scanpix nuotr.)

J.Hardeno serija nutrūko prieš tritaškiais driokstelėjusį S.Curry įpėdinį (6)

Vakar 07:20

Nelengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Hjustono Rockets (35/25) ekipa, namie 119:111 (39:28, 21:32, 35:25, 24:26) palaužusi Atlantos Hawks (20/41) klubą.

Ch.Paulas atliko net 17 rezultatyvių perdavimų (Scanpix nuotr.)

Be J.Hardeno likusi „Rockets“ ekipa išvykoje įveikė NBA čempionus (4)

Vakar 08:07

Puikią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo išvykoje žaidę Hjustono Rockets (34/25) krepšininkai, kurie 118:112 (35:20, 26:34, 31:32, 26:26) patiesė Oklando Golden State Warriors (42/17) klubą.

J.Hardenas gavo piniginę baudą (Scanpix nuotr.)

NBA nubaudė „Rockets“ žvaigždę (1)

Vakar 23:23

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė, kad pinigine bauda nubaudė Hjustono Rockets gynėją Jamesą Hardeną.

T.Jonesas grįžta į Hjustoną

„Rockets“ susigrąžino keturis sezonus komandoje praleidusį puolėją

Vakar 09:37

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosioms besiruošianti ir pastiprinimo ieškanti Hjustono Rockets ekipa pasirašė iškart du dešimties dienų kontraktas.

L.Jamesas buvo naudingesnis už J.Hardeną (Scanpix nuotr.)

L.Jameso ekipa panaikino 19 taškų deficitą ir parklupdė J.Hardeno vedamą „Rockets“ (20)

Vakar 08:10

Svarbią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Los Andželo Lakers (29/29) ekipa, namie 111:106 (22:32, 30:26, 31:32, 28:16) nugalėjusi Hjustono Rockets (33/25) klubą.

J.Hardenas net 22 kartus atakavo iš toli (Scanpix nuotr.)

Dominavęs J.Hardenas išmetė daugiau tritaškių negu visi varžovai (8)

Vakar 10:25

Pralaimėjimą Vakarų konferencijos komandų akistatoje patyrė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Hjustono Rockets (33/24) klubas.

L.Dončičius žaidė universaliai (Scanpix nuotr.)

L.Dončičius kėsinosi į trigubą dublį, bet nusileido sunkiai seriją pratęsusiam J.Hardenui (3)

Vakar 07:14

Pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Dalaso Mavericks (26/30) ekipa, išvykoje 104:120 (22:25, 28:39, 28:28, 26:28) nusileidusi Hjustono Rockets (33/23) klubui.

Įdomus faktas

Debiutinėse Europos čempionato rungtynėse 1937 m. Lietuva susitiko su labai pajėgia Italijos rinktine. Varžovai nevertino lietuvių ir pirmąjį kėlinį į aikštę neleido geriausio savo žaidėjo Livio Frančesinio (Franceshinio). Šis krepšininkas ypač išgarsėjo 1935 m. čempionate Šveicarijoje, kai rungtynėse prieš Bulgariją, kurias italai laimėjo 42:23, pelnė net 32 taškus. Tai yra, net 76 proc. visų komandos taškų. Iš viso 1935 m. čempionate L.Frančesino pelnė 62 taškus – vidutiniškai po 16 per rungtynes. Tuomet tai buvo neįtikėtinas rezultatas. Lietuviai pirmą kėlinį prieš italus, žaidusius be L.Frančetino, laimėjo rezultatu 15:9, o rungtynes - 22:20.