Pasibaigęs. 05-28 18:50
LKL
Lietkabelis
75
Žalgiris
95
Pasibaigęs. 05-29 03:30
NBA
Spurs
118
Thunder
91
Pasibaigęs. 05-29 18:50
LKL
Juventus
86
Neptūnas
83
Pasibaigęs. 05-31 03:00
NBA
Thunder
103
Spurs
111
Pasibaigęs. 05-31 16:50
LKL
Žalgiris
103
Lietkabelis
93
Pasibaigęs. 06-01 18:50
LKL
Neptūnas
102
Juventus
84
Pasibaigęs. Vakar 18:50
LKL
Juventus
103
Neptūnas
90
Pasibaigęs. Šiandien 03:30
NBA
Spurs
95
Knicks
105
06-06, 03:30
NBA
Spurs
0
Knicks
0
06-09, 03:30
NBA
Knicks
0
Spurs
0
06-11, 03:30
NBA
Knicks
0
Spurs
0

Rakto į pergales nerandančiam „Nevėžiui“ kvepia klubo antirekordu

(1)
Balandžio 17 d., 16:41
„Nevėžis“ ir toliau tiesiog nelaimi (BNS nuotr.)
„Nevėžis“ ir toliau tiesiog nelaimi (BNS nuotr.)
Šaltinis: LKL

Kai Kėdainių „Nevėžis“ pastarąjį kartą žaidė su Vilniaus „Rytu“, vargu, ar kas tikėjosi tokios rungtynių pabaigos, kokia įvyko Kėdainiuose.

Regimantas Miniotas tuomet metimu iš vidutinio nuotolio galėjo išplėšti pergalę „Nevėžiui“. Aukštaūgis buvo netaiklus ir „Rytas“ nugalėjo 75:74.

Tai buvo vasario pradžia, o „Nevėžis“ tąsyk patyrė trečią nesėkmę iš eilės. Jokio pavojaus signalo tuomet niekas nejautė, juolab kad prieš dvi savaites buvo vos 3 taškais pralaimėta Kauno „Žalgiriui“.

Bet nuo tada „Nevėžis“ dar nepatyrė pergalės džiaugsmo. Sausra tęsiasi jau beveik tris mėnesius.

„Nekreipiame dėmesio į pralaimėjimų seriją, – teigė Regimantas Miniotas, kurio šį vakarą Vilniuje laukia rungtynės su „Rytu“. – Jei netikėtume pergalėmis, net nevažiuotume. Aišku, nuotaikos komandoje negali būti geros, bet niekas nenustoja tikėti.“

„Nevėžis“ pralaimėjo jau 12 rungtynių iš eilės, o šį vakarą „Rytas“ sieks pratęsti kėdainiečių seriją, susitikimą nuo 19 val. tiesiogiai transliuos LKL.lt.

Nesėkmė šį vakarą pakartotų antrą prasčiausią „Nevėžio“ rezultatą klubo istorijoje – 13 nesėkmių. Prastesnį sezoną Kėdainių klubas žaidė tik 2002-2003 m. Tuomet debiutuodamas LKL čempionate, „Nevėžis“ turėjo 16 nesėkmių seriją.

„Taip, esame pralaimėjimų liūne, bet su visomis komandomis žaidėme lygiai: Prienams pralaimėjome per pratęsimą, nė su viena nebuvo didelių skirtumų, išskyrus dvejas pastarąsias rungtynes su „Žalgiriu“ ir „Lietkabeliu“, – LKL.lt svetainei sakė R. Miniotas. – Nežinau, gal nesišypso sėkmė.

Visi stengiamės nuo to atsiriboti, norime kuo geriau pasirengti rungtynėms ir nesijaučiame blogesni už kitus.“

13 nesėkmių iš eilės „Nevėžis“ buvo patyręs ir 2015-2016 metų sezone ir tą sezoną su Alytaus „Dzūkija“ liko čempionato dugne – laimėjo po 8 susitikimus per 36 turus.

„Nepalaidojome sezono, – optimistiškai į likusias 6 rungtynes žvelgė R. Miniotas, kuris su komandos draugais nuo artimiausių varžovų „Šiaulių“ atsilieka dviem pergalėmis. – Negalvojame, kad liksime paskutiniai, norime pakilti iš dugno.“

Blogiausias rezultatas LKL istorijoje užfiksuotas 2014-2015 metų sezone, kai „Mažeikiai“ patyrė net 25 nesėkmes paeiliui.

Kitos rekordinės serijos priklauso Klaipėdos „Neptūnui“ (22 pralaimėjimai 2003-2004 m.) ir „Palangai“ (20 pralaimėjimų 2012-2013 m.).

Be „Ryto“ rungtynių su „Nevėžiu“, šį vakarą žais ir Utenos „Juventus“ su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“. Jų susitikimas nuo 18.30 val. tiesiogiai transliuojamas taip pat per LKL.lt.

„Ilgoji pertrauka“: dėmesys „Neptūnui“ ir „Lietkabeliui“. Naują klubą radęs panevėžiečių sporto direktorius, laukiančios permainos sudėtyje ir galintys atvykti žaidėjai. „Neptūno“ temoje – gandai apie Petrausko ateitį, norą susigrąžinti Maksvytį ir laukiančias sudėties permainas

1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys