Neprametęs R.Jokubaitis ir „Barcelona“ krito Mursijoje

(9)
Lapkričio 19 d. 21:42
D.Ennisas pranoko R.Jokubaitį

Ispanijos pirmenybėse suklupo Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (7/3).

Katalonai išvykoje 73:82 (20:23, 18:12, 24:23, 11:24) krito prieš Mursijos UCAM (7/3).

Eurolygos ekipa į ketvirtąjį kėlinį atsinešė keturių taškų persvarą (62:58), tačiau svarbiausiu metu strigo puolime. Per lemiamas dešimt minučių „Barcelona“ prametė visus aštuonis tritaškius ir tik du kartus stojo prie baudų metimo linijos. UCAM iš toli taip pat nepasižymėjo, tačiau patikimai vertė taškus baudos aikštelėje (11/14 dvitaškių) bei nužygiavo iki pergalės.

R.Jokubaitis svečiams per 17 minučių pelnė 6 taškus (3/3 dvitaškių), atkovojo 2 ir perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų. Lietuvis aikštėje minėjo 23-ąjį gimtadienį.

15 taškų Barselonos komandai surinko Willy Hernangomezas (6/7 dvitaškių), po 11 – Nicolasas Laprovittola (1/5 tritaškių) ir Tomašas Satoransky (5 atk. kam., 3 per. kam.), 10 – Joelis Parra (5 atk. kam.).

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Dylanas Ennisas (5 rez. perd.), 15 – Simonas Birganderis (8 atk. kam., 7/10 dvitaškių), 12 – Rodionas Kurucas (7 atk. kam.).

Po tokios mačo baigties „Barcelona“, UCAM, Malagos „Unicaja“ (7/3) ir Valensijos „Valencia“ (7/3) dalinasi 2–5 vietas Ispanijoje. Atsitiesti katalonai bandys Eurolygoje, išvykos maču prieš Tel Avivo „Maccabi“.