N.Jokičius trigubu dubliu nubraukė galingą S.Curry pasirodymą

(2)
Sausio 15 d. 07:44
N.Jokičius vėl buvo sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

Pergalių ir pralaimėjimų balansą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) išlygino iškart du klubai – Denverio „Nuggets“ (6/6) namie 114:104 (37:24, 28:30, 25:22, 24:28) nugalėjo San Fransisko „Golden State Warriors“ (6/6).

„Warriors“ pirmavo tik po gero Stepheno Curry starto – 5:0. Per tris minutes iniciatyvą perėmusi Denverio ekipa pabėgo į priekį ir pranašumą išlaikė viso likusio mačo metu.

Aikštėje pastebimiausias vėl buvo Nikola Jokičius, per 36 minutes pelnęs 23 taškus (8/12 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 7/7 baudų metimų), atkovojęs 14 kamuolių, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, perėmęs ir praradęs po 3 kamuolius bei 4 sykius prasižengęs.

Toks pasirodymas neįtikino Shaquille'o O'Nealo patikrinti „Nuggets“ žvaigždės tautybės. Po rungtynių jis bandė su aukštaūgiui padėkoti rusiškai, taip sulaukdamas ironiškos N.Jokičiaus šypsenos ir kolegų pašaipų.

Vienuolikoje iš dvylikos „Nuggets“ mačų serbas atkovojo daugiausiai kamuolių ir atliko daugiausiai rezultatyvių perdavimų, į šias kategorijas įsiterpiant tik Michaelui Porteriui ir Jamalui Murray‘ui. Jis atliko jau penktąjį trigubą dublį šį sezoną.

M.Porteris savaitę saviizoliacijoje praleido dėl kontakto su koronavirusu užsikrėtusiu žmogumi, o dabar susirgimas užfiksuotas ir jam, todėl artimiausiu metu komandai padėti jis negalės.

Facundo Campazzo per 12 minučių surinko 3 taškus (1/3 tritaškių), atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Tuo tarpu „Warriors“ į priekį tempė S.Curry, per 37 minutes pelnęs 35 taškus (9/12 dvitaškių, 5/11 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojęs 11, perėmęs 2 ir praradęs 7 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengęs.

San Fransisko ekipą pirmą kartą šį sezoną pralaimėjo, kai komandos lyderis pataikė bent 5 tolimus metimus. Visi penki tokie susitikimai iki šiol baigėsi pergalėmis.

„Warriors“: Stephenas Curry 35 (11 atk. kam., 5/11 tritaškių), Jamesas Wisemanas 18 (5 atk. kam.), Andrew Wigginsas 16, Kelly Oubre 14 (3/8 tritaškių), Ericas Paschallas 8 (5 atk. kam., 2/9 metimų).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 23 (14 atk. kam., 10 rez. perd.), Jamalas Murray‘us (9 atk. kam., 6 rez. perd., 1/8 tritaškių) ir Willas Bartonas po 17, JaMychalas Greenas 15 (9 atk. kam.), Paulas Millsapas 12, Monte Morrisas 11, P.J.Dozieris 10 (6 atk. kam.).