nuggets

Europiečiai surengė galingą dvikovą (Scanpix nuotr.)

Sugrįžęs R.Gobertas laimėjo net ir nepristabdęs fantastiško N.Jokičiaus

Vakar 08:11

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Jutos Jazz (29/14) ekipa.

N.Jokičius statusu nenusileidžia L.Jamesui (Scanpix nuotr.)

N.Jokičius trigubu dubliu išrašė triuškinantį pralaimėjimą L.Jameso kariaunai (15)

01.16 07:45

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) savo sugebėjimus vėl demonstravo naudingiausias praėjusio sezono žaidėjas.

F.Campazzo buvo sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

„Nuggets“ taškų fiestoje žibėjo dvigubu dubliu iššovęs F.Campazzo

01.14 08:38

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) laiko atsikvėpti ir toliau neturi Portlando Trail Blazers (16/25) ekipa.

B.Bolas nepraėjo medicininės patikros

NBA atšaukė „Pistons“ ir „Nuggets“ mainus

01.13 19:07

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) rungtyniaujančios Denverio Nuggets ir Detroito Pistons ekipos atliko mainus.

M.Morrisas keikia N.Jokičių (Scanpix nuotr.)

30 mačų po konflikto su N.Jokičiumi praleidęs M.Morrisas tulžį lieja socialiniuose tinkluose (20)

01.07 10:42

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) po susidūrimo su Nikola Jokičiumi žaisti ir toliau negali Majamio Heat puolėjas Markieffas Morrisas.

B.Bogdanovičius laimėjo balkanišką mūšį (Scanpix nuotr.)

B.Bogdanovičiaus šou nustelbė pasakišką N.Jokičiaus trigubą dublį

01.06 08:08

Balkaniškame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače pralaimėjimą patyrė Denverio Nuggets (18/18).

L.Dončičius atliko 15 rezultatyvių perdavimų (Scanpix nuotr.)

L.Dončičiaus ir N.Jokičiaus susidūrimas baigėsi slovėno pergale

01.04 07:35

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Dalaso Mavericks (19/18) komanda, kuri namuose 103:89 (24:20, 22:17, 23:26, 34:26) nugalėjo Denverio Nuggets (18/17) klubą.

F.Campazzo pelnė 22 taškus (Scanpix nuotr.)

„Nuggets“ pergalės fone – fantastinis kėlinys ir F.Campazzo karjeros rungtynės (9)

01.02 07:45

Denverio Nuggets (18/16) komanda sužaidė įspūdingą antrą kėlinį ir galiausiai nusikalė pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

N.Jokičius pranoko S.Curry (Scanpix nuotr.)

N.Jokičius gynybiniame mače triumfavo prieš 3000-ąjį tritaškį įmetusį S.Curry

12.29 07:48

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) užfiksuotos reto nerezultatyvumo rungtynės.

N.Jokičius laimėjo balkanišką akistatą (Scanpix nuotr.)

Teisėją prajuokinęs N.Jokičius galingu pasirodymu išsivežė pergalę iš Los Andželo (1)

12.27 07:53

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Nikola Jokičiaus vedama Denverio Nuggets (16/16) ekipa.

Sh.Gilgeousas-Alexanderis parodė universalumą (Scanpix nuotr.)

Oklahomoje sustabdytas N.Jokičius nusilenkė varžovo trigubam dubliui

12.23 08:28

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) netikėtu rezultatu baigėsi mačas Oklahomoje.

A.Edwardsas iššovė kaip reikiant (Scanpix nuotr.)

N.Jokičiaus kariauną pražudė dešimt pirmojo šaukimo tritaškių

12.16 07:57

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) skambią pergalę pasiekė Minesotos Timberwolves (16/15) ekipa.

N.Jokičius išvarytas anksčiau laiko (Scanpix nuotr.)

Arti trigubo dublio buvęs N.Jokičius vėl išvarytas iš aikštės (6)

12.14 08:02

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Denverio Nuggets (14/13) klubas, kuris namie 113:107 (29:22, 30:19, 32:29, 22:37) palaužė Vašingtono Wizards (15/13) krepšininkus.

N.Jokičius pelnė 35 taškus (Scanpix nuotr.)

N.Jokičius surengė dominuojantį pasirodymą (5)

12.12 09:15

Tvirtą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Denverio Nuggets (13/13) ekipa, kuri išvykoje 127:112 (28:29, 44:27, 31:18, 24:38) nugalėjo San Antonijaus Spurs (9/16) komandą.

N.Jokičius liko be pergalės (Scanpix nuotr.)

N.Jokičius trigubu dubliu G.Popovičiaus kariaunos neįveikė

12.10 08:29

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) savo tvirtovę apgynė Greggo Popovičiaus auklėtiniai.

Europos bokštų dvikovą laimėjo serbas (Scanpix nuotr.)

Pratęsimą išplėšęs J.Valančiūnas neištempė komandos prieš sezono pasirodymą surengusį N.Jokičių (10)

12.09 07:02

Nesėkmę itin intriguojančiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače patyrė Naujojo Orleano Pelicans (7/20).

Z.LaVine'as tempė į priekį „bulius“ (Scanpix nuotr.)

Lyderio netekę „Bulls“ vis tiek palaužė N.Jokičiaus kariauną

12.07 07:12

Sėkmingą žygį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pratęsė Artūro Karnišovo ekipa.

N.Jokičius užkariavo Niujorką (Scanpix nuotr.)

Dominavęs N.Jokičius pergalę nukalė per tris kėlinius

12.04 22:25

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Nikola Jokičiaus vedama Denverio Nuggets (11/11) ekipa.

N.Jokičius šį kartą pergalės neatnešė (Scanpix nuotr.)

I.Brazdeikio ekipa N.Jokičiaus kariauną patiesė atsitiesusi po klaikaus starto

12.02 07:29

Kiek netikėtą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando Magic (5/18) ekipa.

N.Jokičius vėl žibėjo (Scanpix nuotr.)

„Heat“ veterano grasinimai nepadėjo – nušvilpto N.Jokičiaus vedami „Nuggets“ užėmė Majamį

11.30 08:25

Itin laukta Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) dvikova tarp į konfliktą įsivėlusių komandų lūkesčių nepateisino.

Įdomus faktas

2001 m. Europos čempionato rungtynėse prieš Graikiją Bosnijos rinktinės krepšininkai sukėlė didžiules muštynes, kurioms numalšinti prireikė net policijos pajėgų. Iš aikštės buvo pašalinti 14 abiejų ekipų žaidėjų ir 8 delegacijų nariai. Rungtynes baigė tik du Bosnijos-Hercogovinos rinktinės krepšininkai.