K.Brusokas ilgosios pertraukos metu davė pylos komandos draugams: visi kažkokie per*ikę mes b**t

(2)
Balandžio 8 d., 18:11
K.Brusokas motyvavo komandos draugus
K.Brusokas motyvavo komandos draugus
Šaltinis: Krepsinis.net

Trečioji Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio kova tarp Šakių „Vyčio“ ir Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ pareikalavo daug nervų tiek iš žaidėjų, tiek iš trenerių, tiek iš sirgalių.

„Žinome „Vyčio“ meistriškumą. Ypač – gynėjų, kurie, manau, yra vieni stipriausių lygoje“, – prieš susitikimą apie varžovus pagarbiai kalbėjo Jonavos ekipos treneris Kęstutis Naruševičius.

Kuomet po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus, šakiškiai buvo nepatenkinti vieni kitų žaidimu. Karolis Brusokas davė velnių ekipos draugams: „Nėra emocijos. Visi kaip per*ikę mes, b**t“, – rėžė aukštaūgis.

Kaip pasimatė vėliau, visos griežtos kalbos motyvavo „Vyčio“ žaidėjus ir šie galiausiai iškovojo pergalę. Dvikovos įdomiausias akimirkas išvysite vaizdo reportaže.

2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys