vytis

A.Marčiulionis atvedė savo ekipą į pergalę (BNS nuotr.)

NKL: nutraukta „Perlo“ 10 pralaimėjimų serija, žibėjęs K.Kriisa ir D.Lavrinovičiaus dvigubas dublis (2)

02.29 18:52

Marijampolės Sūduva-Mantinga (30/6) pratęsė savo pergalių seriją bei triumfavo jau šeštąjį kartą paeiliui.

E.Venskus sužaidė puikias rungtynes (Foto: Dainius Lukšta)

NKL: E.Venskaus benefisas lėmė jaunųjų žalgiriečių pergalę (8)

02.20 20:14

Erikas Venskus ir Vitalijus Kozys kartu surinko beveik pusę Kauno „Žalgirio-2“ (17/16) taškų ir atvedė komandą į trečiąją pergalę paeiliui.

S.Jarumbauskas surinko dvigubą dublį (Foto: NKL)

Sostinėje – ryškus D.Lavrinovičius, P.Semaškos perdavimų šou ir įspūdingas S.Jarumbausko žaidimas

02.15 18:45

Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidęs Šakių Vytis (17/16) VIKINGLOTTO-NKL svečiuose 95:82 (26:20, 19:33, 24:21, 26:8) įveikė Vilniaus Perlą (14/18.)

Šakių ekipa patyrė nesėkmę (Dainiaus Lukštos, NKL nuotr.)

NKL: broliai Lavrinovičiai buvo pristabdyti

02.06 20:18

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (25/6) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.

D.Lavrinovičius debiutavo 8 taškais

Naudingai debiutavę Lavrinovičiai padėjo nugalėti Baltarusijos ekipą (3)

01.17 21:26

Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai naudingai debiutavo Šakių Vyčio ekipoje, o ši pasiekė pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) ir Baltarusijos turnyre.

Venskus (BNS nuotr.)

NKL: iškovota didžiausia sezono pergalė, E.Venskus vėl buvo sunkiai sulaikomas (5)

01.11 22:06

Penktą pergalę per pastarąsias šešerias VIKINGLOTTO – NKL rungtynes iškovojo Šakių „Vyčio“ (13/14) ekipa, šeštadienį savo aikštėje 82:81 (25:19, 22:17, 20:15, 15:30) pranokusi „Palangos Kuršius“ (11/15).

D.Vilys pelnė 12 taškų (Aliaus Koroliovo nuotr.)

NKL: sunki „Vyčio“ pergalė ir „Jonavos“ amerikiečio dominavimas (8)

01.09 20:08

Dar vieną pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse šventė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (21/4) klubas.

V.Kozys pelnė 15 taškų (NKL nuotr.)

NKL: „Telšiai“ tęsia įspūdingą seriją, „Vytis“ išsikapstė sunkiai, žalgiriečiai surengė galingą startą

12.21 19:20

Telšių Telšiai (20/2) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse tęsia įspūdingą pergalių seriją.

J.Balčiūnas pergalę išplėšė tritaškiu (Dainius Lukšta, NKL)

J.Balčiūnas išplėšė pergalę „Jonavai“, žalgiriečiai krito prieš „Sūduvą-Mantingą“

12.05 19:57

Juozas Balčiūnas likus 2,8 sek. smeigė tritaškį ir išplėšė Jonavos (5/13) komandos pergalę 84:83 (24:21, 18:18, 12:23, 30:21) kovoje su Šakių Vyčiu (7/11).

M.Užupis pelnė 21 tašką (Foto: Alius Koroliovas)

Sezono rekordą pasiekęs „Vytis“ tritaškiais pražudė tauragiškius, „Žalgirio“ jaunimas išvargo pergalę prieš gargždiškius

11.07 19:50

Aštuoni iš dešimties Šakių Vyčio (5/6) krepšininkų pataikė bent vieną tritaškį, klubas pasiekė sezono rekordą ir iškovojo ketvirtąją pergalę per pastarąsias penkerias rungtynes.

K.Kriisa puikiai pataikė iš toli (BNS nuotr.)

NKL: „Žalgirio“ pamainą į priekį vedė tritaškiais prapliupęs estas ir netikėtas rezultatas Klaipėdoje (2)

11.02 18:04

Ketvirtojo kėlinio pradžioje 8 taškais atsilikęs Kauno „Žalgiris-2“ (5/4) po galingo spurto nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

N.Kancleris pataikė pergalingą metimą (Dainius Lukšta, NKL)

Pergalingi metimai NKL: N.Kancleris išgelbėjo žalgiriečius, Q.Tayloras – „Kuršius“

10.24 19:53

Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų deficitą turėjusi Šilutė (5/2) per penkių minučių atkarpą grįžo į rungtynes ir išsiveržė į priekį, tačiau tuomet savo žodį taręs Šakių Vytis (2/5) galiausiai nutraukė pralaimėjimų seriją.

E.Džiaugys grįžta ten, kur žibėjo labiausiai (Dainius Lukšta, NKL)

E.Džiaugys grįžta į Šilutę (1)

10.24 13:37

Evaldo Džiaugio karjera Šakių Vytyje ilgai netruko.

A.Kieža buvo rezultatyviausias savo komandoje (Klubo nuotr.)

NKL: finalo pakartojime čempionai šventė triuškinamą pergalę, Ą.Tubelis pagerino karjeros rekordą (1)

10.05 17:55

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (1/0) pirmajame VIKINGLOTTO-NKL ture pasiekė užtikrintą pergalę.

J.Sakalauskas buvo vienas geriausių (Foto: Dainius Lukšta)

„Vytis“ apgynė namų sienas

09.28 08:18

Šakių Vytis pasiruošimo naujam sezonui etape sužaidė pirmąsias namų rungtynes.

E.Kučiausko komandos laukia nemažai iššūkių (BNS nuotr.)

„Vyčio“ vyr. treneris E.Kučiauskas – apie naujokus ir iššūkį žaisti be keturių krepšininkų

09.25 14:37

Didžiąją dalį komandos išsaugojęs Šakių Vytis praėjusią savaitę pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui, tačiau, kaip teigia vyr. treneris Erikas Kučiauskas, jis kol kas nėra pilnavertis.

E.Venskus finale buvo nesulaikomas (BNS nuotr.)

„Žalgirio“ dubleriai principinėje akistatoje nugalėjo „Ryto“ pamainą ir laimėjo draugišką turnyrą (18)

09.22 10:58

Prieš artėjantį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos rankose – draugiško turnyro trofėjus.

E.Džiaugys Šilutę iškeitė į Šakius (Dainius Lukšta, NKL)

„Vytis“ prisikvietė vieną ryškiausių NKL žaidėjų, „Ežerūnas“ – M.Šerkšną

09.20 09:44

Mantas Šerkšnas po trejų metų pertraukos vėl apsivilks Molėtų Ežerūno ekipos marškinėlius.

„Sūduva-Mantinga“ – vėl NKL čempionai (Dainius Lukšta, NKL)

NKL čempionų titulas grįžta į Marijampolę (11)

04.13 17:22

Marijampolės Sūduva-Mantinga NKL ketvirtfinalyje buvo ant bedugnės krašto, bet po to laimėjo penkerias rungtynes, visas lyg finalus, ir iškovojo Nacionalinės krepšinio lygos titulą.

„Vytis“ žais finale (Dainius Lukšta, NKL)

Paskutinių sekundžių trilerį išgyvenęs „Vytis“ – NKL finale (1)

04.12 19:01

Šakių Vyčio klubas žengė į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalą, įtemptame pirmajame penktadienio pusfinalio mače 77:76 (20:28, 21:19, 20:10, 16:19) palaužęs Telšių ekipą.

123...29

Įdomus faktas

1996 m. laimėjęs Olimpinę bronzą ir išrinktas geriausiu Europos krepšininku Artūras Karnišovas, Lietuvos rinktinėje vykstant trenerių ir kartų kaitai, sakė, jog “dabar medalius lietuviams teks ilgam pamiršti”. Tam tikra prasme A.Karnišovas buvo teisus: nuo šių ištartų žodžių iki tol, kol rinktinėje žaidė A.Karnišovas – Lietuva nelaimėjo nieko (nesėkmingi 1997 ir 1999 m. Europos ir 1998 m. Pasaulio čempionatai). “Karnio prakeiksmą” panaikino tik paties A.Karnišovo pasitrukimas iš rinktinės prieš 2000 m. Olimpiadą Sidnėjuje, kur lietuviai iškovojo dar vieną bronzą.