0
05-24, 22:00
0
0

Galingo T.Sedekerskio žaidimo neužteko iškovoti Ispanijos kadetų čempiono titulą

(7)
Sausio 6 d. 21:12
tadas_sedekerskis_13 Krepsinis.net

Jaunasis Lietuvos krepšinio talentas Tadas Sedekerskis, vasarą sudaręs ilgalaikį kontraktą su Vitorijos „Laboral Kutxa“, buvo per žingsnį nuo pirmojo savo titulo.

15-os metų 200 cm ūgio puolėjo atstovaujama Baskų krašto komanda Ispanijos kadetų čempionate nužygiavo iki pat finalo, kur 51:69 (9:19, 18:15, 16:22, 8:13) nusileido aukso medalius iškovojusiems bendraamžiams Madrido krepšininkams.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs lietuvis buvo geriausias savo ekipoje – per 32 minutes pelnė 23 taškus (4/10 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 6/7 baudų metimai), atkovojo 8 bei perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 varžovo pražangas, sykį suklydo ir surinko 27 naudingumo balus.

Iš viso ketverias rungtynes šiose pirmenybėse sužaidęs T.Sedekerskis buvo neabejotinas komandos lyderis – per 26 minutes vidutiniškai įmesdavo po 18,5 taško, po krepšiu sugriebdavo 8,8 atšokusio kamuolio, atlikdavo 1,3 rezultatyvaus perdavimo, išprovokuodavo po 6 pražangas ir rinkdavo 22,3 naudingumo balo.

Praėjusią vasarą jaunasis puolėjas atstovavo Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) rinktinei ir buvo vienas geriausių komandoje – per 21 minutę pelnydavo po 11,4 taško, atkovodavo 4,9 bei perimdavo 1,7 kamuolio, atlikdavo 1 rezultatyvų perdavimą ir blokuodavo 0,4 varžovo metimo.

Krepsinis.net primena, jog vienu iš perspektyviausių Europos žaidėjų laikomas T.Sedekerskis vasarą su „Laboral Kutxa“ pasirašė šešerių metų sutartį.