D.Maskoliūnas: Danija yra bet kam pavojinga komanda

M.Kalniečio komentaras (15)
Lapkričio 27 d. 11:27
D.Maskoliūnas pagarbiai atsiliepė apie varžovą (Foto: Žygimantas Vingelis)
D.Maskoliūnas pagarbiai atsiliepė apie varžovą (Foto: Žygimantas Vingelis)

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė baigė pasiruošimo etapą Europos krepšinio čempionato atrankos rungtynėms su Danijos ir Belgijos rinktinėmis. Apibendrindamas šį pasiruošimo ciklą, rinktinės vyr. treneris Darius Maskoliūnas procesą vertino pozityviai.

„Manau pats procesas praėjo normaliai, be jokių trikdžių. Kažką pasimokėme, kažką išmokome – tikiuosi išmokome gerai, praktika viską parodys. Ką pavyko išspausti pamatysime penktadienį ir sekmadienį. Danai turi tikrai neblogų gynėjų, vienas žaidė ir žaidžia tikrai gerame lygyje, buvo ir ACB žaidėjas, dabar jų lyderis žaidžia Lenkijos lygoje, kuri žaidžia VTB ir rodo tikrai gerus rezultatus. Yra keletas kibių žaidėjų.

Sunku kažką išskirti, apibūdinti, bet faktas, kad čia ta frazė, kurią visi naudoja, kad šiais laikais visi moka žaisti krepšinį, moka pataikyti. Jie yra tikrai aukšti, galbūt šiek tiek lėtoki, neapsimetinėsiu, nelabai gerai juos pažįstu, bet tą, ką išanalizavome žiūrėdami jų varžybas, tai, kaip jie žaidė pirmame lange, tai žaidžia drąsiai, jų niekas nespaudžia, jie nejaučia kažkokios didelės atsakomybės, vis tiek jie yra prisikiriami prie autsaiderių, tai suteikia jiems laisvės, drąsos ir dėl to yra pavojinga komanda bet kam“, – sakė D.Maskoliūnas.

Strategui pritarė ir komandos kapitonas Mantas Kalnietis.

„Pavyko maksimaliai, kiek galima tokiu momentu išgauti naudos. Kažko labai daug neprisiruoši, bet visiems sąlygos tokios pačios ir pasitreniravome, ką norime išgauti gynyboje, kaip pulti, įsivedėme pagrindinius pradmenis daugiau nėra laiko kažką čia sukonstruoti. Sunkiai galima įžvelgti vasaros stovyklos naudą, galbūt tik tiek, kad vasarą pasimokėme bendro žaidimo rėmo, tiek gynyboje, tiek puolime tokių mažų detalių, aišku, yra naudos, bet kad dabartinės pusė komandos ten buvo, pusė nebuvo, tai dėl to sudėtingiau.

Jaunimas atrodo gerai, kaip visada, nėra jokių bėdų, visi jauni lietuviai atvažiuoja į rinktinę duoti kažką gero, aišku, turbūt yra jaudulio, bet visa situacija su pandemija, visas startas be žiūrovų gal kažkiek tą įtampą nuims“, – pozityviai apie Lietuvos rinktinės naujokus atsiliepė M.Kalnietis.

15 komentarai
Naujausi komentarai (15)
Geriausiai ivertinti (15)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tvarkaraščiai
2021-01-23
17:00
Pieno žvaigždės
Juventus
LKL
17:00
Šiauliai
Rytas
LKL
2021-01-24
02:00
Pistons
76ers
NBA
02:30
Nets
Heat
NBA
03:00
Timberwolves
Pelicans
NBA
03:00
Bulls
Lakers
NBA
Visos rungtynės