skm

„Rytas“ turi naują dalininką (FIBA Europe nuotr.)

„Rytas“ turės naują dalininką: D.Gudelis dalį akcijų pardavė SKM (37)

03.25 17:04

Vilniaus „Ryto“ ekipa turi naują dalininką – juo tapo Sostinės krepšinio mokykla (SKM), skelbia 24sek.lt.

H.Pivorius beldžiasi į NCAA (FIBA Europe nuotr.)

Tritaškių rekordus gerinantis lietuvis beldžiasi į NCAA duris (11)

01.26 10:59

Prieš dvejus metus Sostinės krepšinio mokyklą (SKM) palikęs ir į JAV tęsti karjeros išvykęs Hubertas Pivorius spindi ryškiausiomis spalvomis - spėjo pagerinti mokyklos tritaškių rekordą ir jau sulaukė pasiūlymo iš NCAA aukščiausiame divizione rungtyniaujančio universiteto.

A.Čerškus pasakojo apie SKM

SKM įkūrėjas A.Čerškus: tai, kas vyksta ir kokie savininkai valdo „Rytą“ – baisu (14)

12.15 22:45

2007 m. trijų jaunų studentų - Andriaus Čerškaus, Andriaus Jančiausko ir Alfredo Lukaševičiaus įkurta Sostinės krepšinio mokykla (SKM) palaipsniui tapo sėkmingiausia Lietuvoje, nors tokia vizija net nebuvo puoselėjama.

RKL klubas sau kelia ambicingus tikslus

RKL lyderiaujanti Vilniaus ekipa turi ambicingą tikslą – žaisti LKL (3)

11.16 13:12

Šį sezoną Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione Vilniaus garbę gina vienintelė komanda - RIVILE. Ekipos pagrindą sudaro puikiai krepšinio pasaulyje pažįstami veidai ir būrys jaunųjų talentų iš Sostinės krepšinio mokyklos (SKM). Ekipos vadovai neslepia ambicingų ateities tikslų bei noro varžytis aukščiausiame lygyje.

A.Jančiauskas kreipėsi į merą (SKM nuotr.)

Vilniuje toliau verda aistros: SKM įkūrėjas atskleidžia „Ryto“ dalininkų šešėlinius ėjimus? (42)

10.05 09:40

Sostinės krepšinio mokyklos steigėjas Andrius Jančiauskas oficialiai kreipėsi į Vilniaus miesto merą. Pateikiame neredaguotą A.Jančiausko laišką.

SKM ir VKM atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje

Chaosas Vilniuje: po reformos neaiški vaikų sporto būrelių ateitis (2)

10.02 12:12

Vilniaus miesto savivaldybės vykdoma sporto salių reforma sukėlė sumaištį tarp šias paslaugas teikiančių organizacijų. Nors reformos tikslas buvo atnešti daugiau skaidrumo ir aiškumo, šiuo metu organizacijų atstovai nesupranta, kas laimėjo prieš kelias dienas pasibaigusį konkursą ir nesulaukia atsakymų iš sostinės savivaldybės.

SKM ir VKM pliekiasi dėl salių nuomos

Vilniaus salių nuomos reforma sukėlė karą tarp krepšinio mokyklų: ar pažeistas sąžiningumo principas? (6)

09.28 12:54

Vilniaus miesto savivaldybė šiemet nusprendė kardinaliai pakeisti sporto salių nuomos taisykles, todėl dienos šviesą išvydo Active Vilnius patalpų nuomos platforma.

S.Buterlevičius linksta link karjeros baigimo (BNS nuotr.)

S.Buterlevičius ketina baigti karjerą (2)

06.26 11:50

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) Summer Camp’20 stovyklų dalyviai toliau lepinami susitikimais su profesionaliais krepšininkais. Šįkart pasidalinti savo patirtimis į krepšinio ir pramogų stovyklą atvyko Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) čempionas Simas Buterlevičius.

P.Dambrauskas prisiminė savo pirmą patirtį LKL kovose (Foto: S.Čirba)

P.Dambrauskas: galvojau, kad žaisiu NKL, o pavyko nugalėti „Žalgirį“ (5)

06.14 16:56

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) stovyklų maratonas įgauna pagreitį. Jaunieji krepšininkai gludina savo įgūdžius kartu su SKM treneriais, smagiai leidžia laiką. Negana to, jaunuosius talentus aplanko ir profesionalūs krepšininkai, kurie pasidalina savo išmintimi, patirtimis ir prisiminimais. Pirmasis SKM Summer Camp'20 stovykloje apsilankė 28-erių Paulius Dambrauskas.

A.Čerškus kalbėjo apie moksleivių krepšinį

SKM steigėjas A.Čerškus: kai Lietuvos krepšinis bus pastatytas ne ant biudžetinių įstaigų pinigų, galėsime atlikti naują kokybinį šuolį

05.26 08:31

 Pirmadienį oficialiai pranešta apie Eurolygos sezono pabaigą. Vienas pagrindinių argumentų - skirtinga padėtis Senojo žemyno valstybėse. Lietuvoje, skirtingai nei, pavyzdžiui, Rusijoje ar Ispanijoje, su COVID-19 pandemija kovojama pakankamai sėkmingai. Būtent Vilnius ir Kaunas pretendavo tapti miestais, kuriuose galėjo vykti likusios Eurolygos reguliaraus sezono rungtynės ir atkrintamosios varžybos.

R.Paulauskas nesmerkė LKL sprendimo (BNS nuotr.)

R.Paulauskas: didelė tikimybė, kad LKL pavyzdžiu paseks didžiosios Europos lygos (1)

03.17 08:58

Esmines šių dienų aktualijas apžvelgęs krepšinio ekspertas Rūtenis Paulauskas įsitikinęs - stresas gali mus mobilizuoti arba pribaigti.

S.Babrauskas kol kas yra darbo paieškose (BNS nuotr.)

S.Babrauskas: kadangi Lietuvoje pasiūlymų negaunu, mano variantas – važiuoti į užsienį (17)

10.08 10:13

Steponas Babrauskas sezoną pradėjo be darbo ir vis dar laukia pasiūlymų. SKM.lt svetainei jis pasakojo, kad ko gero teks po pertraukos sparnus kelti svetur.

A.Gronskis itin aukštų tikslų nekelia (Krepšinio namų nuotr.)

Jaunių Eurolygos titulą ginsiantis „Ryto“ dublerių strategas: tikimės vėl būti konkurencingi (12)

01.29 10:53

Vilniaus Ryto pamaina neria į antrosios sezono pusės batalijas. Arvydo Gronskio vadovaujami Perlo krepšininkai prasidėjus trečiajam Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ratui su 16 pergalių ir 14 pralaimėjimų užima 8 vietą.

V.Čeponis mano, kad vilniečiai mes rimtesnį iššūkį „Žalgiriui“

V.Čeponis: „Rytas“ šį sezoną gali patekti į Europos taurės stipriausių komandų ketvertą (91)

10.30 16:51

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) organizuojamo „VitirON KIDS“ čempionato išvakarėse jaunieji krepšininkai žinių ir motyvacijos sėmėsi iš vieno žinomiausių Lietuvos sporto komentatoriaus Vaido Čeponio. „Šiuolaikiška krepšinio mokykla, mūsų supratimu, turi turėti kelias savo veiklos kryptis.

J.Jankauskas ir L.Kleiza pasirašė bendradarbiavimo sutartį

„Rytas“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Sostinės krepšinio mokykla (23)

10.19 11:56

Didelį dėmesį Vilniaus krepšinio ugdymui skiriantis „Ryto“ klubas pasirašė sutartį su didžiausia Lietuvoje Sostinės krepšinio mokykla (SKM). Jaunieji talentai bus auginami ir ruošiami pagrindinei Vilniaus komandai. Vilniaus „Ryto“ klubas su Sostinės krepšinio mokykla bendradarbiauja jau ne vienerius metus, tačiau šį se...

M.Gecevičius ieško naujos darbovietės (SKM.lt nuotr.)

Darbo nerandantis M.Gecevičius: teks kažkur važiuoti iškart, kai tik gausiu pasiūlymą (27)

08.18 11:48

Būsimus Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) pirmokus aplankė vienas iš Vilniaus krepšinio simbolių Martynas Gecevičius. Atletas atsakinėjo į mažųjų krepšininkų klausimus apie oranžinio kamuolio virtuvę, prisiminė saldžiausius karjeros momentus ir pats domėjosi savo įpėdinių kasdienybe.

A.Butkevičius tikisi įdomaus sezono (Foto: Saulius Čirba)

A.Butkevičius apie „Ryto“ būsimą sezoną: jaunimas ir jų ambicijos gali atnešti labai įdomių rezultatų (8)

08.09 13:51

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) talentų stovykloje apsilankė Lietuvos rinktinės ir Vilniaus „Ryto“ žaidėjas Arnas Butkevičius. Krepšininkas noriai bendravo su mažaisiais SKM talentais, dalijosi savo patirtimi ir, žinoma, pademonstravo savo taiklumą. Atsakęs į mažųjų klausimus, A. Butkevičius taip pat sutiko su SKM.

V.Šulskis būtų nieko prieš žaisti sostinėje (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

V.Šulskis: norėčiau žaisti „Ryte“, bet kol kas jokių pasiūlymų negavau (42)

07.30 12:23

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) vasaros stovykloje apsilankė naudingiausias 2015–2016 m. Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) žaidėjas Vytautas Šulskis.

Gustas (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)

Darželinukų turnyre apsilankęs Eurolygos čempionas G.Gustas: krepšinį būtina pradėti žaisti kuo anksčiau (27)

05.06 17:12

„Mantinga–Lietuvos darželinukų čempionatas 2018“ finišavo mažųjų krepšininkų fiesta Jonavoje ir Marijampolės „Rūtos“ triumfu. Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) ir Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) organizuoto čempionato finale Lauryno Chalytovo vadovaujami marijampoliečiai po itin atkaklios kovos 14:12 įveikė Kau...

Įdomus faktas

Vokietis Detlefas Schrempfas – pirmasis europietis NBA naujokų biržoje pašauktas pirmame rate (1985 m., 8-tas, „Mavericks“)