laida

S.Vasturia nerodo didelio noro kovoti (BNS nuotr.)

„Penktas kėlinys“: D.Maskoliūno įpėdinio paieškos, „Žalgirio“ nepavykę pirkiniai, V.Kariniausko susigrąžinimas ir lūkesčiai P.Gasoliui (152)

02.26 12:28

Penktojo kėlinio laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė Kauno Žalgirio žaidimą Eurolygoje šią savaitę ir atsakė į skaitytojų klausimus.

T.Okmanas taps LKL čempionų dalininku

„Penktas kėlinys“: ką atneš „Žalgiriui“ naujas dalininkas, „Barcelona“ elgesys ir neaštrūs žurnalistų klausimai (103)

12.23 12:33

Penktojo kėlinio laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistai Tautvydas Kubilius ir Gabrielė Miknevičiūtė atsakė į skaitytojų užduotus klausimus.

Ar „Žalgiris“ veteranams moka per daug? (BNS nuotr.)

„Penktas kėlinys“: „Žalgirio“ veteranų (ne)per didelės algos, neįvertinti Eurolygos žaidėjai ir neįdomios trenerių konferencijos (102)

12.10 12:38

Penktojo kėlinio laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis atsakė į portale užduotus skaitytojų klausimus.

A.Butkevičaius laukia piršto operacija (FIBA Europe nuotr.)

JBR: A.Butkevičiaus trauma rimtesnė nei buvo skelbta (19)

11.23 15:33

Vilniaus Ryto komandai skirtoje JBR laidoje šįkart daug dėmesio buvo skirta Arno Butkevičiaus traumai, kuri bus rimtesnė nei buvo skelbta.

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę buvo atsakyta į skaitytojų klausimus (BNS nuotr.)

„Penktas kėlinys“: Ch.McCullougho ateitis, R.Minioto bei R.Giedraičio galimybės ir ar „Žalgiris“ yra „šventa karvė“ (88)

10.28 13:16

Penktojo kėlinio laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis atsakė į portale užduotus skaitytojų klausimus.

Užduokite klausimą (BNS nuotr.)

„Penktas kėlinys“: užduokite klausimą (61)

07.26 18:41

Krepsinis.net laida Penktas kėlinys šią savaitę kviečia užduoti klausimus, į kuriuos atsakymai bus pateikti laidos metu.

R.Skaisgirys sulaukė klausimų iš buvusių kolegų

R.Skaisgirys: apie klūpojimą prie ambasados, nesušoktą striptizą, telefonų knygos skaitymą ir dvi rinktines olimpiadoje (6)

12.17 10:32

Krepsinis.net portale antroji „MISsMATCH“ pokalbio dalis su buvusiu krepšininku Rolandu Skaisgiriu.

S.Kulvietis turėjo trumpą patirtį „Ryte“ (www.kavolelis.lt)

Patirtį „Ryte“ turėjęs aukštaūgis prisiminė, kaip neleidus sportuoti gavo netikėtą trenerių užduotį (54)

09.16 08:20

Saulius Kulvietis kol kas dar gyvena darbo paieškų ritmu. 28-erių krepšininkas teigė nesantis labai išrankus, tačiau turintis ambicijų ir į egzotinius kraštus kol kas nesidairantis.

P.Jankūnas prisiminė senuosius laikus „Žalgiryje“

P.Jankūnas: apie rungtyniavimą su A.Saboniu, smagųjį D.Collinsą, T.Beardo pastumdymus ir „propagandą“ dėl nešvaraus žaidimo (21)

08.12 09:00

MISsMATCH naujojoje laidoje - vienas tituluočiausių Lietuvos krepšininkų Paulius Jankūnas.

Broliai Lavrinovičiai prisiminė įdomias karjeros detales (BNS nuotr.)

Atviri Lavrinovičiai: apie juoką kėlusį A.Sabonį, išskirtinius žalgiriečių kokteilius, pasiaiškinimą „Ryto“ sirgaliams ir rusų apgaules (4)

03.21 06:00

Atėjo ketvirtadienis, tad Krepsinis.net portale naujoji „MISsMATCH“ laidos dalis, kurios svečiai – broliai Lavrinovičiai.

G.Orelikas jau metus negali žaisti krepšinio (BNS nuotr.)

Atviras G.Orelikas: apie snaiperius, kuriems mestų iššūkį, Ž.Obradovičiaus dėmesį, J.Kazlausko frazę ir palinkėjimą A.Gudaičiui (5)

02.26 11:00

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ laidos su Gediminu Oreliku dalis.

V.Kariniauskas prisiminė laikus „Žalgiryje“ ir Italijoje

„MISsMATCH“. V.Kariniauskas apie unikalią patirtį su Šaru: nieks nesitikėdavo, ką jis padarys, galvojome, kaip taip gali būti (2)

12.10 11:30

Krepsinis.net portale – dar viena „MISsMATCH“ laida, kurioje šįkart ne vienas, o net du svečiai iš Panevėžio „Lietkabelio“ ekipos. Šįkart pateikiame antrąją pokalbio dalį su Vaidu Kariniausku ir Pauliumi Valinsku.

12

Įdomus faktas

Kartų ir trenerių kaita Lietuvos rinktinėje prieš 1997 m. Europos čempionatą nebuvo lengva. Kai kurie kandidatai pasirodė esą labai išrankūs trenerių atžvilgiu. Tuo metu perspektyviausiais laikyti šalies aukštaūgiai Žydrūnas Ilgauskas ir Virginijus Praškevičius negailėjo aštrių kritikos žodžių Vlado Garasto adresu ir atsisakė žaisti rinktinėje, kol jai vadovaus ilgametis “Žalgirio” treneris (savotiška streiką buvo paskelbę ir kiti jauni žaidėjai, tarp kurių – A.Jurkūnas, K.Šeštokas). Tačiau prie trenerio vairo stojus Jonui Kazlauskui tiek Ž.Ilgauskas, tiek V.Praškevičius didelio entuziazmo vėl neparodė, dažnai apie naująjį trenerį taip pat atsiliepdami tik neigiamai. Ypač kandžiai spaudoje J.Kazlauską kritikavo V.Praškevičius. Nepaisant to, į rinktinę Praškė buvo pakviestas.