Viena absurdiškiausių klaidų NBA istorijoje? „Bucks“ gynėjas suklydo nepaaiškinamu būdu (10)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) akistatoje tarp Los Andželo „Clippers“ ir Milvokio „Bucks“ ekipų nutiko itin kuriozinis atvejis.

Ar M.Rollas užmynė vidurio liniją?

Teisėjai nepastebėjo kritinės M.Rollo klaidos? (38)

10.12 01:32

Eurolygos antrojo turo rungtynėse Milane Kauno Žalgiris patyrė nesėkmę, bet mačas galėjo susiklostyti ir kitaip.

Vienas M.Granto tritaškis buvo užskaitytas M.Gecevičiui (BNS nuotr.)

Po ištaisytos sekretoriato klaidos „Skycop“ amerikietis neteko sezono rekordininko titulo

03.10 17:27

Prienų Skycop krepšininkas Malcolmas Grantas sezono rezultatyvumo ir pataikytų tritaškių rekordininku išbuvo mažiau nei parą.

B.Griffino metimas turėjo būti įskaitytas (Scanpix nuotr.)

NBA pripažino, kad teisėjų klaida neleido „Clippers“ išlyginti rezultatą paskutinėmis mačo sekundėmis (4)

11.09 12:20

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusios Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynės tarp Los Andželo „Clippers“ ir Hjustono „Rockets“ klubų sukėlė daug aistrų. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 18 sekundžių Blake‘as Griffinas metė dvitaškį, kuris būtų išlyginęs rezultatą, bet Dwightas Howarda...

A.Milaknio baudų metimai įtvirtino žalgiriečių pergalę (Fotodiena.lt)

„Žalgirio“ arenos laikrodininko klaida pratęsimo pabaigoje – palanki šeimininkams (52)

06.03 23:48

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo trečiajame mače virė aršios grumtynės ir nuožmi kova iki pat paskutinių sekundžių. Komandos žaidė pratęsimą, o rungtynes Kauno „Žalgiris“ laimėjo 71:68. Viskas galbūt galėjo baigtis ir kitaip, jeigu ne arenos laikrodininkų padaryta klaida pratęsimo pabaigoje.

B.Griffinas surinko trigubą dublį, bet jo ekipa pralaimėjo (Scanpix nuotr.)

Lemiamu metu driblingo sugebėjimus parodęs ir kamuolį praradęs B.Griffinas: pralaimėjome tik dėl mano kaltės (6)

04.23 12:13

Los Andželo „Clippers“ ekipa praėjusios nakties Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime su San Antonijaus „Spurs“ komanda buvo arti to, kad iškovotų pergalę. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 14 sekundžių Blake‘as Griffinas nusprendė pademonstruoti driblingo sugebėjimus ir veržėsi krepšio link bei...

J.Hardenas turėjo mesti dvi baudas (Scanpix nuotr.)

NBA pripažino klaidą: lemiamos atakos metu buvo prasižengta prieš J.Hardeną (8)

03.06 13:56

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) pripažino arbitrų klaidą mače tarp Hjustono „Rockets“ ir Memfio „Grizzlies“ ekipų. Paskutinėmis susitikimo akimirkomis Jamesas Hardenas veržėsi krepšio link ir jam per rankas sukirto Zachas Randolphas, tačiau teisėjų švilpukas tylėjo.

Ispanų sąskaitą du taškai papildė neteisingai (Scanpix nuotr.)

Senegalo ir Ispanijos mače – neįtikėtina teisėjų klaida (8)video

09.07 15:10

Aštuntfinalio dvikova tarp Ispanijos ir Senegalo rungtynių baigėsi užtikrinta europiečių pergale 89:56, tačiau rungtynėse akivaizdžiu aplaidumu pasižymėti sugebėjo arbitrai. Antrojo kėlinio viduryje prieš Pau Gasolį teisėjai užfiksavo pražangą bei įskaitė neva iš po krepšio pataisytą dvitaškį.

teisejo svilpukas Krepsinis.net

Izraelio čempionate – arbitro klaida rungtynių pabaigoje, pražudžiusi „Maccabi“ (13)

12.03 20:19

Izraelio krepšinio pirmenybių rungtynės tarp Jeruzalės „Hapoel“ ir Tel Avivo „Maccabi“ komandų baigėsi ne tik Davido Blatto auklėtinių pralaimėjimu.