ketvirtoje

M.Kuzminskas jaučiasi laimingas Krasnodare

M.Kuzminskas: apie atrastą harmoniją, nepopuliarų sprendimą, „Žalgirio“ laikus priminusią trenerių kaitą ir pirtį su M.Kalniečiu (20)

02.24 10:05

 Krepsinis.net portale – nauja „MISsMATCH“ dalis, kurioje Lietuvos rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas.

R.Kurtinaitis papasakojo apie praėjusius metus (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Sugrįžimo iššūkį atlaikęs R.Kurtinaitis: apie „Lietuvos ryto“ realybę, sudrebinusį pasipildymą, emocijas dėl A.Gudaičio ir K.Langfordą (39)

02.12 06:00

Prabėgo metai laiko nuo to, kad Rimas Kurtinaitis sugrįžo į Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandą. Ir šią sukaktį treneris pažymėjo labai gražiai ir skambiai – savus sirgalius pradžiugindamas antra sezono pergale prieš Kauno „Žalgirį“.

Pačėsas prieš Jasikevičių – kuris kurį? (Fotodiena.lt)

Trenerių dvikova: trys situacijos, kuriose T.Pačėsas ir Š.Jasikevičius gali mėginti vienas kitą pergudrauti (32)

10.08 06:00

Nuo pastarojo jų susitikimo prabėgo beveik šeši mėnesiai. Tada, balandžio 17-ąją, Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamas Kauno „Žalgiris“ po didžiosios pertraukos perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir be didesnio nervo 79:74 susitvarkė su Tomo Pačėso vadovaujamais Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkais.

T.Sedekerskis debiutuos Eurolygoje

15 „Žalgirio“ varžovų Eurolygoje: „Baskonia“ su debiutuosiančiu T.Sedekerskiu, ateitį T.Rice'ui patikėjusi „Barcelona Lassa“ ir dar grėsmingesni čempionai (2)

09.30 17:30

Artėjant 2016–2017 metų naujojo formato Eurolygos sezonui, portalas Krepsinis.net pristato penkiolika būsimų Kauno „Žalgirio“ varžovų.

J.Kazlauskui teks spręsti sudėtingą galvosūkį (Matas Baranauskas, Fotodiena.lt)

Didžioji J.Kazlausko dilema pasirengimo cikle (24)

07.04 06:00

Lietuvos vyrų rinktinės pasirengimas Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms pamažu įsibėgėja. Jonas Kazlauskas turėjo pirmąją galimybę ne tik išbandyti eilę rinktinės debiutantų, tačiau ir pradėti ieškoti atsakymų į svarbius šios vasaros klausimus.

Įdomus faktas

Ermanas Kunter - rezultatyviausias Turkijos rinktinės krepšininkas: per 213 sužaistų rungtynių E.Kunter pelnė 3626 taškus. E.Kunter 1990 m. baigė krepšininko karjerą ir tapo treneriu. 1999 m. jis vadovavo Turkijos rinktinei Europos čempionate.