M.Kuzminskas: apie atrastą harmoniją, nepopuliarų sprendimą, „Žalgirio“ laikus priminusią trenerių kaitą ir pirtį su M.Kalniečiu (20) pirmoji „MISsMATCH“ laidos dalis

Vasario 24 d., 10:05
M.Kuzminskas jaučiasi laimingas Krasnodare
M.Kuzminskas jaučiasi laimingas Krasnodare
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – nauja „MISsMATCH“ dalis, kurioje Lietuvos rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas.

Jis pasakojo apie ilgai svarstytą, bet pasiteisinusį sprendimą persikelti į Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubą. Čia M.Kuzminskas jaučiasi atradęs harmoniją ir yra laimingas, o gaila tik dėl vieno – kad Europos taurėje ekipa baigė pasirodymą dar grupių etape, nors potencialo turėjo gerokai daugiau.

„Sprendimas buvo sunkus, gal nepopuliarus, gana ankstyvoje sezono fazėje, bet visiškai dėl jo nesigailiu. Manau, kad jis buvo teisingas, o gal Krasnodaro komandos pasiūlymą reikėjo priimti dar vasarą“, – sakė jis.

REKLAMA

M.Kuzminskas kalbėjo ir apie karjeros sprendimų reikšmę bei aplinkybes, kurios kartais turi daugiau įtakos nei vien tinkamos komandos pasirinkimas.

„Tarp žaidėjų lygio skirtumas gali būti 5–10 proc., bet vienas jų žais antroje Prancūzijos lygoje, o kitas – NBA. Svarbu, kur atsidursi, kaip pasinaudosi šansu ir priimsi sprendimus“, – kalbėjo jis.

Pirėjo „Olympiacos“ klubą Mindaugas paliko ten dar dirbant Kęstučiui Kemzūrai. Su treneriu jis išlaikė artimą ryšį, bet kalbėdamas apie lietuvius užsienyje jis pastebi dalyką, kurio kartais galima pasimokyti iš Balkanų šalių atstovų.

„Manau, kad lietuviai turėtų būti vieningesni. Paimkime serbų pavyzdį: agentas turi ryšį su klubu, ten įdarbina trenerį, jis pasiima asistentus, 3–4 žaidėjus. Lietuviai gal to prisibijo“, – svarsto M.Kuzminskas.

Jis pasakojo ir apie gyvenimo Krasnodare ypatumus bei bičiulystę su Mantu Kalniečiu.

„Su Mantu dažnai nueiname į tikras rusiškas pirtis, kur yra profesionalūs vanotojai. Man pirtys visada patiko, bet Lietuvoje dažnai neidavau, nes užpila vandeniu, būna karšta, vanoja, nei tau malonu, nei ką. O čia ateini į procedūrą, kur vantos, kvapas, arbata“, – šypsosi M.Kuzminskas.  

REKLAMA

Antroje „MISsMATCH“ dalyje išgirsite apie šventintą Pirėjo komandą, Artūrą Gudaitį, jo ateitį ir potencialą žengti į NBA, Domanto Sabonio didžiulį progresą ir M.Kuzminsko laikus Niujorke.

Pirmoje dalyje:

00:38 – apie dažną sugrįžimą į Lietuvą ir rinktinę sezono viduryje

06:25 – apie dažnas kalbas apie žaidimą „trečioje“ ir „ketvirtoje“ pozicijoje

07:35 – apie apsisprendimą vykti į Krasnodarą

11:30 – apie pasikeitimus Pirėjuje po Davido Blatto išvykimo

14:14 – apie per mažą lietuvių vienybę ir pagalbą vieni kitiems

16:10 – apie D.Blatto pavyzdį

18:55 – apie Vassilį Spanoulį ir Graikijos sirgalius

22:38 – apie žaidimą tik Eurolygoje

24:10 – apie sugrįžimą į Europos taurę

26:25 – apie gyvenimą Krasnodare ir vėl buvimą su M.Kalniečiu  

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


20 komentarai
Naujausi komentarai (20)
Geriausiai ivertinti (20)
PRO komentarai (11)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti