butautas

R.Butautas siekia LKF prezidento posto (BNS nuotr.)

R.Butautas atskleidė, ką apie rinktinės treniravimą mano trys pagrindiniai kandidatai (23)

08.09 14:37

Rugsėjo pradžioje Lietuvos krepšinio federacija (LKF) turės naują prezidentą, kurio iš karto po rinkimų lauks bene sunkiausias darbas - kartu su LKF Vykdomojo komiteto nariais išrinkti moterų ir vyrų rinktinių trenerius. Kandidatas į LKF prezidentus, Ramūnas Butautas, intensyviai ruošiasi galimiems svarbiems sprendimams bei darbams ir sutiko pasidalinti savo vizija, aptarti galimus kandidatus ir esamą situaciją.

R.Butautas sieks LKF prezidento posto (BNS nuotr.)

LKF prezidento posto sieksiantis R.Butautas pristatė savo komandą (65)

07.22 20:10

Buvęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris ir šiuo metu LKF sporto direktoriaus pareigas einantis Ramūnas Butautas, rudenį vyksiančiuose Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento rinkimuose sieks perimti šalies krepšinio vairą.

R.Butautas kalbėjo apie lyderių ugdymą ir įžaidėjo problemą

Apie lyderių auginimą kalbėjęs R.Butautas išskyrė dešimtmetį neišsprendžiamą Lietuvos krepšinio problemą (5)

11.26 08:00

 Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ dalis su treneriu Ramūnu Butautu.

R.Butautas šiuo metu yra ėmęsis naujos veiklos (www.kavolelis.lt)

R.Butautas: apie fiasko Lenkijoje šleifą, agentų grasinimus, netikėtas muštynes Libane ir visų trenerių laukiantį universiteto suolą (23)

11.19 07:00

Ramūnas Butautas praėjusius metus praleido nedirbdamas vyr. trenerio darbo ir panašu, kad artimiausi metai jam bus tokie pat. Šiuo metu specialistas dirba Lietuvos sporto universitete (LSU), kur užima Krepšinio studijų ir mokslo centro vadovo pareigas.

R.Butautas švenčia pergalę teisme

R.Butautas prisiteisė solidžią sumą iš Libano krepšinio federacijos, „Šiauliai“ laimėjo bylą prieš kroatą (1)

09.25 12:24

FIBA arbitražo teismas paskelbė įvykusių bylų nuosprendžius ir šįkart du ieškiniai yra susiję su Lietuva.

R.Butautas imasi akademinės veiklos (Organizatorių nuotr.)

Sezoną be darbo praleidęs R.Butautas imasi naujos veiklos (14)

09.16 12:45

Lietuvos sporto universitete duris atveria Krepšinio studijų ir mokslo centras, kuriam vadovaus patyręs krepšinio specialistas, Universiteto alumnas Ramūnas Butautas.

R.Butautas susipažino su jaunimu (www.kavolelis.lt)

Su jaunimu dirbęs R.Butautas: auga gera pamaina (7)

12.24 15:06

Prieš didžiausias metų šventes jaunieji krepšinio talentai laiką leido ne pramogaudami, bet liedami prakaitą Druskininkų sporto centro salėje. Čia vyko antroji Talentų karta projekto stovykla.

O.Bartkevičiūtė Butautienė treniravo ne vieną garsų krepšininką

Anapilin iškeliavo nusipelniusi krepšinio trenerė – R.Butauto mama O.Bartkevičiūtė Butautienė (3)

11.14 17:46

Po sunkios ir klastingos ligos Lietuva neteko buvusios krepšininkės ir nusipelniusios krepšinio trenerės Onos Bartkevičiūtės Butautienės. O.Bartkevičiūtė Butautienė gimė 1927 m. gruodžio 26 d. Balbieriškyje. 1947 m. baigusi Kauno „Aušros“ mergaičių gimnaziją, aktyviai pradėjo žaisti krepšinį.

J.Kazlauskas atidžiai rinksis naują darbovietę (BNS nuotr.)

Trys garsūs Lietuvos treneriai – bedarbiai ir su skirtingomis ateities perspektyvomis (32)

09.10 14:00

Kiekvienais metais artėjant krepšinio sezonui galima buvo suskaičiuoti nemažai Lietuvos trenerių, kurie buvo be darbo, bet dabar situacija pasikeitusi. Ir pasikeitusi į gerąją pusę.

R.Butautas gyrė „Lietkabelio“ organizaciją (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

R.Butautas: kiekvienos treniruotės laukiau kaip šventės – Panevėžyje praleidau labai gerą pusmetį (5)

06.17 19:58

Panevėžio „Lietkabelio“ sezonas baigėsi Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) užėmus ketvirtąją vietą, kai 1:3 buvo pralaimėta serija Klaipėdos „Neptūnui“. Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas neturėjo priekaištų savo žaidėjams ir dėkojo klubui už puikiai praleistą pusmetį.

R.Butautas neturėjo savo žaidėjams priekaištų (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

R.Butautas: labai stengiamės, vertėmės per galvą ir tiesiog perdegėme (2)

06.12 21:29

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas patyrė nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) mažojo finalo antrajame mače, kai paskutinę sekundę nusileido Klaipėdos „Neptūnui“. Dabar serijos rezultatas tapo lygus – 1:1. Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas savo žaidėjams priekaištų neturėjo.

R.Butautas tikisi kitokio mačo Panevėžyje (Fotodiena.lt)

R.Butautas: Panevėžyje bus visiškai kitokios rungtynės (1)

06.10 21:11

Pergale Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) kovą dėl bronzos pradėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris išvykoje 83:69 nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį – 1:0. Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas pažymėjo, kad džiaugtis tikrai nėra kuo, kadangi tai tikras pirmas ž...

R.Butautas šį kartą žaidėjams turėjo mažiau priekaištų (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

R.Butautas: šįkart žaidėjai įdėjo daugiau širdies ir kovėsi iki galo

05.31 21:28

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) pusfinalio antrajame mače po atkaklios kovos nusileido Kauno „Žalgiriui“. Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas po nesėkmės neturėjo didelių priekaištų žaidėjams, kadangi šie atidavė visas jėgas ir jų tikrai reikėjo, kadangi rikiuotėje nebuvo trij...

R.Butautas teigė, kad reikia pamiršti pirmąją pergalę (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

R.Butautas: reikia pamiršti šią pergalę (4)

05.12 19:58

Panevėžio „Liektabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) atkrintamąsias pradėjo pergale prieš „Šiaulius“. Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas po dvikovos teigė, jog neturi priekaištų nė vienam iš 11 ant parketo pasirodžiusių krepšininkų.

R.Butautas gyrė auklėtinius už kovingumą (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

R.Butautas: Darjušas patvirtina kapitono vardą (1)

05.02 21:28

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse 74:81 nusileido Kauno „Žalgiriui“. Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas nesutiko su Šarūno Jasikevičiaus mintimis, kad jo auklėtiniai rungtyniavo prastai. Specialistas pagyrė žaidėjus už kovingumą.

R.Butautas jau ruošia komandą atkrintamosioms (www.kavolelis.lt)

R.Butautas: norime žaisti kokybiškai ir į užimamą vietą nesižvalgome

04.11 21:16

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas pasiekė pergalę, kai 95:64 sutriuškino Alytaus „Dzūkijos“ komandą. Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas neturėjo priekaištų savo žaidėjams, kurie išpildė žaidybinį planą. Specialistas pažymėjo, kad jau kurį laiką ekipa ruošiasi atkrintamosioms kovoms. „Pergalė buvo įtikinama.

R.Butautas išdėstė savo nuomonę (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Dėl Ž.Skučo užtikrintas R.Butautas davė atsaką Š.Jasikevičiui: nekalbėjau apie žalgiriečių epizodus, nes tai treneriui nesolidu (38)

03.31 20:20

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda laimėjo Prienuose, bet po rungtynių treneris Ramūnas Butautas daugiau klausimų susilaukė apie praėjusį susitikimą Kaune, kuomet Žygimantas Skučas buvo apkaltintas galimai tyčia sutraumavęs Aaroną White’ą. R.Butautas išdėstė savo nuomonę tuo klausimu ir pasakė, kodėl atsikirsdamas n...

R.Butautas liko nepatenkintas rungtynių pabaiga (www.kavolelis.lt)

R.Butautas: po rungtynių su „Dzūkija“ turėjome vyrišką pokalbį

03.17 19:41

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse 88:83 palaužė Utenos „Juventus“ ekipą. Panevėžiečių vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas apgailestavo, kad jo auklėtiniai vėl prastai sužaidė mačo pabaigą ir išbarstė turėtą pranašumą.

R.Butautas labai pyko ant savo auklėtinių (www.kavolelis.lt)

R.Butautas: man viduje tai buvo pralaimėjimas (1)

03.04 20:30

Panevėžio „Lietkabelis“ pasiekė dar vieną pergalę, kai 95:85 nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą. Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas neliko patenkintas žaidimu – strategą nuliūdino 24 padarytos klaidos ir tai, kaip jo auklėtiniai rungtyniavo antroje mačo dalyje, nes buvo išbarstytas 18 taškų pranašumas.

R.Butautas teigė, kad „Lietkabeliui“ labiausiai trūksta atletiškumo (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

R.Butautas: mums labiausiai trūksta atletiškumo (2)

02.17 18:45

Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pusfinalyje Panevėžio „Lietkabelio“ komanda 74:88 nusileido Kauno „Žalgirio“ krepšininkams. Vyriausiasis panevėžiečių treneris Ramūnas Butautas teigė, kad rezultatas yra dėsningas ir pasidžiaugė, jog jo auklėtiniai nesugriuvo ir po didžiosios pertraukos sugebėjo priartėti.

Įdomus faktas

Valdemaras Chomičius kurį laiką A.Gomelskio treniruotes užsirašinėjo į sąsiuvinį. Bet kartą 1979-aisiais metais A.Gomelskis pamatė tai ir sušuko: “Choma! Ką čia rašai?!! Eik geriau į krepšį pamėtyk!” Sutrikęs ir išsigandęs jaunasis V.Chomičius liovėsi konspektavęs ir treniruotes pradėjo ne užsirašinėti, o įsiminti. Keturiskart Europos čempionas Modestas Paulauskas taip pat mėgdavęs užsirašinėti A.Gomelskio ir V.Kondrašino treniruotes.