bonga

J.Bonga tobulėja Kaune

Prie „Žalgirio“ dublerių prisijungęs J.Bonga: Kaune yra daug puikių dalykų

09.09 14:37

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniausiančioje Kauno Žalgirio dublerių komandoje šiemet bus ir vienas legionierius - vasarą ilgalaikę sutartį su klubu sudaręs Joshua Bonga.

J.Bonga tobulės Kaune

„Žalgirio“ sistemą papildė vienas perspektyviausių Vokietijos krepšininkų (28)

08.04 15:55

Kauno Žalgirio dubleriai jau pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui. Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniausianti ekipa šiemet gerokai atjaunėjo, tačiau savo gretas papildė talentingais jaunuoliais.

I.Bonga nežais Pasaulio taurėje (Scanpix nuotr.)

Vokietijos rinktinės vyr. treneris atsisakė NBA žaidėjo paslaugų ir paskelbė dvyliktuką (7)

08.29 10:46

Vokietijos rinktinės vyriausiasis treneris Henrikas Rodlas apsisprendė dėl galutinio dvyliktuko, kuris vyks į Pasaulio taurės kovas.

R.Hachimura ves japonus į priekį (Scanpix nuotr.)

Ryškiausi jaunieji krepšininkai, kuriuos galėsime išvysti Pasaulio taurėje (12)

08.28 14:04

Pasaulio krepšinio čempionatas startuos jau po trijų dienų, todėl portalas Krepsinis.net nusprendė išskirti ryškiausius pačius jauniausius krepšininkus, kurie debiutuos pasaulio pirmenybėse Kinijoje.

Įdomus faktas

1939 m. Europos čempionate atkrintamosios varžybos nebuvo žaidžiamos. Jau prieš pirmąsiasias rungtynes tarp Lietuvos ir Latvijos rinktinių buvo kalbama, kad šiame mače ir spręsis aukso medalio laimėtojas, nes retas kas tikėjosi, jog kitoms turnyro komandoms pavyks įveikti vieną iš šių ekipų. Rungtynių pabaiga susiklostė itin dramatiškai. Likus žaisti keliolikai sekundžių latviai pirmavo 36:35. Lietuvių aukštaūgis P.Lubinas atsidūrė patogioje padėtyje ir kuo skubiau pradėjo raginti komandos draugus perduoti jam kamuolį. Amerikos lietuvis, lemiamu momentu atsidūręs laisvas prie pat krepšio, taip susijaudino, jog pamiršo lietuvių kalbą ir kamuolio ėmė prašyti anglų kalba, kurią suprato vos keletas komandos žaidėjų. Laimei, kamuolys tuo metu buvo puikiai angliškai kalbėjusio A.Andrulio rankose, kuris linktelėjo galva ir perdavė kamuolį. P.Lubinas Lietuvai pelnė pergalingus auksinius taškus.