Į Kauną atvyksiančioje „Bayern“ – nerimas dėl dviejų žaidėjų (22)

Lapkričio 13 d., 15:54
I.Bonga kenčia nugaros skausmus (Scanpix nuotr.)
I.Bonga kenčia nugaros skausmus (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Miuncheno „Bayern“ komanda dvigubos Eurolygos savaitės metu apsilankys Kaune, kur penktadienį susitiks su „Žalgiriu“.

Rungtynėse su Bonos „Telekom Baskets“ traumas patyrė du žaidėjai: Isaacas Bonga sužaidė vos 3 minutes ir kirkšnies skausmus, o Andreasas Obstas – nugaros. Abejojama, kad abu vokiečiai galės žaisti prieš Belgrado „Partizan“ ir žalgiriečius.

I.Bonga šiame sezone Eurolygoje per 23 minutes įmeta 8,3 taško, atkovoja 5,7 kamuolio ir renka 11,1 naudingumo balo. Snaiperis A.Obstas per 20 minučių fiksuoja 6,1 taško, 1,9 atkovoto kamuolio ir 3 naudingumo balo vidurkius.

„Bayern“ Eurolygoje kol kas pasiekė 2 pergales ir patyrė 5 nesėkmes.

„Ilgoji pertrauka“: kodėl Tubelis norėjo palikti „Rytą“, o Smailagičius – „Žalgirį“, kas prisijungs prie LKL ir Eurolygos rinkos naujienos


Gairės: bonga, obstas
22 komentarai
Naujausi komentarai (22)
Geriausiai ivertinti (22)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys