0

„Valencia“ ketvirtfinalio starte neatlaikė buvusio savo žaidėjo siautulio (1)

Gegužės 18 d., 22:07
J.Radebaugh skriaudė buvusią savo ekipą

Ispanijos pirmenybių atkrintamąsias nesėkmingai pradėjo Valensijos „Valencia“ klubas.

Eurolygos komanda visą sezoną siektą namų aikštės pranašumą jau pirmajame ketvirtfinalio serijos mače prarado prieš Mursijos UCAM – 86:96 (13:21, 25:27, 19:17, 29:31).

„Valencia“ įspraudė save į kampą, serijoje iki dviejų pergalių atsilikdama 0:1.

UCAM į priekį išsiveržė dar pirmajame kėlinyje, startuodama spurtu 18:7, o antrajame ketvirtyje atsiplėšė 42:26. Vėliau skirtumas tarp komandų nebeaugo, tačiau kontrolė iki paskutinių sekundžių išliko svečių rankose.

Nugalėtojams 24 taškus surinko Jonah Radebaugh (4/6 tritaškių), 23 – Dustinas Sleva (4/7 tritaškių, 7 atk. kam.), 11 – Moussa Diagne (11 atk. kam.), 10 – Rodionas Kurucas (6 klaidos).

J.Radebaugh šioje serijoje gali įrodyti savo vertę varžovams – 2022-aisiais jis prisijungė prie „Valencia“, debiutuodamas Eurolygoje rinko 5,7 taško ir antrojo šanso negavo.

Valensijos ekipoje 19 taškų pelnė Brandonas Daviesas (10 atk. kam.), 17 – Semi Ojeleye (2/6 tritaškių, 5 atk. kam.), 12 – Chrisas Jonesas (8 rez. perd.), po 9 – Xabi Lopezas-Arostegui ir Stefanas Jovičius. Šeimininkai itin strigo mesdami tritaškius – 6/28, 21 procentas.

Antrasis serijos mačas Mursijoje įvyks trečiadienį (gegužės 22-ąją).

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų